Şimdi Ara

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
0
Favori
22.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarışma marışma yok o zaman herkes kafasına göre aylık olarak takılır

sanırım en iyis bu
  • 2smoke ruh halımı yansıtsın dersen çok fena,sımsıyah bı wallpaper,ustunde kpss yazıyor olur benımkınde
  • sadece kpss'mi

aöf
    kpss
    işsizlik
    tekillik
    evsizlik
    arabasızlık
  • En iyisi böyle oldu bence..
  • soulcubee yarama ıyıce bastın valla,soyle rakılı mezelı bı desk hazırlayım bari
  • içkinin faydasını görmediğim için bir süre ara verdim
  •  Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

Büyük Resim için resme tıklayın.

Ayrıca 2smoke'a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 2 Mayıs 2010; 22:35:37 >

• @Owl City

Html dosyasını banada atarsan sevinirim
  • Guzel olmus,Start page HTML ondanmı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Guzel olmus,Start page HTML ondanmı aldın

Evet. Ama Editlemesi baya bi zor geldi bana, resimleri kesicem diye sinirlerim tavan yaptı resmen Ama Değdi çok güzel oldu gerçekten.
  • Guzelmıs,paylasırsan sevınırız bızde
  • Bu arada favorim hayati54 benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 30 Nisan 2010; 23:38:22 >
  • Ben ne desem boş 2smoke yabancı forumlarda gördüğünü açıklıyor. Yalanda değil her ay konu açılır isteyen istediğini atar tartışılır yardım istenir vs.

Her ay da yeni konu açılır. Açıkcası bende büyük tema forumlarında hiç yarışma görmedim.

Firefox unda speeddial eklentisiylede niye bu kadar uğraşıyorsunuz anlamadım ben deski koyduğumda görün bakalım :)
  • Güzel olmuş arkadaşlar yeni masaüstleriniz.. k@llone çok uyumlu olmuş, Owl City. senin ki de çok tatlı olmuş renkler falan.. güzel işler çıkıyor bence herkes her geçen zaman geliştiriyor böyle başlıklar altında.. yarışma olsun olmasın orası ayrı konu da.. burada paylaşmaya devam edilsin.. :-) Ben zaman kısıtı sınavlardan şundan bundan dolayı uğraşamadım pek. geçen aykini biraz geliştirdim kendime göre.. Görev çubuğu Rocket Dock tan yapayım dedim zaten o siyah MAC ikonları şikar oldu gördüğüm bir kaç kişi de paylaşmadı pek hepsini.. Ben de yarısını kendim editledim geri kalanı orjinal formattan PNG ye dönüştürdüm baya zamanımı aldı ama sevdim ayrıca kullanışlı oldu... Miranda yı da kendime göre biraz editledim işte kullanışlı sade oldu..

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

Duvar kağıdı sade olsun dedim de fazla bakamadım açıkcası.. biraz boğuk gibi kaldı karanlık kısımlar mor olanda.. değiştiriyorum duvar kağıdını açıkcası çabuk sıkılıyorum. Öneri alabilirim sade duvar kağıdı olarak. 2. si hoşuma gitti buradan buldum duvar kağıtları başlığı altından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 30 Nisan 2010; 23:47:54 >

•  Mayıs 2010 Masa Üstü Resimleri...

DA Linki!

Tivibu temasıda yapıyordumda o yarıda kaldı tivibu problemli çıktı biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 1 Mayıs 2010; 1:42:19 >

• @dulcet

Tesekkur ederım .Oncelıkle sunu belırtmelıyım dock 10 numara olmus cok hosuma gitti,bence biraz rainmeter sırıtmıs bende bıraktım rainmeter ısını acıkcası gereksız gıbı gelıyor,wallpaperda ılkı hosuma gitti, devianartta minimal wallpaper dıye aratırsan cok daha ıyı secenekler var,foolbar skını guzelmıs ama ben foolbar kullanmıyorum nedense bende ıslemcıyı cok mesgul edıyor,winamptanta sogudum sımdılık itunes devam edıyorum.

Herkes bırbırının deskını elestırse cok daha ıyı olur aslında,daha ıyı sonuclar cıkar kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@llone -- 1 Mayıs 2010; 0:22:20 >
  • @EstrEmO dock senınde cok guzel olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

@EstrEmO dock senınde cok guzel olmus

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO
    Firefox unda speeddial eklentisiylede niye bu kadar uğraşıyorsunuz anlamadım ben deski koyduğumda görün bakalım :)

Melih speeddial değil o, ben geçen yarışmada atmıştım, kendim kafama göre bir html sayfası yapmıştım çok girdiğim yerlerle ilgili, onu istedi arkadaşlar kendilerine göre yaptılar bişeyler, eklenti değil yani, diskten açılış sayfası olarak o çağrılıyor. Speeddial tabiki daha çok işe yarar ama ne bilim işte ölesine yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

http://th00.deviantart.net/fs70/300W/f/2010/120/7/d/Color___April_by_estremodesign.png

Tivibu temasıda yapıyordumda o yarıda kaldı tivibu problemli çıktı biraz

Speeddial iyide, arka plan PKK bayrağı gibi durmuş aynı :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.