Şimdi Ara

Maxthon Cloud Browser 5.0.3.3000 Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows için Maxthon Bulut Tarayıcı, hem Webkit hem de Trident olmak üzere eşsiz ve yenilikçi çift çekirdek teknolojisi kullanır. Hızlı ve etkileyici çift çekirdek dizaynımız bütün web sayfalarını çabuk ve güvenilir şekilde görüntüler. Birinci sınıf HTML5 desteği ve başka yerde bulamayacağınız dahili özellikleriyle Windows için Maxthon Bulut Tarayıcı, farklı platform ve cihazlardan paylaşım ve dosya gönderimi yapabilmeniz için sizi özgür kılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Nisan 2017; 22:20:29 >

• çok iyi tarayıcı
  • Güzel tarayıcı. Linux sürümü de var hatta, ama indirip denemeye uğraşasım gelmedi.
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    dene bence hızı oldukça iyi eklenti sıfır ama
  • Firefox'tan gayet memnunum hocam. Yeni bir tarayıcıya hiç açık değilim.
  • Chrome da gayet iyi bence
  • O kadar övmüşlerde bi chrome değil
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Hocam yılların geliştiricisi ve web çevirmeniyim; işim dolayısıyla her gün standart 10 farklı tarayıcı kullanıyorum ama Maxthon'dan iyisini görmedim. Chromium tabanından ve yüksek kaynak tüketiminden bıkmadınız mı? (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanavshar

Hocam yılların geliştiricisi ve web çevirmeniyim; işim dolayısıyla her gün standart 10 farklı tarayıcı kullanıyorum ama Maxthon'dan iyisini görmedim. Chromium tabanından ve yüksek kaynak tüketiminden bıkmadınız mı? (:

Hocam öylede hızda önemli ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

Maxthon'un Chrome'dan daha hızlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle AKK'yi doldurup net hızım düşürüldüğünde daha belirgin fark ediliyor.

Ama 'ben ille de hız isterim, başka bir şeye gerek yok' diyorsan, şuna bir göz atmalısın (:http://usa.maxthon.com/nitro/tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanavshar -- 5 Aralık 2014; 7:46:34 >

• quote:

quote:

quote:

Maxthon'un Chrome'dan daha hızlı olduğunu düşünüyorum. Özellikle AKK'yi doldurup net hızım düşürüldüğünde daha belirgin fark ediliyor.

Ama 'ben ille de hız isterim, başka bir şeye gerek yok' diyorsan, şuna bir göz atmalısın (:http://usa.maxthon.com/nitro/tr/

Hocam ben düşünmüyorum biri 10 saniyede giriyo dhye biri 3 saniyede bendede akk şuanda aktif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam ben düşünmüyorum biri 10 saniyede giriyo dhye biri 3 saniyede bendede akk şuanda aktif
    Mümkün değil hocam. Maxthon ayarlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ya da eski bir sürüm kullanıyorsanız en son sürümü yüklemek.
    Çünkü Chrome'un Maxthon'dan daha hızlı olduğu hiçbir koşul ve zaman dilimi olmadı, teknoloji dünyası tarafından da dile getirilemedi bu güne kadar.
    Bu diyalog, tarayıcı taraftarlığının yanlış beyanlarda bulundurmasına doğru gitmemeli. Zira AKK henüz 5 gün önce sıfırlanmış olmasına rağmen kotanızı doldurduğunuzu söylüyorsunuz. (:

Ben fanboyluk derdiyle tutuşup bana kazandırımı olmayan bir şeyi savunmuyorum. Webde gezinmeyi seven biriyim ve hız, güvenlik, özellik, hafiflik konusunda sanal mecra tarafından da zirvede olduğu onaylanan Maxthon, bir insanın bu ihtiyaçlarını karşılayan en iyi web tarayıcı. Chrome olsaydı Chrome derdim. Ya da Firefox derdim. Sorun değil ^.^

• quote:

quote:

Mümkün değil hocam. Maxthon ayarlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ya da eski bir sürüm kullanıyorsanız en son sürümü yüklemek.
    Çünkü Chrome'un Maxthon'dan daha hızlı olduğu hiçbir koşul ve zaman dilimi olmadı, teknoloji dünyası tarafından da dile getirilemedi bu güne kadar.
    Bu diyalog, tarayıcı taraftarlığının yanlış beyanlarda bulundurmasına doğru gitmemeli. Zira AKK henüz 5 gün önce sıfırlanmış olmasına rağmen kotanızı doldurduğunuzu söylüyorsunuz. (:

Ben fanboyluk derdiyle tutuşup bana kazandırımı olmayan bir şeyi savunmuyorum. Webde gezinmeyi seven biriyim ve hız, güvenlik, özellik, hafiflik konusunda sanal mecra tarafından da zirvede olduğu onaylanan Maxthon, bir insanın bu ihtiyaçlarını karşılayan en iyi web tarayıcı. Chrome olsaydı Chrome derdim. Ya da Firefox derdim. Sorun değil ^.^

Hocam doldurdum çünkü 3 günde 100 gb gck indirme yaptm 8 tb gecik hdd m var hocam emin ol pcde çok iyiyim ayarlarla ilgisi yoktur zaten son sürüm tüm programlar pcmde fanboyluk seven birisi değilim iyinin savunurum maxthon bana biraz yavaş geldi teldede denedim teldede chrome ve habit en hizlisi opera bundan beter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 5 Aralık 2014; 10:39:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllardır tek yarim Opera'nın bugün sinirimin sınırlarını zorlamasıyla Maxthon'a tam geçiş yaptım. Reklam engelleme olarak AdMuncher ve AdFender kullanılabilir bunların yanısıra kendi AdHunter'ı da gayet kullanışlı. Eklenti bakımından gayet zengin ve tarayıcı olarak çok esnek. Tamamen keşfedemedim henüz fakat sağladığı konforlar oldukça iyi, örneğin sağ tık sol-sağ gibi basit ama insanı ekstra tıklamalardan kurtaran ve pratik şeyler sanırım Opera'da yoktu. Şimdiye kadar eksik gördüğüm veya en azından öyle sandığım özellikler ise açtığımız sekmeleri gruplandıramıyor oluşumuz.(Veya nasıl gruplandırabildiğimizi söylerseniz aydınlatmış olursunuz, Opera'da üst üste getirmek yeterliydi.) Bu 1 günlük deneyimim de en iğneleyen şey bu oldu, gördüğüm tek kötü özelliğin bu küçük detay olması bile gerçekten mükemmel. Chrome veya YandexBrowser kullanmamaya kararlı biri olarak hayatımı kurtardı resmen, hem de eksiksiz ve dahası daha fazla esneklik sunarak. Opera 12'den sonraki nirvanamı şahsen burada buldum, ön yargılı arkadaşlara da denemelerini tavsiye ederim. Sistem kullanımı da cüzi miktarda.

• Kurup denedim.Gayet güzel tarayıcı, kendine has bir takım ilginç dinamik özellikleri var.Fakat Opera'nın yanına yaklaşamaz.
  • 4.4.4.600 Beta ile en sonunda beklenen A/D/B/lck eklentisi tarayıcıya gömülü olarak geldi.

Edit : link,

http://forum.maxthon.com/thread-14014-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B7C70F6C0 -- 30 Aralık 2014; 13:49:16 >
  • son 6 aydır kullandığım tarayıcı çoook memnunum
  • her şeyden vazgeçerim maxthon'dan asla o benim ilk göz ağrım
  • Şu ad.bl.ock eklentisi maxthon betadan bir an önce çıkıp final versiyona gelse güzel olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 15 Ocak 2015; 21:49:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Maxthon 4.4.4.2000 Final

Eyvallah hocam. Sonunda Ad.bl.ock Plus u eklemişler, çok iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 10 Şubat 2015; 19:43:09 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.