Şimdi Ara

Orbit Downloader 4.1.0.9 Final Türkçe (10.06.12)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Orbit Downloader 4.1.0.9 Final Türkçe (10.06.12)

quote:

Orbit Downloader dosya indirme programları ve yöneticilerinin evrimsel gelişimlerinde en ön sırada yer alan mükemmel bir hızlandırıcı programdır. İnternetten dosya indirirken kullanabileceğiniz ve bu alandaki en iyi programlardan birisi olan Orbit ile artık download işlemleriniz çok daha hızlı, kolay ve düzenli bir şekilde gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde sosyal müzik sitelerinden müzik veya video indirebilirsiniz. YouTube, IMEEM, MySpace, Pandora ve daha bir çok siteden istediğiniz anda istediğiniz her türlü medya dosyasını Orbit Downloader ile kolaylıkla indirebilirsiniz.

Normalde kullanılan standart internet tarayıcısı indirme uygulamalarından çok daha hızlı bir şekilde dosya indirebilen Orbit'in Rapidshare.com desteği de bulunmaktadır. Bu sayede Rapidshare üzerinde Premium hesabınız var ise bu hesabınızı Orbit Downloader'a girerek tek tıklama ile rapid linklerinden istediğiniz dosyaları çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Program üstelik sadece Rapidshare linklerini değil daha bir çok dosya yükleme ve dosya paylaşım sitesi ile uyumludur.

Bak: Changelog
    İndir: Orbit Downloader 4.1.0.9 Final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 10 Haziran 2012; 15:09:16 >

• Uzun zamandır kullanmıyordum, kullanımı çok basit, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `SnowStorm

Uzun zamandır kullanmıyordum, kullanımı çok basit, teşekkürler.

Hız limiti koyabilir musun acaba ?

MRT_ , FDM 'yi mi tavsiye edersin bunu mu ?
  • FDM'yi hiç kullanmadım. Bunu kullanıyorum.
  • Rapid-shareden part indirebiliomu otomatik ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 16 Nisan 2010; 22:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

quote:

Orijinalden alıntı: `SnowStorm

Uzun zamandır kullanmıyordum, kullanımı çok basit, teşekkürler.

Hız limiti koyabilir musun acaba ?

MRT_ , FDM 'yi mi tavsiye edersin bunu mu ?

Hız limiti koyabiliyorsun.
  • bu program benim olmazsa olmazlarımdan fakat ie yi 9. sürüme yükseltince orbit downloader ı ie ye entegre edemedim. mozilla firefox a entegre ettim ama bu seferde firefox ya sayfaları acmiyor yada acsada program komple çöküyor. ama orbit eklentisini pasif edince sorun yok yani anladımki orbit ile firefox benim pc de bir arada gitmiyor. simdi ben bu orbit i nasıl kullanabilirim arkadaslar biri yardım etsin kafayı yicem günlerdir ugrasiyorum ama yapamadim
  • bir ara ben de kurmuştum fakat IDM den daha iyi değil
  • IDM en iyisi ama FDM-Orbitte iyi. IDM ücretli ama diğerleri ücretsiz.

Orbit Downloader 4.1.0.9 Final çıkmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.