Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.623
Cevap
499
Favori
756.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meeb

artık vermiyolar bu yıl son kez kabul ettim . 30 lira aidat ödemiş oldum .Tüm kartları aidatıza cevirdim maximumuda kasım gibi eko yaptırcam.kampanya puan yönünden sıkıntı olmuyor.Tek fark ilave taksit ve özel hizmetler birde kartın görünüşü :)

Eko nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum ne zaman alıyor kart ücretlerini? Ben kartı çıkaralı 6 ay oldu 1 yıl dolunca mı alınıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreeeeee E kullanıcısına yanıt
    aidatsız kart hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, maksimum kart bellonadan alış verişlerde ne kadar maksi puan verir ?
  • Arkadaşlar maximum kart'ın cinemaximumlarda geçerli kampanyası tek bir bilet için mi geçerli?Yani ilk bilet 7 tl sonrakiler normal fiyattan mı yardımcı olabilir misiniz?(Filmlerin 12.30'dan önceki ilk seanslarında bilet 7 tl, kampanya bu şekilde)
  • Uygulamadan 10 tane seçtim 70tl fiyat çıktı. Yani sıkıntı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

benim maximum kartım normal mor visa kartı. buna temassız özelliği ekletmek için ne yapmalıyım? ek bir ücret öder miyim farklı bir fiyatı var mı?

Karta eklenmez. Yeni kart talep edip kullandığınızı iptal etmeniz gerekiyor.
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    7 liradan maximum kredi kartınla istediğin kadar bilet alabilirsin 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maximum Mobil Yemeksepeti MaxiPuan Kampanyası kapsamında 25 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden verilecek ilk Yemeksepeti siparişine, sipariş tutarının yarısı kadar MaxiPuan hediye edilmekteydi.

Kontrollerde 28.12.2017 ve 29.12.2017 'de ''YEMEK SEPETI'' açıklamalı 19 TL ve 21,25 TL tutarındaki harcamanızın Maximum Mobil uygulamamız içerisinden yapılmadığı tespit edildi. Bu kapsamda kartınıza duyurularda belirtilen ilave MaxiPuan tutarının yüklenmesinin mümkün olamadığını belirtmek isteriz.

Bilgilerinize sunarız.

İş Bankası kafayı yemiş yemeksepetinden puanımı yüklemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximumum Mobil içinden sipariş vermemişmişydiniz?
  • 5x25 ten 25 maxipuan yatmış. Maxipuanların son kullanma tarihi ne zaman arkadaşlar? A101 Bim ya da akaryakıt alımında kullanmayı planlıyorum.

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Verdim hocam kabul etmediler

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Internet şubeden yeni kart başvurusu yapıp temassız olanı seçiyorsunuz o gelince bunu kapatıyorsunuz

• elnino19 kullanıcısına yanıt
    Merkez aidatı iade etmezse 50tl ye çıkıyor teklif. Şartsız taahhütsüz hem. onu harcayıp sonra tekrar kartı iptal edebiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

7 liradan maximum kredi kartınla istediğin kadar bilet alabilirsin 👍🏻

Çok teşekkürler kaç gündür yanıt arıyodum
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Market Alışverişlerinizde 15 TL MaxiPuan!

Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından 12-14 Ocak 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinize 15 TL MaxiPuan!

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=market-alisverislerinizde-15-tl-maxipuan&IdCampaign=MTk1MQ==-ISB

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Bim de maxipuan kullanım oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

Bim de maxipuan kullanım oluyor mu ?

Bİmde kullanılmıyor ama a101 de kullanırsın. Kasiyerler çoğu zaman kullanılmaz diyorlar ama ya bilmediklerinden yada uğraşmak istemediklerinden dolayıdır.
  • az önce aradılar merkezden 50 tl puan yüklediler kabul ettim 9 TL ödemiş oldum
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    a101 de kullanılıyor onu biliyorum ama arkadaş bim de kullanabilirsiniz deyince şaşırdım ,çünkü kullanılmadığını biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.