Şimdi Ara

Max Kruse Balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe tarihine gelmiş en kepaze 10 numaralardan bir tanesi, mevlana diego bile bu adamdan daha faydalıydı. Orta sahada Kruse yüzünden üstünlük kuramıyoruz, kaptırdığı toplar tehlikeli oluyor ve atak varyasonlarında fark yaratması gerekirken bir Rodrigez kadar faydalı olamıyor. Bu adamı Fenerbahçe'ye getirmek, üstüne utanmadan 10 numara gibi kıymetli bir formayı vermek çok büyük kepazeliktir.

Zamanla daha fazla saç baş yolduracak, Ersun hoca yürekliyse haftaya yedek bırakır.

• Abi şu takıma şapkadan tavşan çıkaracak adam lazım..Alex lazım, Mesut Özil'in formda hali lazım bunu artık görsün şu yönetim..3 milyon 3 milyon toplam 6 gömüyoruz göm 1 seferde 6 milyon al baba gibi Mesut'unu yaslan arkana şampiyonluğa koş..Net adam lazım bize, ''acaba''sı olmayan bir 10 numara..Vurduğu top Alex gibi gidecek bir 10 numara..Bunu anlamak bu kadar zor mu? Ozan bile hazırlık maçlarında ne goller attı ceza sahası dışından, 10 numara nasıl dağlara taşlara vurabilir her şutunu..Evet asist yapıyor ama yaptığı asistler, yapması gerekenin kaçta kaçı, kaç pozisyon öldü, kaç puan gitti onun tercihlerinden..Bize gol at KRUSE!!
  • Copun onde gideni. Baroni bile daha vasifliydi bundan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundan almayıp seyredenlere ne demeli.. Comolli nin hediyesi bu balon..Hepside defolup gitsin.. Avrupada takımlarında yer bulamayanlar Türkiyede özellikle Fenere geliyor..yatış o yatış..utanma arlanma yok..
    Alanya gibi hava hakimiyeti yüksek olan bir takıma orta sahadan top şişirildi maç boyunca.. Ne taktik var ne teknik..Açıkçası Alanya haddinide bildi ezdi de ..Ben senin açıklarını biliyorum ezberledim dedi.. 2 gol öyle geldi..Sene başından beri defans kurgusu sakat diyoruz. Azıcık cesareti olan her takım Feneri perişan eder..
    Bu böyle devam edemez. Ersun un Aykut un takımını şampiyon yaptığına inanmaya başladım..Döndük başa. Bir iki hafta daha yenilirsek yönetimle birlikte hepsi gider.
    Yeter artık ..
  • Rezalet bir adam.Bütün dünya ağır oyunculardan vazgeçerken biz böyle adamların peşindeyiz.Oyunu yavaşlatıyor,golcü özelliği yok.2 tane pas atacak diye 10 kişi oynuyoruz.
  • Daha ilk mactan tum arkadaslarima soyledim ama kimse inanmak istemedi.
    Kruse=Cöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Daha ilk mactan tum arkadaslarima soyledim ama kimse inanmak istemedi.
    Kruse=Cöp
    Bende aynı şeyi diyorum da dinleyen yok.

Çoook ama çoook etkisiz. 10 Numara ile alaksı yok oynadığı oyunun.

Açık veren takımlarda işe yaraıyor biraz. Onun dışında hiç bir ekstrası yok.
  • Kruse=Cöp
    moses çöp
    zanka çöp
    mevlüt çöp
    tolga :Çöp
    serdar Çöp
    harun berk altay:çöp
    jailson:çöp
    dirar:çöp
    elif elmaz:çöp
    ozan tufan çöp
    sadık çöp
    dirar : çöp

yukarıdakilerin hepsi çöptür maçtan maça çöplükten çıkar elinde sonunda çöplüğe geri döner

takımda çöp olmayan lar
    garry
    emre
    vedat

• Şükür sonunda aynı fikirde olduğum birisi. Ya en basitinden bir 10 numara oyuncusu düşünelim: Pas dağıtan, oyun kuran, asist yapıp gol atan takımın beyni kısaca. Bkz: En basit örnek Alex. Ama gel gelelim Kruse denen balona. Sahada silik bir adamdan başka bir şey değil, ne takımı yönetir ne adam akıllı pas trafiği yapar ne de öyle şekilli şukullu hareketler yapıp takımı gaza getirir. Rakip ceza sahasının hemen dibinde oynayıp pas atar anca, başka da bişey yapmaz. Koy forvete forvet oynasın o zaman anasını satayım. Hiç beğenmedim ben bu herifi.
  • Min cruse.
  • Yok artık şaka mı bu? Adam geldiğinde yere göğe sığdırılamıyordu, yılın transferi ilan ediliyordu fakat 3 maç sonra çöp ilan edilmiş. Enteresan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Yok artık şaka mı bu? Adam geldiğinde yere göğe sığdırılamıyordu, yılın transferi ilan ediliyordu fakat 3 maç sonra çöp ilan edilmiş. Enteresan.
    4 maç 4 asist ama çöp, yersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExcessiveScreen -- 18 Eylül 2019; 19:20:28 >
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Mevlana diego max kruse'ye tur bindirirdi şu sistemde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında Giuliano’ya yazılanlar şimdi Kruse’ye yazılıyor. Diego mu güldürmeyin adamı

• Kruse balon değil, zaten gelmeden önce de bu tarz bir oyuncuydu, Almanya'da ne oynuyorsa burada da onu oynuyor. İnce işler yapan, Alex gibi paslar çıkartan bir adam değil lakin tabelaya etkisi oluyor, yukarıdaki arkadaşın Giuliano örneği cuk oturmuş mesela. Maç boyu hicbir şey yapmadı sanıyorsun ama mac sonu bir bakıyorsun ya gol ya asist yapmış. Ligdeki 4 maçta yaptığı 4 asist de buna en yakın örnek.

Bu arada son Alanya maçında verimlilik puanı en yüksek oyuncumuz Kruse olmuş Gustavo ve Tolga ile birlikte.

• Adam 10 numara değil ki ikinci forvet. Ne bekliyorsunuz? Gustavo da 8 numara değil on libero. Ne bekliyorsunuz?

Oyunculari taniyin önce

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Hepsi troll ciddiye alinacak tip degiller.

• bu adam yüzünden takım 10 kişi oynuyor

• Böyle adamlara bazı maçlarda sabredersin. Her an maç kazandıracak bir hareket yapabilirler. Kime anlatıyoruz gerçi. X kişisi balondur, Y kişisi çöptür içeriklerinde akıllı adama rastlamak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

bu adam yüzünden takım 10 kişi oynuyor
    5 kacirip 1 tane attirinca bir sey yapiyor saniyorlar. Bu tipler tolga’yi da severler

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.