Şimdi Ara

Max.200 tl bluetooth kulaklik onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bluetooth kulak ici kulaklik arıyorum. Spor ve gündelik olarak kullanmayı düşünüyorum baktigim modellerde kulak üstü taşımak biraz zor geldiği için dusunmedim kablolu bazı modellerde pek hoş gelmedi gözüme.
    Gorduklerim arasında şu an için en beğendiğim Airdots oldu qcy icinde benzer yorumlar vardi bu tarz urunleri kullananlarda bilgi verirse çok iyi olur :)
    Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bilen yok mu bu konuyu

• QCY T1 tasiye etmişler F/P olarak. Bende arıyorum böyle bir şey daha iyi bir öneri gelmezse alabilirim.
  • Evet onu tavsiye olarak gördüm ama sanki airdots bir tık daha iyi gibi geldi bana :)

• bende bakıyorum, meizuep52 ile Huawei am61 hangisini alsam bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

bende bakıyorum, meizuep52 ile Huawei am61 hangisini alsam bilemedim
    Hocam ben Huawei kulaklık almanızı tavsiye ederim çok daha dayanıklı ve bas microfon kalitesi yeterli, ayrıca şarjı 10 saat civarı gidiyor, pubg oynarken milisaniyelik bir gecikme yaşanabilir diyorlar ama bende yaşanmadı.

• 1 yıldan fazla süredir Meizu EP51 kullanıyorum ve çok memnunum.
  • MR_ kullanıcısına yanıt
    cevap için çok teşekkürler meizu eledim alanların yarısında bozulma olmuş galiba şuan
    Anker Soundcore Spirit/Anker Soundcore Spirit x ile huawei am61 arasındayım. ankeri yeni fark ettim aynı fiyat bandındalar ama anker için kimse düzgün inceleme yapmamış.galiba huawei alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grejuva6 -- 6 Aralık 2019; 3:10:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.