Şimdi Ara

Max 20 bin araç tavsiyesi yıl 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir yakınım için araç arıyoruz. Max 20 bin tl olacak şekilde, klimalı, lpgli hangi araçları tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• renault twingo bakabilirsiniz. alacaksanız klima hepsinde yoktur dikkat edin
  • Twingo bakıldı ama tip olarak es geçildi.

• Opel corsanın en eski kasaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 209 2010 chery kimo yada tata vista alabilirsin. Eski hurdalara para verme.
  • Klimalı demeyeydin eyiydi lada samara öneririm klimasız klimalı istersen tempra 500 bin km civarı

• valla bende de o kadar para var şuan üstüne de çıkamıyorum malesef. 91 integra almayı düşünüyorum 1 tane buldum. sunroof klima aktif motor yürüyen sorunsuz temiz bakılmış bir araç. fakat kaporta parçaları vs zor bulunuyormuş o yüzden düşünme aşamasındayım.
  • bende araştırıyorum ve ilk aracım olacak. Teknik olarak çok bilgim yok ne yazıkki tip olarak corsa veya fiestalar dikkatimi çekiyor sanırım ikisinden birisi olacak tercihim. fiestalarda turbo arızasından bahsetmişler konu hakkında yorum yapabilecek arkadaş varsa memnun olurum.
  • 96 üzeri vectra gls cd bulunursa alınır 2.0 motor yada astra f kasa gls son çıkanlardan bulunabilir citröen xsara var bulunursa temiz marea brava olabilir ilanlara bakınca daha net birşeyler çıkar
  • Lada Vega 1.5...

Max 20 bin araç tavsiyesi yıl 2019

• iki defa yayınlanmış mesaj. sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 12 Şubat 2019; 15:10:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.