Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Matrix Revulotions

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3872 Mesaj
    arkadaşlar, Revulotions un fragmanı internette yayınlanmış. acaba bilgisayar dergilerinden bunu cd de veren var mı? çünkü boyutu 19mb tan 40mb a kadar değişiyor. (Divx, mpeg falan )

|
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    valla bilmiom,çoktandır dergi bile alamıyorm ama varsa böle bişe sebep olur bende alırım...hadi bakiim dergi kurtları,ötün!
    |
    |
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    bu ay verecekler ,

ayrıca ben izledim (zaten resmi olarak bu hafta içi yayınlandı, yani geçen hafta içi)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    814 Mesaj
    kim veriyo?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    7 mb divx versiyonu var. linki trgamer.com haberler bölümünden bulabilirsin.
    |
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj
    oyunun sonundaki cinamatic ya bi numarası yok anlıcanız
    |
    |
  • Binbaşı
    1239 Mesaj
    sayılır aslında, benziyor ama tamamen aynı değil be red wizard evil arkadışım :P
    |
    |
  • Yarbay
    3872 Mesaj
    Eylül dergileri Ağustos un sonunda piyasaya çıkıyor. yani şu anda dergiler çıktı. bunların hangisinde var acaba? hiçbirinde yoksa bu ay dergi ve cd içeriği olarak hangi pc dergisi alınır?bende bayadır almıyorum. alalım artık
    |
    |
  • Binbaşı
    1908 Mesaj
    valla reloaded ın sonunda izlediğim fragmanın aynısıysa pek bişi yok...

sadece neo smitgle ölümüne bi dövüşüyo felan filan...
    |
    |
  • Yarbay
    3872 Mesaj
    oyunun "Hacking" kısmıdan da izleniyormuş da ben bilemedim. var mı yapabilen?
    |
    |
  • Binbaşı
    1053 Mesaj
    cd rom data eylül sayısında "video mix" bölümüde mevcut. Fragman reloaded ın sonundakine benziyo ama biraz daha geliştirilmiş yani bu seferki tam trial, ayrıca bu fragmana reloaded ın dvd sinin sonundada yer vermişler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj
    bakalım neler olacak...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
    filmin ufacik bi parçası
    neo agent smith'le karsi karsiya kalmistir ve kafasina boyali bi yumurta duser..
    neo: bu ne?
    agent smith: easter egg.. programci koymus. bak mesela benim de burnuma basinca ses cikiyo.. *oink*
    |
    |
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by çerkez</i>
    <br />arkadaşlar, Revulotions un fragmanı internette yayınlanmış. acaba bilgisayar dergilerinden bunu cd de veren var mı? çünkü boyutu 19mb tan 40mb a kadar değişiyor. (Divx, mpeg falan )
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

the matrix reloaded'in bitiminde credits'in bitimini bekleyecek sabri gosterenlerin trailerini seyredebilcegi söylesem ayıp mı etmiş olurum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by AzRaEL</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by çerkez</i>
    <br />arkadaşlar, Revulotions un fragmanı internette yayınlanmış. acaba bilgisayar dergilerinden bunu cd de veren var mı? çünkü boyutu 19mb tan 40mb a kadar değişiyor. (Divx, mpeg falan )
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

the matrix reloaded'in bitiminde credits'in bitimini bekleyecek sabri gosterenlerin trailerini seyredebilcegi söylesem ayıp mı etmiş olurum.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Benim seyrettiğim sinemada fragmanı, son sahne bitince, son jenerikten önce göstermişlerdi. Tabii fragman bitince de herkes jeneriği seyretmeden çıkmıştı. Bu sayede tek başıma fragman beklemekten kurtulmuştum.[^]
    |
    |

• Binbaşı
    1952 Mesaj
    harbi yaw baya bekledim bende 8 9 dakika ama sondtrack lardan parçalar güzeldi özellikle ROB ZOMBIE:reloaded parçası delüüüüüüüüüüüü
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Bende bugun NTV'de izledim fragmanını , harikaydı. Nasıl bekleyecegim bilemiyorum. Kazaa'dan Reloaded'i indirmeyi deniyorum, simdi de Revoloutions'la mı ugrasacagızz...:)
    |
    |
  • Binbaşı
    1053 Mesaj
    Walla artık fragmanlar nette heryerde kol geziyo ben 10 dk beklemek zorunda kalmadım doğrusu filmin sonunda çıkan fragmanıda mpeg dosyası şeklinde nete yaymıştılar kısa sürede ;)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.