Yüzbaşı
02 Ekim 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
istanbulda güvenilir sony mp3player tamircisi bilen war mı?ürün henüz bir senesini doldurmadı.düştü ve şimdi cd okuyamıyor.radyo vb problemsiz çalışmakta.bu kafa ayarlarını yada değişimini yapabilen tamirci adresi verebilecek var mı?
irc.ulak.net #metal-trivia kanalına hardrock&metal sorucevap oynayan ingilizce bir bot koymuş bulunmaktayım.Ben 7 yaşından beri metalciyim diyen bi takım insanların sorulara kolayca yanıt verebileceğini düşünmekteyim.Sorular şimdilik 250 adetle sınırlı fakat hızla ekliyorum...

Yorumlara açığım.Gerek bot opsiyonları gerek sorularda değişiklik yapılabilir. :)

Today is a good day to die!!!
analog telefon hattımı nasıl digitale cevirttirebilirim.yapılması gereken işlemler nelerdir?Telefonun sahibinin mi dilekçe ile başvurması gerekiyor?Biryere yatırılması gereken ucret warmıdır?ne kadardır?Nereye yatırılır?
ayrıntılı bilgi verebilrseniz sevinirim.
"The Glorious Burden" , 13 Ocak 2004'de piyasada.
album warez sitelara ulaşmış bulunmakdadır.108 mb .tar uzantılı olarak indirebilirsiniz.

albümdeki parçalar
1- The Star-Spangled Banner 2- Declaration Day 3- When The Eagle Cries 4- The Reckoning (Don't Tread On Me) 5- Greenface 6- Valley Forge Mark 7- Attila 8- Hollow Man 9- Red Baron Blue Max 10- Gettysburg (1863) 11- Part I. The Devil To Pay 12- Part II. Hold At All Costs 13- Part III. High Water Mark
irc.ulak.net
irc.kolayonline.com

#mp3
primary master diskimi iki partionda, fat32 olarak 98se ve yine fat32 w2k olmak üzere kullanmaktayım
yine fat32 olan tek partiton ikinci bir disk taktım makinaya.98se den rahat erişirken w2k bu diski göstermemektedir.lütfen bir yardım.
çok kullanıcılı bir sistem olduğundan startup'a koyduğum baglantim.dun kısayolu login olmadan çalışmamakdadır.
login olmadan startup gibi işletim sistemi açılır açılmaz bilgisayarı nete bağlamak istemekdeyim.

registry kısayolu yada services olarak nasıl dialupı başlatacağımı gösteren bir web linkine ihtiyacım war.
Dialup connectionda passwordunu save ettiğim bağlantıyı startupda çalıştırmak istiyorum ama 98deki gibi başlat menüsünde başlangıça shortcut atmak yeterli olmuyor her kullanıcının ayrı startup'ı olduğundan login olmayı gerektiriyor.

bilgisayarımı registryden services gibi açılır açılmaz kimse login olmasa bile bağlamamın yolunu yazabilirseniz ya da alternatif herhangi bir çözüm, alt programcık yada ilgili verebileceğiniz linkleri bekliyorum.
ekrankartının video-in'den tvyi capturelaması için nasıl bir prosedür izlemem gerekiyor.
video in yazan kısma kompozit kablo takıyorum fakat bir türlü video device olarak görmüyor.

kart winfast fx5600
tv sony trinitron

ps: tv kartı takılı.sürekli tv kartını video device olarak görüyor
Hakkında
Forum İmzası:
[ alsancak / izmir ]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 754
İkinci El Bölümü Mesajları: 312
Konularının görüntülenme sayısı: 14.540 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.