Şimdi Ara

Matematik Öğretmenliği hangi üniversite sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar puanım Marmara, Dokuz eylül ve Gaziye yetiyor sizce imkanlar, yurt, kampüs gibi durumlar düşünülünce hangisini tercih etmeli ?

Antalyada yaşıyorum uzak olduğu için istanbulu yani marmarayı pek düşünmesemde tavsiyelerinizi bekliyorum ve teşekkür ediyorum.

• Fikri olan yokmu arkadaşlar
  • gazi eğitim fakültesi olarak daha iyi hocam eğitimini önemsiyorsan gazi seç bence. şehir tercihi yapacaksan tabi ki dokuz eylül derim.
  • Sıralaman kaç hocam onu yazsan öneri verecek çıkar illaki de veri olmayınca elde millet konuya bakıp geçer.

Eskişehir'de varsa istediğin bölüm düşünebilirsin.
  • isetta_1955 kullanıcısına yanıt
    Hocam 50.257 sıralamam, tutan en iyi üniversiteler yukarıdaki yazdıklarım.
  • Marmara nasıl hocam onun için istambula gitmeye değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BloodRoperz -- 24 Temmuz 2019; 10:0:48 >
  • BloodRoperz kullanıcısına yanıt
    hocam öğretmenliği nerde okuduğunun önemi yok ben de öğretmenlik yazicam üni den çok şehir tercihi yaptım nerde okumak istiyorum diye sen de öyle yap.
  • Hocam ışte benim de sorum bu, bahsi geçen üniversiteler arasında en elverişli olan yani yurt imkanı, kampüs, ortam, şehrin yaşam pahalılığı konuları ele alınınca sizce hangi üniversite seçilmeli
  • BloodRoperz kullanıcısına yanıt
    hocam bunlara bakarsak arasında en iyisi izmirdir. istanbul ve ankaraya göre daha ucuz. yurt konusunda falan zorluk cekeceginizi sanmıyorum.
  • Mühendislik düşünmüyor musunuz hiç
    Sınav öncesi de mi öğretmenlik dusunuyordunuz
  • Gayeyyyy G kullanıcısına yanıt
    Hocam öğretmenliği son tercihlere yazacam, garanti olması için başa bazı mühendislikler düşünüyorum, sizin 50.257 sıralamaya önerdiğiniz mühendislik varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.