Şimdi Ara

mate 20 lite arka kapak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mate 20 lite arka kapak soyuldu kendiliğinden düştü bende yeni kapak alayım dedim aldım ama lensleri tam yapıştırıken kırıldı cok narin bir şey tekrar kapak siparişi verdim yeni kapağı taktım bu sefer cok dikkatlıyım en son tel masaya koyup tam oyursun diye hafifce batırınca yine kapka kırıldı 3. sipariş verdim bu sefer muthiş hassasiyet içinde taktım ama 2-3 gün sonra bir baktım yine catlamış nasıl olduğunu anlamadım bile.

kendi kapağını yaklaşık 2 yıl pek sorun olmadan kullanmıştım acaba aldığım kapaklar orjinal olmadığı için mı bu kadar cabuk kırılıyor, orjinal kapağı nerden bulabilirim bulunduğum yerde resmi servisi yok bıktım artık servise götürecem ama o da resmı değil servisim diyen adam bildiğin her tel tamır eden telefoncu yine bana aynı kapaktan takıp gönderirse ne anladım bu işten

arkadaşlar kapak olayından bıktım bir yardım edin lütfen tavsiyeniz nedir orjinal kapak satan online alabileceğim yer varmı...

huawei nin arka cam kapak olayı çok kötü takıp cıkarmak mümkün değil teefonun pilini bile değişirken arka kapağında değişmesi gerekiyor herhalde, yapıştırıyorsun ve tekrar sağlam cıkarma şansın pek yok huawei alırken bunu göz önünde bulundurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sami -- 30 Aralık 2020; 20:12:16 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.