Şimdi Ara

Mate 10 lite içerik gizlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba her uygulamada böyle oluyor kilit ekranında hiç bir bildirim gözükmüyor bildirimleri geçtim spotifyda hangi şarkının çaldığı bile gözükmüyor. Ne yaptıysam düzeltemedim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zelas

Hocam maalesef işe yaramadı hangi ayarı değiştirsem işe yaramıyor neredeyse hepsini denedim her türlü içerik gizlendi diyor
    Selamlar ;

Bende dün Mate 10 lite aldım aynı sorun bende de vardı, zannedersem sizde yüz tanıma ile ekran kilidini açma özelliğini aktifleştirdiniz çözüm için

AYARLAR/ YÜZ İLE KİLİT AÇMA / PIN KODUNUZU GIRIN / AKILLI KILIT EKRANI BILDIRIMLERI açık durumdadır onu kapatın.
  • [DHTUBE=https://m.youtube.com/watch?v=nmiBIP7ts-g]

Merhabalar.

Üstteki videoda bir kullanıcı, bildirimleri nasıl açıp, kapatılacağını açıklamış. Bi’ bakın isterseniz. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam maalesef işe yaramadı hangi ayarı değiştirsem işe yaramıyor neredeyse hepsini denedim her türlü içerik gizlendi diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zelas

Hocam maalesef işe yaramadı hangi ayarı değiştirsem işe yaramıyor neredeyse hepsini denedim her türlü içerik gizlendi diyor
    Selamlar ;

Bende dün Mate 10 lite aldım aynı sorun bende de vardı, zannedersem sizde yüz tanıma ile ekran kilidini açma özelliğini aktifleştirdiniz çözüm için

AYARLAR/ YÜZ İLE KİLİT AÇMA / PIN KODUNUZU GIRIN / AKILLI KILIT EKRANI BILDIRIMLERI açık durumdadır onu kapatın.
  • teşekkürler cumhur bey. işe yaradı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.