Şimdi Ara

masturbasyon paragrafı kötü etkiler mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
8.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bundan kurtulmaya çalışıyorum beni baya kötü etkilediğini farkettim sizi etkliyor mu

• Günde 2 kere sağlıklı bir insan için ideal değil elbette ama hepimizin vücudundaki enerji miktarı değişir. Kola içmek, günde 6 dilim baklava, şeker oranı çok yüksek yiyecekler insan enerji verir o enerjiyi 18 yaşındaki bir genç nasıl harcayabilir ki ? Bunu da mastürbasyon yaparak harcıyorlar. Konu sahibinin şekeri azaltması lazım.  

Gülmek bir yanada hocam bu mastürbasyona şekerli kahveler, şekerli içecekler çook etki ediyor. Birkaç sene önce günde 5 tane 3'ü 1 arada. 1.5 litre kola içtiğim gün günde minimum 2 kere yapıyordum. Sonra bir amca sağolsun şekerli içeceklerin mastürbasyonu tetiklediğini söyleyince bıraktım. Bıraktığımıdan beri yapmıyorum.

• Etkiliyor hocam fazla yapmamak lazım

• paragrafı çözerken yapıyorsan etkiler hocam

• Haftada 1 iyidir. Sonrası gerçekten odaklanmada sıkıntı oluyor
  • Yapma modun düşmesin. Akışa bırak

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Haykırdım
  • Dikkatsizlik yaptığı söyleniyor ama ne kadar doğrudur bilemem.
  • Kesinlikle etkiliyor
  • Benim bir gün sonrasını etkiliyor valla bazen psikolojik mi diye düşünüyorum ama bilemiyorum da

• Olm hiç farketmedim. Demek ki bu yüzden netlerim artmıyor .d
  • kesinlikle etkiliyor. sadece paragraf değil hayatın da kötü bir yere gidiyor. alkol sigara gibi bir bağımlılığa dönüşüyor. daha detaylı bilgi için youtube'daki neverfap akademi kanalına bakabilirsin.

• karar verdim hocam bugünden itibaren daha yapmayacağım

• Son kez yapta içinde kalmasin
  • son kez yapa yapa sonu gelmiyor hocam yok hiç yapmıcam

• Etkilemez devam
  • paragraf çöz çözme fark etmez, azaltmalısın. brain fog denen şeye yol açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 1 Mart 2021; 18:18:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.