Onbaşı
26 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 191 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ben spor ve sözlüyü geçtim detaylar konusunda yardımcı olabilirim.

yks sonuçları açıklanmışşş😰😰😰😰😰ama ben😣😣ben çok çalışmıştım😖😖😖😖tüm gün evde şans tweetlerini likelamıştım😑😑Yığılma yüzünden!!!😡😡😡😡lise üzerinden 20 yıl geçmiş öylesine sınava giren adamları geçemedim ama bu onların suçu🤬🤬🤬🤬🤬Neden giriyorsunuz lan siz sınava🥶🥶🥶bu ülkede sadece benim okuma hakkım var tamam mı 😉😉😉 Allah belanızı versin ÖSYM 😠😠😠olmayan geleceğimi kararttınız😲😲😲😲😲

AYT MATEMATİK 39 DOĞRU 1 YANLIŞ ?AYT FEN FULL ? FİZİK 14 DOĞRU 0 YANLIŞ ?? KİMYA 13 DOĞRU 0 YANLIŞ ? BİYOLOJİ 13 DOĞRU 0 YANLIŞ ? HACETTEPE TIP ONUDA BÖYLE GÖSTERELİM ?

DOPİNG HAFIZANIN Bİ REKLAMINI GÖRDÜM ? FOTOĞRAF ÜZERİNDE GAYET GÜZEL Bİ YERİ ANLATIYORLARDI ??‍♂️ Bİ İKİ HAFTA GEÇTİ ?? SONRA BAKTIM HALA AKLIMDA O BİLGİLER ? DEDİM YA ADAMLAR ZATEN YAPIYOR ? DERECELER ZATEN BELLİ ? YA NİYE OLMASIN Bİ DENİYİM ✍️ HANİ ALDIKTAN SONRA ZATEN 100 NETİN ÜZERİNE ÇIKMAYA BAŞLADI ?110 LARA KADAR ZORLADIM 115 LERE KADAR ÇIKTIM ? ZATEN BENİM MATEMATİĞİM DE BELLİ Bİ SEVİYENİN ÜZERİNDEYDİ ? REFLEKSLERLE MATEMATİKTE SINIRLARI ZORLAYAN SORULAR DİYE Bİ BÖLÜM VAR ? ZATEN BÜTÜN SORULAR VİDEO ÇÖZÜMLÜ ? SINIRLARI ZORLAYAN SORULARIN SONUCU BENİM ? AYT MATEMATİK 39 A 1 OLDU ? SORU KÖKLERİ DİYE Bİ AYRIM VAR ?MESELA SORU KÖKLERİNDE YANLIŞTIR DEĞİLDİR YANİ OLUMSUZ SORU KÖKLERİNDE ❌ ÖNCE Bİ ŞIKLARDAN BAŞLANMASI LAZIMMIŞ ? İŞTE ONU DOPİNGDEN ÖĞRENDİM ONU ETKİSİ ÇOK FAZLA OLDU ? HER ŞEY ✍️

sizce bu sene nereye kadar yükselir, 8600 ile girilir mi?

YTÜ İletişim Tasarımı bölümünün efsane yükselişi

Forumun cengaverleri, tengaverler , uzman tabipleri ve diğer tüm forumdaşlarımı bu konuya çağırıyorum. Sizce söz 8600 ile YTÜ İletişim mi gideyim yoksa tm sıralamam ile Marmara İktisat mı gideyim? Bu arada annem Türkçe öğretmenliği de yaz diyor onu ne yapayım, açıkçası memur olmak isterim fakat saydığım önceki bölümler de cezbedici.

Sonuçlar Sisteme yükleniyor
Doktorların asgari ücretin 6 katına denk gelen 33 bin lirayı maaş olarak istediği açıklandı.
https://eksisozluk.com/entry/140011892
Milyonların merakla beklediği üniversite sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Haberin devamı

Kampüs ziyaretlerine bu sene 18 Temmuz'da başlayacak Bilkent Üniversitesi , geçen sene 31 Temmuz'da başlamıştı. Sınav açıklanma tarihi ise 28 Temmuzdu.

Haberin devamı

Ayrıca Bilkent Üniversitesi ile ÖSYM, birbirine konum olarak yakın.Eğer sınav açıklanırsa haber sitemizden öğrenebilirsiniz.

Haberin devamı
8 Temmuz gecesiydi hava sıcaktı
Bir ihanet kalkışması forumu yaktı
Gün bugündü, o gün millet ayağa kalktı
Çoluk çocuk ihtiyar hep sokağa aktı
Serdengeçtik forum millet Tanrı aşkına
Bütün dünya bunu görüp döndü şaşkına
10 Kasım Atatürk'ü Anma Gününde Atatürk'ün doğa sevgisini anlatan bir gönderi paylaştıkları için Türk iklim aktivistlerine karşı ırkçılık yapıldı, hakaret edildi ve Atatürk ve Türkler soykırımcı ilan edildi, H*tler ve m*ssolini ile bir tutuldu.

ekşi sözlük linki
FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ
FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ FFF GLOBAL ÜYELERİ , ATATÜRK VE TÜRK AKTİVİSTLERE HAKARET ETTİ
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Felsefe, Astronomi, Ekonomi , Politik Akımlar, Metal ve Klasik Müzik
Hakkımda:
YKS 2022 sözel 8619., KPSS 2022 899.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Asus TUF Gaming F15 8GB RAM RTX 3050 512GB SSD
Mobil cihaz
General Mobile GM9 Pro
Operatör
Turkcell
ISS
Türk Telekom
Oyun Platformu
Epic Games : AVENGERkan06
Oyun Platformu
Steam : AVENGERkan06
Takım
Fenerbahçe
Tablet
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Kulaklık - Amfi
Gamepower 7.1 Oyuncu Kulaklığı
Kulaklık - Amfi
Xiaomi Mi TWS
Kulaklık - Amfi
Polosmart Bluetooth
Basketbol
Fenerbahçe Beko
İşlemci
İ5 11400H
Ekran Kartı
RTX 3050
Milli Takımlar
Türkiye A Milli Takımı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 487
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 309 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.