Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama (anadolustudios & evilhuman ortak çalışması)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
299
Cevap
40
Favori
46.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 95
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 39
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • evilhuman (39 mesaj) TackleBarry (25 mesaj) carpicipro28 (17 mesaj) calmera71 (11 mesaj) Erasmus Muharrem (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (211 mesaj) Mobil (35 mesaj) Mini (7 mesaj) (7 mesaj) (39 mesaj)
  • @
94 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yama İstek & Sohbet ve Diğer Konular >> Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama (anadolustudios & evilhuman ortak çalışması)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    375 Mesaj
    Konu Mass Effect Legendary Edition'dan AKP, Seçim, 20 Yıl, Tarih ve benzeri olaylara nasıl bağlandı acaba.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar fiyatların yüksek olması konusunda haklısınız ama burada tartışmaya gerek yok çünkü ne yazık ki hiçbir şey için etkisi olmayacak.

Bu oyuna yama yapma konusundaki kesin kararımı iki-üç hafta içinde duyurmaya çalışacağım. Beklemede kalın. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 16 Mayıs 2021; 14:12:42 >
  • Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Arkadaşlar fiyatların yüksek olması konusunda haklısınız ama burada tartışmaya gerek yok çünkü ne yazık ki hiçbir şey için etkisi olmayacak.

Bu oyuna yama yapma konusundaki kesin kararımı iki-üç hafta içinde duyurmaya çalışacağım. Beklemede kalın. =)

İnceleme puanları gayet iyi gözüküyor. Türkçe dil desteğini hak ediyor. Yine de siz bilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Hocam ilk oyunu Legendary Edition'a adapte etme işlemine baktınız mı? Çok zaman kaybettireceğini düşünmüyorum.

|
    |
    evilhuman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    594 Mesaj

yaparsan ellerine sağlık şimdiden hocam

|
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar dil dosyalarına ulaşabilir ve değiştirdikten sonra sorun yaşamazsak, zaten Türkçe yama yapacağım. Önceden söylediğim gibi 2-3 hafta içinde konuyu netleştireceğim. Lütfen beklemede kalın.

• Yarbay
    8185 Mesaj

hocam merakla bekliyoruz bu oyun türkçe yamayı hak ediyor fiyat konusunda herkese hak veriyorum ama yakın zamanda sağlam bir indirim alacağını düşünüyorum bu fiyata çok satış yapamazlar ülkemizde

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

Kral üzme bukadar kisiyi dosyalarda bi siikinti cikmassa cevir bu oyunu maddi ve manevi destek oluruz dert etme sen reis
    |
    |
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Hocam Legendary Edition ilk oyun için hemen dosyalar halledilip bir adaptasyon yapılamaz mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Bekleyeceğiz. Kolay gelsin.

|
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj

beklemedeyiz dayı kolay gelsin

|
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar oyunu aldım ve dosyalarını kurcalıyorum. Umarım düzenleme konusunda herhangi bir sıkıntı olmaz ve yakında mutlu haberi sizlerle paylaşırım. Gelişme olursa, yine buradan bilgilendirme yaparım.

Herkese iyi akşamlar.

• Çavuş
    49 Mesaj

Dua etmeye basladim suan haberleri bekliyoruz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    820 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar dil dosyalarına ulaşmak için ilk girişimlerimiz sonuç vermedi. Olumlu bir gelişme olursa, bilgilendirme yapacağım.

• Yüzbaşı
    571 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Arkadaşlar dil dosyalarına ulaşmak için ilk girişimlerimiz sonuç vermedi. Olumlu bir gelişme olursa, bilgilendirme yapacağım.

2007'de çıkan Mass Effect oyununun altyapısıyla 2021 yılında çıkan yeni nesil oyununun altyapısının benzer olması beklenemezdi zaten muhakkak ki değişiklikler olmuştur. Umarız ki fazla uğraştırıcı olmaz.

|
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj

Hocam çokta yenil nesil bir oyun gibi yapmamışlar. Üzerine biraz cila atıp tekrar çıkarmışlar. Özellikle ilk oyundaki duvara sıkıyormuş hissi hala devam ediyor. Grafikler desen 2007'deki görselliği 2011'e çekmişler fazla bir artısı malesef yok.

• Çavuş
    49 Mesaj

Enis kirazoglunu izleyip burda alinti yapma kardesim istemiyosan yazma ozmn bu yamayi bekleyen birsuru insan var laf kalabaligi yapma kac defa dil dosyasi actin zor demekki ilkine göre
    |
    |
    rebidem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    185 Mesaj

Benim yazdıklarımla seninkilerin ne alakası var.Laf olsun, torba dolsun.
    |
    |
    carpicipro28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Enis Kirazoğlu izleyip gelenlerde bugün, ahaha bide kendi gözlemlemiş gibi söylemez mi?  

|
    |
    rebidem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.