Şimdi Ara

Maskot Portakal & Nar & Mandalina Sıkacağı Kampanya! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
13.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

Orijinalden alıntı: ramao

quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

Orijinalden alıntı: hassasadam

Haftasonu İstanbul'daydım. Tahtakale civarında işim olduğu için bu cancan ı sorma fırsatım oldu.
    İlginç bir şekilde envai çeşit mutfak ekipmanı satanların çoğunun elinde yok ve bundan dolayı ellerindeki başka markalara yönlendirmeye çalışıyorlar.
    Sonunda kararlılığımı gören biri Koç Ticarete yönlendirdi. Buraya gittiğimde fiyatı yüksek çekmesin diye özellikle cancan ı sormadım, "narenciye sıkacağı istiyorum" dedim. Bu arkadaş da başta diğer markaları gösterdi. "cancan yok mu?" diye sorunca gülerek "var" dedi ve resmen zuladan çıkadı kısa bir pazarlık sonucu çelik süzgeciyle birlikte 135 lira nakite aldım ve bizimkilere yolladım.
    incelemeyi kullanınca yazarım.

ankarada bana bir yer 135 tl dedi çelik süzgeçli yeniymiş ! daha önceki aliminyummuş ,bende tv alıcam diye es gectim bakalım tv aldıktan sonra geriye para kalırsa gider alırım artık ...

hocam Ankara da samanpazarı mı ?

Adresi verebilirseniz çok makbule geçer...

Bundan alacam bi tane artık...

bende ankarayı cok bilmem ama ulucanlarda cadde üzerinde bir dükkandı ulucanlarda o toptancıları gorursun zaten o dükkanlara sor ben iki dükkana sordum ikiside 150 peşin alırsam 135 tl dediler eğer gene oraya uğrarsam kartlarını isteyip tam adreslerini alırım buradan yazarım... sana bir öneri eğer sen alıcaksan adamlara öneride bulun uygun versinler dh üyelerine yani bir nevi bizi adamlara yönlendirirsin hemde hepimiz ucuz ürün alırız yok ben tv almaktan vazgecerde senden önce alırsam sıkıcağı ozaman adamlara ben bu öneride bulunurum belki 130 yada altına bile bırakırlar bu arada süzgeç kısmının celik olmasına dikkat et bana celik dediler sen genede yanında bir mıknatıs götür

tamam yerini anladım teşekkürler...

• ankara daki uygun yeri daha açık tarif eder misiniz ben de alayım...
  • cancan için sipariş formu verdim. Ban geri döndüler. 145 tl +KDV diyorlar :), yetkili satıcısı daha ucuzu fiyat veriyor. bu nasıl iş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

cancan için sipariş formu verdim. Ban geri döndüler. 145 tl +KDV diyorlar :), yetkili satıcısı daha ucuzu fiyat veriyor. bu nasıl iş anlamadım.

Bunların burnu kalktı, millet can can'a yüklenince firma fiyatları tavan yaptı.
    Ben de telefonla sormuştum 150 TL +kargo falan demişlerdi, kalsın dedim, neticede büfem yok günde en fazla 1 kg sıkarım.
  • son modellerde süzgeç ,geri çıkması engellenecek şekilde imal edilmiş , ona da dikkat edin...ben telefonla fabrikaya sorduğumda ulus çarşısında olduğunu söylediler son modellerinin......
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

cancan için sipariş formu verdim. Ban geri döndüler. 145 tl +KDV diyorlar :), yetkili satıcısı daha ucuzu fiyat veriyor. bu nasıl iş anlamadım.

Bunların burnu kalktı, millet can can'a yüklenince firma fiyatları tavan yaptı.
    Ben de telefonla sormuştum 150 TL +kargo falan demişlerdi, kalsın dedim, neticede büfem yok günde en fazla 1 kg sıkarım.

aynen anlamak zor bunları. Diyor ki, eğer bulunduğunuz yeri belirtirseniz daha hesaplı bulmanızda yardımcı olabiliriz. Adamlar direk satış yapmak istemiyor. Nasıl bir mantık anlamadım. Öyle satıcılara kıl oluyorum. ALMAYACAM :d
  • Cancan , Maskot falan uçmuştahttp://www.istocsepeti.com/Kale-Kollu-Dokum-Portakal-ve-Nar-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Narenciye-Sikacagi,PR-277.html linkteki ürünü kullanan var mı acaba ? Döküm ve fiyatı 89 TL , havale-eft ile ödeme yapanlarada kargo bedava diyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Cancan , Maskot falan uçmuştahttp://www.istocsepeti.com/Kale-Kollu-Dokum-Portakal-ve-Nar-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Narenciye-Sikacagi,PR-277.html linkteki ürünü kullanan var mı acaba ? Döküm ve fiyatı 89 TL , havale-eft ile ödeme yapanlarada kargo bedava diyor .

Ben birkaç hafta önce aynısını migrostan aldım. Şimdilik sıkıntı yok sağlam görünüyor. Haftada 3,4 kez bir sürahi dolduruyorum. Aynı fiyattı 89 tl. ama migrosta indirim çeki falan bulabilirsiniz daha ucuza gelir. Yanına gdi ürün alınca daha da iyi olur. Kasiyer elektronik ürünler gdi kampanyasına dahil değil diyerek direndi ama kutuyu açıp gösterince kol gücü ile çalıştığını anlaması uzun sürmedi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

quote:

Cancan , Maskot falan uçmuştahttp://www.istocsepeti.com/Kale-Kollu-Dokum-Portakal-ve-Nar-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Narenciye-Sikacagi,PR-277.html linkteki ürünü kullanan var mı acaba ? Döküm ve fiyatı 89 TL , havale-eft ile ödeme yapanlarada kargo bedava diyor .

Ben birkaç hafta önce aynısını migrostan aldım. Şimdilik sıkıntı yok sağlam görünüyor. Haftada 3,4 kez bir sürahi dolduruyorum. Aynı fiyattı 89 tl. ama migrosta indirim çeki falan bulabilirsiniz daha ucuza gelir. Yanına gdi ürün alınca daha da iyi olur. Kasiyer elektronik ürünler gdi kampanyasına dahil değil diyerek direndi ama kutuyu açıp gösterince kol gücü ile çalıştığını anlaması uzun sürmedi. :)

peki bunların suzgecleri celik sugecmi ??..

• quote:

Orijinalden alıntı: kotukedi

quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

quote:

peki bunların suzgecleri celik sugecmi ??..

Süzgeçe mıktanıs yaklaştırdım, mıktanıs çekiyor. Aluminyum değil. Çelik sanırım.
    Az önce tekrar kullandım. İlk etapta akla gelmeyen ama az önce yaparken karşılaştığım hususları da belirteyim. Almayı düşünenler için umarım bilgilendirici olur.
    1. Süzgeçin altındaki yuvarlak kısım aşağı yukarı ve etrafında dönerek hareket edebiliyor. Aşağı yukarı hareketi altına koyduğunuz bardak ya da kabın boyutuna göre ayarlayabilmenizi sağladığı için kullanışlı. Ancak bazen istemesenizde aşağı kayabiliyor. Sürekli aynı yükseklikte kalmasını istiyorsanız bir şekilde sabitlemeniz gerekir.
    2. Süzgeçin çentikle sabitlendiği modellerden bahsedilmiş. Bu özellik bu üründe yok, ama sık kullanacaksanız ve arada 5-10 lira kadar fark varsa vermeye değebilir. Çünkü bazen sıktığınız portakalın yada narın kabuğu süzgeçe yapışabiliyor. Kabuğu çıkarmak istediğinizde, bazen süzgeç de kabukla birlikte havalanıyor.

• Adapazarındayım,
    cancan ın fabrikasına gittim sanayide 120 tl peşin aldım , çelik süzgeçli..
    daha öncesinde telefonla konuştuğumda fiyat olarak 150 dediler, daha sonra tekrar aradım, markanızdan almak istiyorum değişik yerlerden fiyat sordum 150, 145, 120 veriyorlar ürününüzü ama fabrikasından almak istiyorum deyince 135'e olur dedi. gidince ve nakit verince fiyatı daha da düşürdüler. eğer gittiğimde kredi kartıyla alsaydım 135 e vereceklerdi yine..kdv den dolayı..

cancan sıkacak çok kaliteli. yine bir adapazarı mağazasında cancan,kale,maskot, ve daha başka bir kaç marka yanyana inceleme fırsatım oldu.. parçası ve duruşu en kaliteli olan cancan.. tavsiye ederim.
  • Çocukluğumda (25 sene kadar önce) böyle bir makinemiz vardı. Fakat süzgeç kısmı ve meyvenin üstüne basan kısmı, cama benzer bir yapıdaki plastikten yapılmıştı. Metalin (alüminyum veya çelik) taze meyve suyuna özelliklerini kaybettiren bir etkisinin olduğunu düşündüğümden yine böyle bir makine veya plastik aparatlarını nerde bulabilirim ? Şuanda bende sanayi tipi bir makine zaten var.
  • cok fazla kullanmayacagimdan dolayi ev tipi bakiyorum.
    maskotun ev tipi olanlari 65 tl kendi sitesinde fiyati uygun. acaba alip kullanan varmi maskotun ev tipi olanini
  • markafoni'de esse'nin şu sıkacağı satılıyor bugün itibariyle:

http://www.markafoni.com/product/1626528/
  • Bu konuyu hortlatmakta fayda var.
  • Bende ariyorum guzel bi firsat ozellikle CANCAN profesyonel tip icin 150den a$agi bulamadim hala
  • gecenlerde a101 de vitamin pınarı die türk malı döküm 45 liraya aldım. can can kadar degil ama metal süzgeci var altında bardagı var metal üzerine bastırıp sıkılıyor.. memnunum.. narlar büyük geliyor tam sıkamıyor ama ortaboy portakal ve mandalina icin cok güzel..
  • İzmir Kemeraltında dolaştım dün, zamanım boldu. Can-can ile tamamen döküm tava aradım. Baştan sona pekçok dükkan dolaştım. Direk isimle can-can arıyorum diyince elinde olmayanlar "o marka, 160-180 arası" diyorlar. Vural marka Can-can a benzeyen markayı kestane pazarında 100 e bıraktılar, dikkat ettiğim fark haznedeki yukarı çıkmasını engelleyen göçüğün olmamasıydı. Yine kestane pazarında elinde olmayan bir adama can-can arıyorum 130-135 e Ankarada satılıyormuş deyince "dur ben sana 135 e bulayım" deyip profesyonel tip kutulu getirdi bir tane. Güya elindekilerden birkaçını satsın diye verdiği yerden getirdi. Aynı satıcıda kemeraltının hiçbir dükkanında bulamadığım tamamen döküm üzeri emaye kaplama tavayı da aldım. İkisini tek tek 85 ve 135 e veriyordu. Ben ikisine nakit 210 vererek aldım. Can-can 130 a gelmiş oldu. Evde denedim, gayet güzel sıkıyor diyebilirim. Sonuna kadar bastırıyorum, kırılacağa benzemiyor ancak yinede tamamen yüklenmeye korkuyorum, deneyen var mı yüklenme konusunda? Yinede portakalların uç kısımlarında tamamen sıkılmamış, elektrikli sıkıcılarda uğraşılsa biraz daha suyun çıkarılabileceği kısım kalıyor. Narın içinde de sıkılmamış aralarda tektük taneler kalıyor. Bir büyük boy nar bir su bardağını dolduruyor. Elektrik ile uğraşmak yok, temizlemesi elektrikliye göre daha kolay. Elektrikli ile etrafı batırmadan nar sıkılabileceğini sanmıyorum. Üzümü sıkacağını tahmin ediyorum, bulursam deneyeceğim. Can-can 7.250 gram ve heybetli, dolayısıyla mutfağın bir köşesinde dursun olayına hanımların sıcak bakacağını sanmam. Sürekli meyve suyu içme niyeti olanların almasını tavsiye ederim. Üç büyük boy nar 1 kilo gelse, üç bardak nar suyu eder ve dışarıdan içmeye kalksanız 1 ila 1.5 tl arası oysa evde sıkmanın maliyeti üçte bir. Nar bu sene ucuz ve ocak ayına kadar piyasada bulunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

İzmir Kemeraltında dolaştım dün, zamanım boldu. Can-can ile tamamen döküm tava aradım. Baştan sona pekçok dükkan dolaştım. Direk isimle can-can arıyorum diyince elinde olmayanlar "o marka, 160-180 arası" diyorlar. Vural marka Can-can a benzeyen markayı kestane pazarında 100 e bıraktılar, dikkat ettiğim fark haznedeki yukarı çıkmasını engelleyen göçüğün olmamasıydı. Yine kestane pazarında elinde olmayan bir adama can-can arıyorum 130-135 e Ankarada satılıyormuş deyince "dur ben sana 135 e bulayım" deyip profesyonel tip kutulu getirdi bir tane. Güya elindekilerden birkaçını satsın diye verdiği yerden getirdi. Aynı satıcıda kemeraltının hiçbir dükkanında bulamadığım tamamen döküm üzeri emaye kaplama tavayı da aldım. İkisini tek tek 85 ve 135 e veriyordu. Ben ikisine nakit 210 vererek aldım. Can-can 130 a gelmiş oldu. Evde denedim, gayet güzel sıkıyor diyebilirim. Sonuna kadar bastırıyorum, kırılacağa benzemiyor ancak yinede tamamen yüklenmeye korkuyorum, deneyen var mı yüklenme konusunda? Yinede portakalların uç kısımlarında tamamen sıkılmamış, elektrikli sıkıcılarda uğraşılsa biraz daha suyun çıkarılabileceği kısım kalıyor. Narın içinde de sıkılmamış aralarda tektük taneler kalıyor. Bir büyük boy nar bir su bardağını dolduruyor. Elektrik ile uğraşmak yok, temizlemesi elektrikliye göre daha kolay. Elektrikli ile etrafı batırmadan nar sıkılabileceğini sanmıyorum. Üzümü sıkacağını tahmin ediyorum, bulursam deneyeceğim. Can-can 7.250 gram ve heybetli, dolayısıyla mutfağın bir köşesinde dursun olayına hanımların sıcak bakacağını sanmam. Sürekli meyve suyu içme niyeti olanların almasını tavsiye ederim. Üç büyük boy nar 1 kilo gelse, üç bardak nar suyu eder ve dışarıdan içmeye kalksanız 1 ila 1.5 tl arası oysa evde sıkmanın maliyeti üçte bir. Nar bu sene ucuz ve ocak ayına kadar piyasada bulunur.

http://istocsepeti.com/CanCan-Portakal-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Kollu-Portakal-Sikma-Makinesi-Paslanmaz-Celik-Suzgecli,PR-345.html
    bu ürün dimi aldğın? 149 tl burdada kargo ücretsizmiş ups ile

• Evet bu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.