Şimdi Ara

Maskot Portakal & Nar & Mandalina Sıkacağı Kampanya! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
4
Favori
13.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tplav

şöyle 130 a cancan olsa da alsak...(kargo dahil.)

Aynen biz de isterük :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: kotukedi

yaa ben bugün kilerde gordum maskot dokum krom 70 tl fiyat vardı.. bi yanlıslık mı var.. adama sordum nar mı portaklamı diye abi ben bilmem sadece indirimde dedi.. :) hata ucuzmu bu abi dedi.. ucuzsa bende alacam dedi..

Aa genel bir indirim mi acaba? Bir de MASKOT un ev tipi var sanayi tipi var. hangisindendi acaba ke$ke bi fotograf cekseydin. Bir de genel bir indirim mi ki acaba guzel fiyatmi$ sanayi tipi dokum olanindan ise gercekten uygun.

Bundansa normal fiyat

http://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/maskot-kollu-nar-portakal-sikacagi-67787990

Bu geçen hafta Metroda 58 Tl idi. Ogün almadım ertesi gün gittim almaya, 78 TL olmuş:) Kampanya varmış bitmiş, bilseydim ilk gittğimde alırdım. Ben de vazgeçtim. Ama küçük bir nar sıkmıştı ordaki satıcı iyi sıkmıştı.

• Son durumda Cancan kullananlar nar sıkmada sorun yaşıyor mu :) ?
  • Sanırım ben almaktan vazgeçicem. Evde robot olarak elektirikli sıkma var, zahmetli olduğu için bunlardan alayım diyordum. Ama bunlar posayı ayırıyor biliyorsunuz. Ancak uzmanlar posalı tüktilmesini istiyor. mesela narın tanelerinin bulunduğu et gibi olan (beyaz) kısım kalbe ve damalara iyi geliyormuş. endeki elektirikbil makine posaları da parçalayıp içine karıştırıyor. Ama tek eksisi yıkaması kurması dert. Bakalım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

Son durumda Cancan kullananlar nar sıkmada sorun yaşıyor mu :) ?

Profesyonel tip olanını kullanıyorum.Tabir-i caizse narın ümüğünü sıkıyor:D Yalnız orta boylu olursa daha iyi olur.
    Alacak arkadaşlara bir uyarım olacak,geçen seneden itibaren Cancan modellerin hepsi artık çelik süzgeçli ve kilit sistemli.
    Eski modellerde alüminyum süzgeçler var,sağlık açısından az da olsa riski var.Çelik süzgeç için extra para vermeniz lazım.
    Mağzalarda eski modeller vardır mutlaka alacaklar dikkat etsin veya netten alacaksanız bu konuda bilgi alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

quote:

Profesyonel tip olanını kullanıyorum.Tabir-i caizse narın ümüğünü sıkıyor:D Yalnız orta boylu olursa daha iyi olur.
    Alacak arkadaşlara bir uyarım olacak,geçen seneden itibaren Cancan modellerin hepsi artık çelik süzgeçli ve kilit sistemli.
    Eski modellerde alüminyum süzgeçler var,sağlık açısından az da olsa riski var.Çelik süzgeç için extra para vermeniz lazım.
    Mağzalarda eski modeller vardır mutlaka alacaklar dikkat etsin veya netten alacaksanız bu konuda bilgi alın.

hocam bide sanayi tipi olanları var, onları mı kastettiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

quote:

hocam bide sanayi tipi olanları var, onları mı kastettiniz ?

Evet Onu sanayi tipi olanını kastettim.Bir kelime atlatmışım sanırım narlar orta boylu olursa çok daha iyi oluyor.Küçüklerde de sıkıntı çıkmıyor ama çok büyük olanlarda sıkıntı olabiliyor,yerleştirdiğinizde yuvadan taşabiliyor.Nar alırken dikkat edeceksiniz.

• 130 a Ulus Sobacılar çarşısından aldım...süzgecin çıkmasını engelleyecek şekilde yapılmış bu ama süçgecin çelik mi aliminyum mu olduğuna bakmayı unuttum...
  • arkadaslar bu istocsepetinde ki kale sıkacak icin haftanın kampanyası kargo bedava deniliyor.. olayı bilen arkadaslar urunu yorumlarmı. f,yat uygun gibi geldide

http://www.istocsepeti.com/Kale-Kollu-Dokum-Portakal-ve-Nar-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Narenciye-Sikacagi,PR-277.html
  • quote:

arkadaslar bu istocsepetinde ki kale sıkacak icin haftanın kampanyası kargo bedava deniliyor.. olayı bilen arkadaslar urunu yorumlarmı. f,yat uygun gibi geldide

http://www.istocsepeti.com/Kale-Kollu-Dokum-Portakal-ve-Nar-Sikacagi-Sanayi-Tipi-Narenciye-Sikacagi,PR-277.html

ürün çok hesaplı gerçekten iş görebilir.ama çelik mi değilmi açıklama yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

arkadaslar bu istocsepetinde ki kale sıkacak icin haftanın kampanyası kargo bedava deniliyor.. olayı bilen arkadaslar urunu yorumlarmı. f,yat uygun gibi geldide

ürün çok hesaplı gerçekten iş görebilir.ama çelik mi değilmi açıklama yok

neresinin celik olması gerekiyor ve sıkmaya katkısı nedir. olmasa zararı nedir diye sorsam.. kusura bakmayın bilmedigim icin soruyorum..

• evvela süzgeçin. çelik olmayınca alümiyum portakalla etkileşime geçip kararma yapıyor.ve bunnuda sağlklı olmadıgı söyleniyor
  • O kadar cok cesit var ki insan hangisinin gelecegini bilemiyor. Bunlar en mantiklisi gorerek almak sanirim
  • aldığım yerde çelik süzgeç var mı acaba, öğle arasında aldım aceleye geldi...Ulus Sobacılar çarşısından almıştım...fiyat farkı ne ister o da meçhul...130a buldum diye sevinmiştim bir de...
  • Biraz nette dolaştım, ısı ile alüminyumun besinlere geçişinin hızlandığı yazıyor.
  • siteye sordum.. ürün çelik süzgeçmiş.. ben 1 tane alacam sanırım
  • quote:

siteye sordum.. ürün çelik süzgeçmiş.. ben 1 tane alacam sanırım

ilanda 2 farlklı ürünün resmi var kırmızı olanın süzgeçi sıkıştıran tasa dikkat edin konik şeklinde can can ve benzerlerinin yarım küre gibi yani konik olan sanki narları sıkaken tam temas edemez gibi geliyor bana şekil itibari ile
    Ama ilandaki 2. resimli olanı gönderirlrse o daha iyi gibi cancna benziyor
  • Bu meyve suyu sıkacağı vitamin barlarda kullanılanlardan mı?
  • quote:

Benim arkadşım Kale almıştı önce,benim Cancanı gördükten sonra hiç düşünmeden Cancan aldı.Size tavsiyem Cancanın sanayi tipini alın pişman olmayın.
    Ömürlük ürün.Şimdiki modellerin hepsi çelik süzgeçli zaten.
    Ben alırken hemen tüm markaları görüp incelemiştim.İçlerinde içime en sineni Cancandı.
    O yüzden alacaklar rahat olsunlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.