Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Maskot Portakal & Nar & Mandalina Sıkacağı Kampanya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
126
Cevap
4
Favori
12.392
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Maskot Portakal & Nar & Mandalina Sıkacağı Kampanya!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: gara murat

quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Bugün nar sıkarken iyiceyüklendim, çat diye ses geldi can-can dan ve sanki kol bir kademe aşağı kaydı. Baktım sağına soluna sorun yok. Tekrar mandalina sıkıp denedim sorun yok. Anlamadım ne oldu.

diş sıyırmış olabilir !

Dişlerini kontrol ettim, birşey yok. Herhalde bir diş aşağı kaydı fazla bastırınca. İnşallah kalıcı birşey olmamıştır.

koldaki dişli sıyırdıysa göremessin
    ama umarım böyle bişey olmamıştır
    hoş olsa bile yedek parça sorunu yok
    |
    |
    Windows XP Professional / Gigabyte GA-P35C-DS3R Rev 2.1 / Intel Core 2 Duo E8400 3.0 ghz 1333 FSB /Palit 9600GT Sonic 512 MB 256 Bit / Kingston 2048 MB 800Mhz /Samsung 1 trbyte 7200 RPM HDD /Seagate 500 Gb 7200 RPM harici HDD / LG DVDRW /Thelmartage 750 WATT Power suply
  • Yarbay
    2760 Mesaj
    Kolu söksem görebilir miyim
    |
    |
    Toshiba47"ZV635-Pioneer BD120-Yamaha RX-V765 - Front:Yamaha NS-777 Center:Yamaha NS-444 Surround:Yamaha NS-333 BackSurround:Kenwood M-757 Jamo sub300 - 2014 Siyah Honda Civic Elegance Eco OV. - Nokia Lumia 525 - Egreat-R6B
  • Yarbay
    2659 Mesaj
    Herkese iyi seneler...

Arkadaşlar bu konuyu tekrardan hotlatıcam müsadenizle.

Konuyu baştan sona okudum. Cancan yada maskot'un sanayi tipi olanından bende almayı düşünüyorum ve şu anki piyasa değeri 180 tl. civarı.

Bu ürünü alan arkadaşlar, konunun açıldığı tarihten bu zamana kadar geçen süre içerisinde makinanın performansından nasıl, memnunmusunuz bari.
    Mandalina tarzı ufak narenciyelerdeki durumu nasıl acaba, yuvaya tam oturup tam sıkabiliyormu.
    Bir de hiç su kalmamacasına meyvanın tamamını sıkabiliyor mu?
    Sizin yorumlarınıza göre cancan ya da maskot her ikisinden birisine karar kılmak istiyorum.
    |
    |
    ben en sonunda kaliteli bir katı meyva sıkacağı alığ portakalı da içine atmayı düşünüyorum
    |
    |
    122 Mesaj
    Konuyu tekrar hortlatıyorum ama cancan 260 maskot 320 tl bu fiyatlar nedir ya Allah aşkına ne alıyoruz anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
seo paketleri
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.