Şimdi Ara

Masaüstünde Android isteyenlere Remix OS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Doobly

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

quote:

Kendi çözdüğüm sorunu anlatayım.

Eğer ANDROID yazısından sonra Remix OS açılmıyorsa bu NVIDIA ekran kartından kaynaklanıyor. BIOS'dan NVIDIA ekran kartını devre dışı bırakıp görüntü kablosunu anakarta takarsanız Remix OS çatır çatır açıyor. Sorun güncel NVIDIA ekran kartlarında.

NVidia Ekran kartı yok sistem zaten netbook 5 yıllık falan... HD serisi intel grafik yongası var o kadar.

i5 sistemde zaten sorunsuz çalışıyor, derdim netbookta çalıştırmak ki cihaz bir işe yarasın.

Hdd den birim kucult, remix os iso olarak at ve isonun icine girip icindekileride hdd e at, easy bcd programini kur boot yarat. Ben oyle kullaniyorum flash bellekten daha performansli

O yöntemi de denedim işletim sistemi seçme adımında remix os u seçince yine android yazısında makineye res atıyo.

Sizde reset atıyormuş benim dediğim ANDROID yazısında donup saatlerce kalıyorsa demek istemiştim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kendi çözdüğüm sorunu anlatayım.

Eğer ANDROID yazısından sonra Remix OS açılmıyorsa bu NVIDIA ekran kartından kaynaklanıyor. BIOS'dan NVIDIA ekran kartını devre dışı bırakıp görüntü kablosunu anakarta takarsanız Remix OS çatır çatır açıyor. Sorun güncel NVIDIA ekran kartlarında.

NVidia Ekran kartı yok sistem zaten netbook 5 yıllık falan... HD serisi intel grafik yongası var o kadar.

i5 sistemde zaten sorunsuz çalışıyor, derdim netbookta çalıştırmak ki cihaz bir işe yarasın.

Hdd den birim kucult, remix os iso olarak at ve isonun icine girip icindekileride hdd e at, easy bcd programini kur boot yarat. Ben oyle kullaniyorum flash bellekten daha performansli

O yöntemi de denedim işletim sistemi seçme adımında remix os u seçince yine android yazısında makineye res atıyo.

Sizde reset atıyormuş benim dediğim ANDROID yazısında donup saatlerce kalıyorsa demek istemiştim :)

• arkadaşlar multiboot a eklenebilir boot olabilir ayarlarınız da bu şekilde kaydedebilirsiniz usb yi de fat 32 gibi biçimlendirmeye gerek kalmaz multiboot taki diğer sistemlerle beraber kullanabilirsiniz baya bir uğraştan sonra boot edilebilir hale getirdim

• Remix os yazisinda takili kaliyor donma yok sistemde yazi yanip sonuyor kurulum yapamiyorum misafir modda aciliyor ama sistem islemci Amd A4-5000

• Remix OS is one of the hottest topics lately. Due to a leak, you can try this operating system on your PC without waiting for an official release. Follow this guide to learn how to install it on your computer — the installation isn’t overly complicated, so get ready for testing!http://missingtricks.net/how-to-install-remix-os-computer-laptop-pc/

• Nasıl kurulacağına dair açıklamaları şuradan ulaşabilirsiniz. Bir deneyin isterseniz.
  • Great post....love the information presented....keep updating...
    http://snk-theories.tumblr.com/

• quote:

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.