Şimdi Ara

Masaüstünde Android isteyenlere Remix OS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hakkaten çok güzel ocak ayının ortasında çıkacakmış sitesinde yazıyor :D yayınlanır yayınlanmaz indirip windowsun yanına kurarım hemen

• Buyrun arkadaşlar indirmek isteyenler burdan deneyebilirsiniz

http://www.mediafire.com/download/ksjqycbvyjuhvj1/Remix+OS+compressed.

Burada nasıl kurulum yapabilirsiniz anlatılmış

https://www.droidmen.com/how-to-install-remix-os-2-0-computer-laptop-pc/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 11 Ocak 2016; 2:27:45 >

• badcrow B kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim dostum.. bakalım windowsun yanına kurabilecek miyim burada direkt harddiske usb yoluyla kurmayı göstermiş.

kurduktan sonra inceleme yapar burada paylaşırım
  • PetroGeologist kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeş bende şimdi deneme yapıyordum 128gb sd karta denedim boot etmedi şimdi usb 2.0 kurulum deniyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

Rica ederim kardeş bende şimdi deneme yapıyordum 128gb sd karta denedim boot etmedi şimdi usb 2.0 kurulum deniyecem

ben usb den denedim boot sorunu devam ediyor haberin olsun
  • zar zor sanal makinada açtım anlamadığım yer tak çalıştır değilmi bu flashdan açınca yaptığımız değişiklikler kaydedilicekmi sanalda öyle değil her kapatıp açtığımda siliniyor uygulamalar

• quote:

Orijinalden alıntı: sorunlupırasa

zar zor sanal makinada açtım anlamadığım yer tak çalıştır değilmi bu flashdan açınca yaptığımız değişiklikler kaydedilicekmi sanalda öyle değil her kapatıp açtığımda siliniyor uygulamalar

hocam virtualbox ta ben linux seçtim sanal makineyi kurarken acaba siz de ayarlarınızı paylaşır mısınız ben de bi deneyeyim

isterseniz live usb gibi tak çalıştır oluyor bu olay guest modda

isterseniz de usb den harddiske kurulum yapıyorsunuz resident modda..

elimde küçük bi netbook var ona kurmak istiyorum ama beğenirsem windowstan tamamen vazgeçebilirim
    çalıştırınca iki seçenek sunuyor ya sana orda bir de tab yazıyor ayarlar içinmi ne tam okumamıştım o ekran gelince tab a bas ordaki yazıdan boşluk bırakıp vga=788 yazıp enter yap açılıyor direk ama ben pek sevmedim sanalda olduğu için wifi açık değil gösteriyor ama internete bağlanıyor google play kafayı yiyor donuyor falan en temizi kurulum yapıp bakmak

sanalda kurarken other 64 bit i seç ben öyle yaptım olmazsa mesaj at detaylı anlatırım
  • BQZz

• x86 projesi ni bir ara denemiştim 5.1.1 sürümünde tüm donanımları gördü notebook da baya iyi çalışıyor

• quote:

çalıştırınca iki seçenek sunuyor ya sana orda bir de tab yazıyor ayarlar içinmi ne tam okumamıştım o ekran gelince tab a bas ordaki yazıdan boşluk bırakıp vga=788 yazıp enter yap açılıyor direk ama ben pek sevmedim sanalda olduğu için wifi açık değil gösteriyor ama internete bağlanıyor google play kafayı yiyor donuyor falan en temizi kurulum yapıp bakmak

sanalda kurarken other 64 bit i seç ben öyle yaptım olmazsa mesaj at detaylı anlatırım

x86 sistem 64bitte nasıl açılmak zorunda bırakılır anlamıyorum

other yaptım ama benim sistem 32 bit olduğu için yine açmadı

guest mod ve resident mod da takılı kalıyor tab yapıp vga788 yazınca da olduğu yerde takılı kalıyor kurulum yapamıyorum valla dün gece denedim logo yanıp yanıp söndü 20 dakika bekledim yine de tık yoktu

• Bootda döngü oluşturuyor hangisini seçersem seçeyim bir süre işlem yaptıktan sonra restart atıyor bilgisayara, daha logoyu göremedik. Açabilsem başarılı bi sistem olduğunu düşünüyorum anlatılanlara göre ama..
  • Tabletimde kullanıyorum, kesinlikle başarılı bir android dağıtımı.
    https://www.youtube.com/watch?v=aPa8XR3v4B4

burdakileri olduğu gibi yapın sanal makina ayarlarını falan en son açılırken vga=788 yazın ama sanal makina ayarlarını aynı şekilde yapın kesinlikle ben yapmadan açamamıştım kurulumu falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorunlupırasa -- 12 Ocak 2016; 12:50:13 >
  • Bende usb'ye kurup denemek istedim. "Star PXE over IPv4. kısmında kalıyor. Usb'ye çıkardım yine aynı şekilde devam ediyor. Nasıl çıkacağım bundan?
  • videoda cok guzel duruyor gercekten. ciddi bir gelistirme ile guzel isler ortaya cikarir. ne kadar rakip olur orasi tartisilir ama secenek olabilir duz isletim kullanmak icin. uygulama destegi nasil ? disaridan uygulama yukleme v.s ?

birde arkadasta sormus. usbden yukledik diyelim pc de kaliyormu yoksa surekli usbden calisiyoruz? sabit isletim sistemi olarak kullanabiliyormuyuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

eşittir nasıl koyucam ya basmadığım tuş kalmadı :D ayrıca vga yazmasam bile guest mod'da boot oluyor dil seçiyorum ana ekran geliyor ama çözünürlük iğrenç. Resident modda açıyorum orda da dil seçme ekranı geliyor orda hiçbir işlem yapamıyorum. Bir de ekranda sürekli _ (alt tire) imleci yanıp sönüyor iki kısımda da.

• Logo kısmında kaldı yarım saatten uzun süredir bekliyorum. Not: USB 2.0 ile yüklemeye çalışıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 4GB ile öylesine kurdum iso ile yazdırdım başlangıçta usb yi seçince siyah ekra - yanıp sönerek kalıyor öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Ramazan

Logo kısmında kaldı yarım saatten uzun süredir bekliyorum. Not: USB 2.0 ile yüklemeye çalışıyorum.

Guest'in altındaki seçeneği seçince bende de öyle oldu. Maalesef açılmadı. Remix OS yazısında kaldı öylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.