Şimdi Ara

Masaj Yeteneğim Var Nasıl Değerlendirmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Masaj Yeteneğim Var Nasıl Değerlendirmeliyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1388 Mesaj
    İlkokul ve Ortaokul boyunca neredeyse her gün babama masaj yaptım. Böyle yapacaksın şöyle yapacaksın diye diye alıştırdı beni, kaç senelik bir emek söz konusu kendimizce öğrendik. Liseye geçtim ilk yıl daha birkaç ay oldu. Bir arkadaşımın boynu ağrıyormuş o kadar kişi içinden bana dedi biraz şuralarımı ovalar mısın diye, ben de küçük bir masaj yaptım ve çocuk ağzından düşürmedi beni. Yalvarıyor devam et, tekrar yap çok güzel yaptın falan diye. Sürekli bahsediyor sürekli tekrar tekrar benden masaj istiyor. Öyle öyle tüm sınıf masaj istemeye başladı adım çıktı masöre. Yakın olmadığım kişilere para karşılığı yapıyordum, yakın arkadaşlarıma ücretsiz ya da bir kekike çikolatasına falan yapıyordum. Kızlara da yapıyordum, liseliyiz ergeniz hormonlar tavan tabi o bahaneyle güzel kızlara dokunmuş oluyordum bellerine omuzlarına falan. Okul yıllığında bile yazan herkes masör diye yazmış mesela. Hikayem budur masajı böyle öğrendim, gerçekten de iyi yapıyorum. Nasıl değerlendirebilirim bunu, sadece sınıftan kişilere yapıyorum küçük şeyler karşılığında

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Hatsune Miku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jigolo mu olmak istiyorsun yiğidim bize ayak yapma şimdi madaj ayağına tamam biz biliyoruz sen Twitter da bulabilirsin kendine tamam hadi bu iyiliğide unutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eger ciddiysen ISMEK'lerde ve Halk Egitim Merkezlerinde ucretsiz guzellik ve bakim kurslari var. Iclerinde masajla ilgili olan pek çok branş var. Yüz masajı, vücut masajı, refleksoloji masaji vesaire gibi. Iclerinden bir tanesine kayit olabilirsin. Sertifikan olursa belki gelecekte guzellik merkezlerinde calisabilirsin veya kendi isletmeni acarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okidokiyo -- 9 Aralık 2017; 13:32:12 >
    |
    |
    Facebook'ta masör kara komite diye üyelik açıp bayanlara masaj yaparım diye paylaşım yap

|
    |

|
    |

|
    |

|
    |
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,268
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.