Şimdi Ara

Marvel: Ultimate Alliance (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
2
Favori
64.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür:Aksiyon
    Yapımcı:Raven Software
    Dağıtımcı:Activision
    Platform:PC,PS2, XBOX, PSP, XBOX360, PS3, NINTENDO Wii
    Web:http://www.marvelultimatealliance.com/
    Çıkış Tarihi:Çıktı
    MP:Var
    Medya:1 DVD
    Video&Screenshots:http://www.3dgamers.com/games/marvelultalliance/downloads

Marvel:Ultimate Alliance yeni bir Aksiyon-RPG oyunu.Oyunun en büyük özelliği içinde tüm Marvel
    karakterlerini barındırması.Bu karakterlerden istediklerimizi seçiyoruz ve takımımızı oluşturuyoruz.
    Oyunda tam 140 tane Marvel karakteri bulunacakmış.Ayrıca tüm karakterleri istediğimiz gibi
    değiştirebilecekmişiz.Bunun yanında oyun oynanış olarak X-Men Legends 2 ile aynı gibi gözüküyor
    yayınlanan görüntülerden ve videolardan.Ama bu oyunu Raven yapıyor ve güzel olacağına eminim.
    Marvel hayranları gözünüzü bu oyundan ayırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 15 Şubat 2007; 10:07:06 >

• Offf bee.İşte hep hayal ettiğim şey.Bütün Marvel'lar bir arada.Umarım oynanış güzel olur.X-Men Legends 2 sıkmıştı beni ama bu sıkmaz heralde.Bütün karakterler bir arada çok iyi olacak.Artık çıkmasını bekliycez.Birde konusu hakkında bilgi yok mu ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Offf bee.İşte hep hayal ettiğim şey.Bütün Marvel'lar bir arada.Umarım oynanış güzel olur.X-Men Legends 2 sıkmıştı beni ama bu sıkmaz heralde.Bütün karakterler bir arada çok iyi olacak.Artık çıkmasını bekliycez.Birde konusu hakkında bilgi yok mu ?

Yaws salla konuyu hacım önemli olan marvel karakterlerinin bi arada olması

• güzel olacak bi çıksada oynasak beklemekde zor oluyor böyle durumlarda..

• vayyyy dünyanın en zevkli oyunu olacağı gibi duruyor
  • ve ve ve oyunum beee.evette bu oyun x-men official game me benziyo yoksa x-men legens 1-2 ye benziyo
  • sırf spiderman için oynarım
  • grafiklerde güzelmiş hani
  • yaaa super bir oyun olacak bence tüm sevdigim karakterler bir aradaa oyun cıkıncada hersey istedigimiz gibi olur inşallah
  • Evet arkadaşlar benimde yıllardır beklediğim hayal ettiğim oyun işte bu Zaten ilk çıkacağını duyduğumda çok heyecanlanmıştım şimdi çıkmasına çok az kaldı Ama sanırım o ekran görüntüleri pc ye ait değil. Xbox360 için hazırlanmış görüntüler. Yine de pc için çok kötü değil grafikler ama çıkmadan bir şey diyemeyiz tabi. Dört gözle beklediğim oyunlardan biri

• en güzeli bütün marvel'lar bi arada :D
  • @venom800 bu ss ler PC ye ait ayrıca PC de grafikler çok detaylı hazırlanıyor soft shadows bile olacak yani
  • mükemmel. marvel bu sefer tam istediğim şeyi yapmış anlaşılan.
  • Valla insllah hayal kırıklığı olmayacak.Ve de guzel multiplayer modları olcak ben en cok onu isterim sahsen.Ama pc.ign.com daki roportajdaki şu sözler tüm umutlarımı bitirdi.İnsan orjinal bir şeyler yapar ya adamalr hiç kasmamış.

"As you play co-op online, you can not only play with friends, but against them at the same time. Though you are trying to save the universe, you are also earning points. That point-earning is a competition. Think of it like showing up the other heroes."

Ama sahsen suna dikkat etmenizi rica ederim.İki isim var oyunu arkasında ki benim sevdiklerim arasındalar;Raven Software ve Activision.
  • oyun tps açından olsaymış keşke ama ole deil kalba
  • ben spiderman'i çok sevmiştim ama bunda daha güçlü ve yeteneklilerde var süper olacak çok az kaldı
  • Bu ss ler x360 dan galıba ps2 den bole bır grafık beklemek zaten bos
  • PS 2 ne alaka biz burda PC versiyonunu konuşuyoruz!!!
  • PC Oyunları bölümünde olduğumuzu unutmayalım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.