Şimdi Ara

Marvel’s Spider-Man Remastered (2022) PC ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.195
Cevap
24
Favori
61.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce Days Gone, God of War, şimdi de The Last of Us ve Spiderman. Babasının şirketi gibi PlayStation savunan, PC oyuncularıyla "Siz de Youtube'dan izlersiniz" diye kafa yapanlar babalara geldi.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    Horizon: Zero Dawn ve Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ı da ekleyelim hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunun satın alıma ne zaman açılacağı ile ilgili bir bilgi (dedikodu?) var mı?

• Daha fazla bilgi daha sonraki tarihte gelecek yazmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayko05 kullanıcısına yanıt

pc tarafında pekte önemsemiyorum artık türkçeyi yama yapılabilir olduğundan illaki türkçeye çevirebiliyorsun dublaj daha önemli uncharted 4 mesela dublajla gelicek konsol tarafını bu yüzden sevmiyorum özelliştirme sıfır ne sunuluyorsa o fazlası yok artı ps4 ten itibaren online için plusı şart koşmasıda iyi değildi ps3 sahibiyken memnundum türkçe yama yapamamak haricinde sadece türkçe yamalar bugünlerde paralı sisteme geçmiş bugüne kadar bedava olan şey şimdi neden parayla anlamıyorum

• Twitter kullanıcısı: Hey Insomniac Games, sadece bir soru. Spider-Man Remastered oynamam için hangi modu önerirsiniz?

Hepsini deneyin ve sizin için en iyi olanı görün! Mevcut farklı modlar ve ayarlarla oldukça gurur duyuyoruz. (:

Insomniac Gamestwitter
    “@theoelitesco Try them all and see what works best for you! We're pretty proud of the different modes and settings available. (:”
    https://twitter.com/insomniacgames/status/1537511014597464065?s=20&t=ZH-_Y6Yd2nJSQQCAFYs4_w

PC'ye özgü özellikler hakkında daha sonraki bir tarihte daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Insomniac Gamestwitter
    “@vampirenazuna We will have more information about PC specific features at a later date.”
    https://twitter.com/insomniacgames/status/1537179701323517953?s=20&t=q2fZSaC7chGw2Yx1jN9glg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 17 Haziran 2022; 15:17:15 >

• Bu oyun ertelenmezse iyi hala fiyat belli değil

• Oyunun resmi olarak sistem gereksinimleri paylaşılmadı ancak eskilerden oyunların sistem gereksinimlerini gösteren bir sitede tahminimce tahmini sistem gereksinimleri yazıyor sizce ne kadar doğrudur ?

• Hala ön sipariş e açılmadı oyun yaw

• arman09 kullanıcısına yanıt

Oyunda Türkçe dil desteği yok görünüyor. Bir başka oyun konusunda Türkçe dil desteği olsa satın alacağım diyordunuz o zaman ön siparişe açılsa ne değişecek ki nede olsa Türkçe desteği oyunları satın almıyorsunuz, siz böyle söylediğiniz için yazıyorum.  

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlar istisna hocam örneğin elden ringinde yok ama orj bitirdim re villageide öyle misal çok dialoğu olan oyunları ing oynuyamıyorum hikaye çok ağır basıyor çünkü aynı zamanda bi oyunu ing diye orj oynamasam da korsan a yönelmiyorum beni yanlış ç tanımayın

• Kürek akarım ben kimse bana tatava yapmasın arkadaşlar ben ay sonu elektriği nasıl ödeyeceğim diye düşünürken bir oyuna 500 TL veremem çeviriside çıkıyor alır mis gibi oynarım.

• Daha neyi bekliyorlar anlamadım ön siparişi geçtim sistem gereksinimleri bile açıklanmadı

• Msevinc kullanıcısına yanıt
    Aynen ya bence ertelenecek

• Bir ay kalmış daha sistem gereksinimleri bile açıklanmadı büyük ihtimalle ertelenme durumu olabilir. Bu arada fiyat konusunda baya endişeliyim 360 arası çıksa iyi diyordum ama oyunlara gelen zamları görünce 360 biraz hayal gibi geliyor.

• Keşke bu oyunlar hiç PC ye çıkmasada bu kürekçi tatavacıların elinde oyuncak olmasa, içleri dışları korsan olanlar korsan oynamak için her türlü bir bahane buluyorlar. Bu forumda orjinal oyun al dersen tatavacı olursun korsan oyna dersen kahraman olursun ama oyunu oynayacak cihazı olup 20 saat elektrik yakıp sonra elektriği ödeyemiyorum diyenlere hiç bir şey söylenmiyor sonra tatavacı oluyorsun. Asıl tatava yapanlar bunlar ama ne demişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Umarım oyun bu tatavacıların eline düşmez.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Bırak isteyen istediğini yapsın sony sanki bilmiyor mu korsan oynanacağını? Alacak adamlardan gelecek para yetiyor demek ki onları bilgisayara çıkarmaya. Hak eden oyun var etmeyen oyun var uygun fiyata çıkarsa hemen alırım ben orijinal ama atıyorum 800-900tl falan olsa niye para vereyim ki böyle bir oyuna?

• İsteyen istediğini yapsın ama orjinal alın deyince tatava yapmasın, bu işler böyle olmuyor madem isteyen istediği yapacak o zaman orjinal alanada tatava yapıyor diye söylenmeyecek, orjinal alana söz söyleniyorda korsan oynayana söyleyince neden böyle oluyor, işte sorun burda isterse oyun 10 TL den çıksın bu kafadakiler yine korsan oynayacak çünkü korsan oynamak için her türlü bahanesi var bende bunlara bedava beğeni kazandırıyorum. Haklısın burada boşa vakit harcamamak lazım nede olsa durum ortada.

• Oğlum oyun yapımcıları senin kadar dert etmiyor korsanı sen hayırdır? Türkçe yok tabii ki torrent akacağız.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.