Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2.395
Cevap
73
Favori
70.655
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yabancı Diziler >> Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    869 Mesaj

Muhtemelen uyar hocam. Uymasa bile altyazıyı kaydırırsanız uyacaktır. Zaten tam olarak sunan skgtv var. Fleet farklı ripleri çıkartmamış. En azından 2ddl de öyle
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Yüzbaşı
    869 Mesaj
    O değilde iON un 2160p ripinin 1 bölümü 14.5 gb. Değer mi ki bilemedim..
    |
    |
    ∞ Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ American Gods ∞Watchmen ∞ Rick and Morty ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ See ∞ Carnival Row ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalist ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63 ∞ Orange is the New Black ∞ Silicon Valley ∞ The Mandalorian ∞
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Emekli Yönetici
    9906 Mesaj
    2x5'e kadar izleyebildim, beklentimi fazlasıyla karşıladı şimdilik.

Elektra'nın gelmesi diziye ayrı bir hava katacaktır.Punisher'ı ilerki bölümlerde tekrar görürüz umarım.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    Punisher cidden efsane olmuş.Bu sezonu sırf Punisher için izledim.Daredevil'ın sahnelerini geçecektim neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Bu sezon beğenmediğim iki yer vardı.Birincisi , Punisher'ın atlı karıncada İrlandalılara gelin beni yakalayın demesi.ikincisi de gemi sahnesinde sanki sarhoşmuş gibi davranıp , Daredevıl'a madara olması.Özellikle o gemi sahnesini sırf Daredevil'ın Punisher'a karşı şekli bozulmasın diye koymuşlar.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaFaKTR3 -- 20 Mart 2016; 22:22:26 >
    |
    |
    Guest-F9764D664

Netflix yapımı olduğu için bütün sezon aynı anda yayınlanıyor. Sonra 2 günde izliyorsun ve 1 yıl bekliyorsun benim gibi
    |
    |
    4TL4NT1S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

bütün bölümler mi sızdı ben anlamadım olayı
    quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

bütün bölümler mi sızdı ben anlamadım olayı

|
    |

• Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Şuan bitirmiş bulunmaktayım harika bir sezondu. Netflix kalite saçıyor resmen bu dizi ile.

tüm sezon kuru kafayı bekledim.Sezon sonu daredevilın kostümüne kavuşması gibi punisher da kavuştu

|
    |

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İlk bölümde İrlandalıların olduğu mekanda, birinin telefonu çaldı o sırada Irish müzik çaldı bi tane onu bulabilir miyiz acaba. çok hoşuma gitti.
    quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İlk bölümde İrlandalıların olduğu mekanda, birinin telefonu çaldı o sırada Irish müzik çaldı bi tane onu bulabilir miyiz acaba. çok hoşuma gitti.

Sezonu indiren varsa bi yardımcı olsun Allah rızası içnin:D
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj
    2x8

şimdilik sezonun en iyi bölümüydü. stick'in ortaya çıkışı, anlattığı hikaye, ninjalar, evde gerçekleşen dövüş ve elektra'nın ninjanın boğazını kesmesi, mahkeme sahnesi ve tabi ki fisk reisin tekrar gözükmesi çok iyiydi.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bi yandan inedursun diğer yandan ben ilk sezon finaline bir göz atayım
    |
    |

EVET
    |
    |
    TDG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kızı ben de itici buluyorum.
    güzel bir kız değil.

|
    |
    TDG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

özel mesajları okuyamıyor ve gönderemiyorum. özel mesaj göndermeyin bana.
  • Yarbay
    3313 Mesaj
    2x03

Merdivendeki dövüş sahnesi çok iyiydi.

2x04

Elektra.
    |
    |

Orijinalden alıntı: S?jer

Netflix yapımı olduğu için bütün sezon aynı anda yayınlanıyor. Sonra 2 günde izliyorsun ve 1 yıl bekliyorsun benim gibi
    quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

anladım dostum teşekkür ederim olaya yabancı kaldım da netflix falan bilmediğimden sızdırıldı sandım
    |
    |

• Yarbay
    4107 Mesaj
    8. bölüm bitti

Wilson Fisk geldi bakalım bundan sonra neler olucak
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.