Şimdi Ara

Marvel Heroes 2015 | Rehber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
20.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun çıkma gününü bekleyip ön sipariş ile alan ilk kişilerdenimdir . oyun gerçekten eğlenceli ama arkadaş çevresi ile oynanınca dahada eğlenceli oluyor. tek başına belli bir süre sonra sıkabilir.. Daha önce marvelheroes in kendi client inden indiriyordum şuan arkadaşın sayesinde steamden indiriyorum bende ( respect ) bir arkadaşın bahsettiği gibi pc her kapanıp açıldığında download sorunu oluyordu oyuna girmek için bunun yabancı bir sitede çözümü vardı klasörden bir şey silince düzeliyordu araştırırsa tam olarak çözümü bulabilir. Şimdi tekrar steamden indiriyorum şuan oyun adım buradaki gibi gokhanavc

• Salı gününe kadar %200 bonus var.
    Oyunu sevdiyseniz, sinerji için 3-4 tane heronuzu 60 yapabilir veya itemlarınızı kasabilirsiniz. Böyle bonus bir daha olmaz :P
  • oyun yeni gelen 2.0 paketinden sonra çok iyi bi hal aldı hala denemeyen bırakan arkadaşlar varsa tekrar göz atsın derim
  • Rehber Güncellendi.

Oyunu tekrar aktif şekilde oynamaya başladık son patchten sonra.

Guilde ( BitchesLoveHeroes ) katılmak isteyen arkadaşlar akşam 7 den sonra

WhatNowz (ben) veya MadNowz'(chelseasmile) a mesaj atarak guilde girebilirler.
  • Hocam videolara devam etmeyi düşünüyor musunuz?
  • Malesef düşünmüyorum. Aslında bunlar "herkes" için değil. Hızlı giriş yapmak ve gereksiz vakit harcamak istemeyenler için yapılmıştı (başka bir forumda bir grup oyuna başlayacaktı. Kısayoldan bilgilere ulaşmak istedikleri için hazırlamıştım). Tabi bunu başlangıçta söylemediğim için, biraz garip olmuş =).
    bir tane daha "öncelikle" diye cümle kurup uyarsaymışım keşke :P
  • 2.3 yamasıyla yeni Challenge bölümü "S.H.I.E.L.D. Holo-Sim" eklendi ( bölüm incelendikten sonra rehbere eklenecek )
  • Ms Marvel ile cosmic terminal (görüntü kalitesini denemek için yüklediğim 2 video idi. Yüklemişken youtube üzerinde birleştirip yayınladım. Kısaca bir olayı yoktur.)

• Ah bi arkadaş ortamımız olsada mis gibi oynasak şu oyunu.
    Moon Knight faciası dışında oyun çok iyi şuan sırayla Dr Strange ve Sue Storm da gelmek üzere.
  • Oyunu geçen yükledim, karakterimi beğenmedim sonra öğrendim ki ne silebiliyoruz ne de yenisini açabiliyoruz.Her hesap kalıcı olarak tek karakter açabiliyormuş.
    Hiç durur muyum hemen sildim ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Oyunu geçen yükledim, karakterimi beğenmedim sonra öğrendim ki ne silebiliyoruz ne de yenisini açabiliyoruz.Her hesap kalıcı olarak tek karakter açabiliyormuş.

her hesapta tek karakter?

bende 22 tane hero var. T ye basıp değiştiriyorum :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 13 Mart 2014; 13:55:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2E2U

Ah bi arkadaş ortamımız olsada mis gibi oynasak şu oyunu.
    Moon Knight faciası dışında oyun çok iyi şuan sırayla Dr Strange ve Sue Storm da gelmek üzere.

Bizim ufak çaplı bi ortamımız var bekleriz

Moon knightın nesi facia bence çok iyi olmş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

quote:

Oyunu geçen yükledim, karakterimi beğenmedim sonra öğrendim ki ne silebiliyoruz ne de yenisini açabiliyoruz.Her hesap kalıcı olarak tek karakter açabiliyormuş.

Allah kahretsin bunları ya.Genelden sordum karakterimi değiştirebiliyor muyum diye, yeni hesap açacaksın ya da oyuna para yatıracaksın dediler.Oyunu da sevmiştim olacak iş mi bu :S

• quote:

quote:

quote:

Allah kahretsin bunları ya.Genelden sordum karakterimi değiştirebiliyor muyum diye, yeni hesap açacaksın ya da oyuna para yatıracaksın dediler.Oyunu da sevmiştim olacak iş mi bu :S

Sen bence olayı yanlış anlamışsın. Oyuna başladığında ücretsiz olarak 1 karakter alabiliyorsun hesaba. Sonrasında eternity splinter adlı itemleri biriktirip başka karakterlerde alabilirsin yada para vererek. Bi hesaba bütün heroları alablrsn. Bende yaklaşık 30 tane var oyun içinde deiştirip istediğinle oynayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

quote:

quote:

quote:

Sen bence olayı yanlış anlamışsın. Oyuna başladığında ücretsiz olarak 1 karakter alabiliyorsun hesaba. Sonrasında eternity splinter adlı itemleri biriktirip başka karakterlerde alabilirsin yada para vererek. Bi hesaba bütün heroları alablrsn. Bende yaklaşık 30 tane var oyun içinde deiştirip istediğinle oynayabilirsin.

Ben bunu da anlamadım.Bir mmo'nun amacı tek bir sanal karakter geliştirmek değil midir? 30 tane ile ne yapıyorsunuz ya da çoklu hero alma ile oyunda ne amaçlanmış? Her birine baştan başlamak ve aynı şeyleri yapmak bence fazlasıyla sıkar ki böyle olmadığını düşünüyorum.

• Diğer mmo larda bir karakter ile oynarken sıkılıp değiştiriyorsun?

Burada birden fazla hero kasılmasının nedeni bir nevi "talent" gibi pasif birşeyin olması. 10 herodan bonus alabilirsin. Örneğin: 20 fazla vurup, %10 az hasar alıp, %6 crit şansını yükseltip, %20 rare itim find ile %10 special item find bonusu alabilirsin. Bir nevi pasif talent gibi düşün. Fakat baya sınırlı birşey.

Marvel evrenini oynuyorsun, bu kadar kahraman var. Sen istemezmiydin, bugün wolverine olup, yarın Thor ile yardırıp, ertesi gün Loki ile ukalalık yapmak? veya hulk ile gezmek :P.

Şimdi bu kadar karakter var evet ama bunlardan 1 tanesini hadi 2 tanesini ancak ANA KARAKTERİN yapabilirsin. En son seviye şeyleri dizmesi gerçekten zordur. Fakat en son seviye dizmeden de son seviyelerde eğlenebilirsin.

Peki bu kadar hero var, zor değilmi kasması? diye düşünme...
    ilk karakterini kastığında oyun sana %30 bonus veriyor. 2 incide %65 3 üncüde %75. Sonraki her biri %5. Sadece bu kadar değil. Oyunda zırt pırt hediyeler oluyor. Mesela bu haftasonuna özel her gün 5x %25 bonus item verdiler. Bunu kullandığında çevrenede bonus veriyor. Tanesi 1 saat sürüyor. 100 kişi toplanıp bir basıyorsun bunu üstünde 1-2 aylık %25 bonus oluyor. Bu oyunda yokken sayılmıyor. Oynadığın süreden düşüyor.
    Ayrıca 2 haftada bir bonus oluyor. Bu bonus varolan ilk değerdeki gelecek şeyi yükseltiyor. Bizim karakterimizdeki bonuslar bununla çarpılıyor. Yani sende %50 bonus varsa, serverda %50 bonus açtıysa = %100 olmuyor. Hesabı şu şekilde: 2000 gelecekse %50 server bonusu yüzünden 3000 geliyor. %50 de sende varsa 4500 oluyor. Ayrıca her karakter başına oyunda 6 saatlik %50 pot görevi var.

Sana benim hesabımdan örnek vermem gerekirse: 3-4 saatde 60 lvl karakter kasabilirim. Server tarafından bonus olmasa bile... Kısaca level kasma bir yerden sonra basit. Karakterin üstünü dizmekte bir nevi kolay. Olay en iyi kalitede seti ve onlara basılacak diğer şeyleri kasabilmekte. Bunlar olmadan üst seviyelerde zorlanırsın. Yine yaparsın ama gereksiz ölür veya zaman kaybedersin. Yada sonradan gelecek "content" i yapamayacak durumda olabilirsin.

kafandaki soru işaretlerinin bazıları gitmiştir umarım.

son olarak 30 tane hero ile ne yapma kısmına gelince. birşey yapmıyoruz. Fakat elimizdeki malzeme yüzünden hero sayımız sürekli yükseliyor. Bir nevi "oyunda kazandığımız goldu harcama" olarak düşünebilirsin bunu. Diğer şey ise, bunları 50 ye kasıp sinerji (pasif talent) lerinden faydalanmak (yukarıda dediğim gibi). Ki 50 ye kasmakta 1.5 saat sürmüyor bende.

ek: söylemeyi unutmuşum. Bu haftasonuna özel bir item eklediler. Herona takıyorsun onu %10 xp, %10 rare, %10 special (kısaca verebileceği her şeye %10 bonus veriyor). Bu verdiği itemı söküp söküp diğer karakterlerine takabiliyorsun. Hatta birden fazla yapabiliyorsun. Günlük olarak bir parça veriyor 3 tanesini birleştirip bir tane yazdığım şeyden yapıyorsun. Ayrıca bunlar oyun içinden de düşüyor bu haftasonuna özel. Millet kendine 5-6 tane yapmış bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 14 Mart 2014; 21:39:03 >

• Oyun single olarak güzel görünüyor.Diğer oyuncularla etkileşimimiz parti ve pvpde oluyor anladığım kadarıyla.
    Ticaret nasıl acaba? Poe gibi chatten tutturabildiğine mi yoksa diablo gibi AH mi var? Ya da ticaret var mı?
    Açıklamaların için teşekkürler.

@ozkansen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diffarensiyel -- 14 Mart 2014; 21:53:24 >
  • Halka açık alanlar "Story, Manhattan" gibi yerler halka açıktır (mmo gibi). Yinede kesecek şeyler olabilmesi için belli bir limiti vardır. Kısaca hikayede takılıyorken etrafta insanları görebilirsin.
    Terminaller (diğer oyunlara benzetmek gerekirse "dungeon, instance") grubuna veya sadece sana özeldir.
    Challenges (manhattan hariç) : istiyorsan sana özeldir, istiyorsan grubuna, grubun yoksa oyun senin için grup arar istiyorsan eğer. Buralar sürekli zorlaşan yerlerdir. Pvp de bu kategori altında ama onunla ilgili konuşmuyorum.
    Ticaret: Ah yok (getirmeyeceklerde). Ya chat den birisini bulacaksın, yada forumlardan.. Zaten ticareti dönen çok fazla şey yok. Olanlarda değerli şeyler. Onlar içinde müşteri bulması kolaydır. Satın alacaksan zorlanabilirsin tabi. Satan azdır, genelde herkes kendi hesabına kullanmaya çalışır. Ama senin bazı şeyler için vaktin yoksa ve düşen sağlam bir şey sana lazım değilse (satmak hata olurda neyse :p).
    Başkasının 3-4 günlük uğraşı ile takas edebilirsin. Ticarette dönen (para niyetine) olan birşey var. Odin mark. Genelde bunlar üzerinden hesaplanıyor... Tabi ticareti POE gibi değildir. Chati takip etmek zorunda değilsin, düşen birşey olursa satarsın. Alacağın birşey olursa genelde takip edersin chat veya forum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 14 Mart 2014; 23:57:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

quote:

Orijinalden alıntı: 2E2U

Ah bi arkadaş ortamımız olsada mis gibi oynasak şu oyunu.

Bizim ufak çaplı bi ortamımız var bekleriz

Moon knightın nesi facia bence çok iyi olmş

Bütün PVP maçları boyunca minik bir canı kalıp ölmeyen bir karakter beni deli etmeye yetiyor diyebilirim
    Tabiki katılmak isteriz konuşabileceğimiz arkadaşlar olması iyi olur 3 arkadaş oynuyoruz hangi nick ile ulaşabiliriz sana.

• ilk mesajın sonunda nick bırakmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.