Şimdi Ara

Marvel Heroes 2015 | Rehber (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
20.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steamden oyunun inmesini bekliyordum az kalmıştım, dışarı çıktım geldim birde ne göreyim başa sarmış ve steam klasöründe oyunu bulamadım bende komple kaldırdım, orjinal sitesinden indiricem anasını satıyım 3mb ile indiriyorum kaç saattir bekliyordum olaya bak.
  • Arkadaşlar oyunu steam üzerinden oynuyorum. Fakat ne yazık ki oyuna G ekleyemiyorum... Steamdan indiirp kurunca böyle oldu. Steam cüzdanda yeterli dolar var fakat G oyunda alınmıyor ? bilen varmı çözümü
  • random hero box kod:

MSLY-RHBX-FWBT-BJAZ

kodlar için şu siteyi takip edebilirsiniz: Bazen 4 saatliğine random hero box linkleri oluyor. Oyun yılıını doldurduğu için anlık giveaway ler olabiliyor.

http://www.hub4heroes.com/promo-codes

Birde oyun yüklüyse ve 30 üstü karakteriniz varsa, yeni yıl hediyelerini almayı unutmayın (oyuna girdiğinizde sağ tarafta bir ünlem olacak. Ona tıklayıp okuduğunuzda gidip hediyenizi alabilirsiniz. Bedava banka slotu, kostüm, vs. gibi bir çok hediye var. Hediyeleri kullanırken dikkat edin, bazıları "ultimate power" ve "uniq item" olur. Onları yanlışlıkla main hero yapmayacağız şeylere kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 5 Haziran 2014; 21:43:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

random hero box kod:

MSLY-RHBX-FWBT-BJAZ

kodlar için şu siteyi takip edebilirsiniz: Bazen 4 saatliğine random hero box linkleri oluyor. Oyun yılıını doldurduğu için anlık giveaway ler olabiliyor.
    Birde oyun yüklüyse ve 30 üstü karakteriniz varsa, yeni yıl hediyelerini almayı unutmayın (oyuna girdiğinizde sağ tarafta bir ünlem olacak. Ona tıklayıp okuduğunuzda gidip hediyenizi alabilirsiniz. Bedava banka slotu, kostüm, vs. gibi bir çok hediye var. Hediyeleri kullanırken dikkat edin, bazıları "ultimate power" ve "uniq item" olur. Onları yanlışlıkla main hero yapmayacağız şeylere kullanmayın.

Şu siteyi takip edebilirsiniz yazıp siteyi vermemişsin

• http://www.hub4heroes.com/promo-codes

üstdeki mesajı da değiştirdim.

fazla random hero code: MSLY-RHBX-FWBT-BJAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 6 Haziran 2014; 23:37:28 >
  • hocam ben silver surfer aldım biraz önce para ile karakteri nasıl değiştiriyoruz oyunda demek istediğim ana karakteri silver surfer yapacağım

@ozkansen
  • T ye bastığında o listeden değişebilirsin. Fakat silver surfer henüz gelmedi. Ön satışı vardı. Tam tarihini bilmiyorum fakat en geç ay sonu, en erken önümüzdeki cuma günü gelir.
    bakalım nasıl birşey olacak :P
     Marvel Heroes 2015 | Rehber

Bu arada oyunun 2015 sezonu başlamış. Hatta omega sistemi / trade ve raid getirmişler. Bakalım nasıl şekillenecek oyun.

şu 2015 için dandik bir tanıtım (oynayanlara yapılmış birşey sanırım. Oyunu oynamayan birisi şunu açıpta pek birşey anlayamaz)

şuda raid bossuna ufak bir önizleme (10 kişi giriliyor). Kısaca kameranın uzaklığını vs göstermeye çalışmış çeken. Bunu kestikleri videolar varda gereksiz uzun diye eklemedim. Zaten takip eden arar bulur izler :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 8 Haziran 2014; 3:56:51 >

• yeni silver surfer ss leri :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 9 Haziran 2014; 6:31:25 >
  • hocam görevlerde bugmu var anlamadım ama hood kesme görevinde hood çıkmıyor nedendir ?
    @ozkansen
  • daha önce kesmişsindir, içerisi resetlenmemiştir. Bir gruptasındır, gruptan birisi kesmiştir.

İçeriyi resetlemek istiyorsan, party den çık veya hero değiştir sonra geri eski heroya geç içeriyi resetler.

Bu gibi ufak şeyleri oyun içindeki social chatden sorarsanız daha hızlı cevap alırsınız. Ben bu siteye pek bakmıyorum açıkcası. O nedenle bana özel soru sorarsanız, görmeyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 9 Haziran 2014; 22:08:19 >
  • Arkadaşlar hala oynayanlar varsa guildi yeniden kurdum şu an 6,7 kişi aktif oynuorz raid için hazrlk yapıorz. Katılmak isteyenler aksam 7 - 8 den sonra Whatnowz (ben) , Eweyn, Edelrune ulaşıp guilde girebilirler

Dolby Axon sesli chat programını kullanıyoruz. Giriş bilgilerini guilde girdikten sonra alabilirsiniz. İyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Arkadaşlar hala oynayanlar varsa guildi yeniden kurdum şu an 6,7 kişi aktif oynuorz raid için hazrlk yapıorz. Katılmak isteyenler aksam 7 - 8 den sonra Whatnowz (ben) , Eweyn, Edelrune ulaşıp guilde girebilirler

Dolby Axon sesli chat programını kullanıyoruz. Giriş bilgilerini guilde girdikten sonra alabilirsiniz. İyi oyunlar

alım varsa gelmek isterim
  • forsaken54 kullanıcısına yanıt
    Dostum dediğim gibi saat 7- 8 den sonra oyun içinden msj at alayım :)
  • Aktif oynayan bulmak imkansıza yakın arada muhabbet edecek insan arıyor gözüm
  • .CeM. kullanıcısına yanıt
    Şu an aktif şekilde yaklaşık 10 kişi oynuorz. Ha aktif derken bütün gün online deiliz ama her gün min 2 3 saat giriyoruz aksamları.
  • Neden oyunun adına 2015 eklendi? Geçen sene yada daha da önce başlamıştım, oyun güzel gibiydi ama yapacak bir amaç yoktu. Marvel hayranı olduğum için ve şu aralar hiçbir oyun oynamadığım için tekrar deneyeceğim. Öneriniz veya diyebileceğiniz bir şey var mı bana oyunu sevdirecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Neden oyunun adına 2015 eklendi? Geçen sene yada daha da önce başlamıştım, oyun güzel gibiydi ama yapacak bir amaç yoktu. Marvel hayranı olduğum için ve şu aralar hiçbir oyun oynamadığım için tekrar deneyeceğim. Öneriniz veya diyebileceğiniz bir şey var mı bana oyunu sevdirecek?

Hocam bizde bırakmıştık yapıcak bişi olmadığı için ama durum şu an çok farklı. Level kasmak çok kolaylaştı. Oyuna Raid geldi 10 kişilik, yeni pvp haritası geldi, yeni terminal zorlukları, bir sürü yeni item geldi, omega ve synergy sistemleri geldi. Büyük paketten sonra oyunun adına 2015 eklendi. Halada gelişmeye devam ediyor ve ciddi gelecek vaad ediyor. Bu yüzden tekrar denemeni tavsiye ederim :)
  • Bu oyun ücretsiz miydi?
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Evet ucretsiz. Sadece kozmetik malzemeler ( süs petler ve kıyafet ) ücretli.

Karakterler paraylada satılıyor ancak bunları oyun içerisinde splinter denen eşyalardan toplayarak alabiliyosunuz. Oyuna başlayınca size 1 adet ücretsiz hero 100 adette splinter veriyor. 200 splinter olunca 1 karakter daha alabilirsiniz. günde 2-3 saatlik bi oyun süresiyle yaklaşık 50 - 100 arası splinter toplayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Evet ucretsiz. Sadece kozmetik malzemeler ( süs petler ve kıyafet ) ücretli.

Karakterler paraylada satılıyor ancak bunları oyun içerisinde splinter denen eşyalardan toplayarak alabiliyosunuz. Oyuna başlayınca size 1 adet ücretsiz hero 100 adette splinter veriyor. 200 splinter olunca 1 karakter daha alabilirsiniz. günde 2-3 saatlik bi oyun süresiyle yaklaşık 50 - 100 arası splinter toplayabilirsiniz.

Oyuna başladım Colossus açtım. Gayet güzel gidiyor, 11 level oldum yalnız 2-3 saatte 50-100 splinter biraz abartı değil mi? Yoksa ben mi düşük level olduğum için toplayamıyorum? Çünkü 2,5saatte sadece 8 tane toplayabildim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.