Şimdi Ara

Marshmallow nasıl pişiriliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çizgifilmlerde yabancu filmlerde kampların vazgeçilmezi bu zımbırtı. Uzun süredir merak ediyorum da evde ateş yakamayacağıma göre ocak kalıyor geriye.

Bu zımbırtıyı ateşe değdirerek mi pişircem üstündeki sıcak kısımda mı bekletçem? Mikrodalga yok ufak fırın iş görür mü

• Ateşte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocakta yapabilirsin.
  • Çakmakta yap
  • Cidden mi?
  • Onu genellikle filmlerdeki kamplarda , çadırlarda , izcilik sahnelerinde görüyorum bende. Pişirince bir şey olmuyor sadece yumuşuyor ve üzeri kararıyor.
  • Ateşte pişmiş,
  • a101 deki haribo marshmallow lardan olur mu?
  • bimde satılıyor aldım yaptım hiçbir nanesi yok sadece tavayı mahvediyor mangalda falan yaparsan değişebilir
  • pişince daha karamelize bir tat oluyor.
  • Ben elektrikli izgarada pisirdirm evde yaniniza bir de cikolata sosu alin normalinden 100 kat guzel oluyor ama haribo falan degil amerikan uretimi bulun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha gecen denedim. sandigin gibi guzel bir sey olmadigini gordum. atesin ustunde 10-15 sn pisirdim. karardi.
    isirdim ici eridiginden kasar gibi uzadi.
    sicakti birde. hemen cope attim. cig yemek daha guzel. ama dene derim. belki begenirsin.
    gavur filmlerinde bunu eppek arasi da yiyorlar. iyk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocakta yapabilirsin eger evde petibörde varsa ocakta marshmallowları yapıp 2 petibör arasına koyup yiyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurb3 -- 7 Nisan 2013; 18:56:32 >
  • Birazdan denicem hadi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.