Şimdi Ara

Marshall Woburn speaker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Marshall Woburn bluetooth özellikli speaker kullanan varmı acaba? Ürünü sadece D&r da satıldığını gördüm oradaki test te çok başarılıydı.
    Müzik dinlemek için evde kullanmak istiyorum bilgisi olan ve tecrübesi olan üstadlardan yardım alabilirmiyim?

• Berbat bir bluetooth hoparlör.. Hem de tek kelimeyle berbat.. Marshall bluetooth hoparlör işine girmeyi versin gitsin kendi işini yapsın.
  • peki üstad evde ağırlıklı müzik dinlemek için bu kategoride ne önerirsiniz. Bende harman onyx studio var ses güzel ama
    volume biraz bu ürüne göre düşük kalıyor? hem yüksek ses hemde kaliteli ne olabilir acaba?
  • Harman Kardon Go+Play
    Bowers and wilkins zeppelin
    Bose Sounddock 10
    Jbl OnBeat Extreme

Bunlar piyasadaki iyi docking stationlardan bazıları.. Volume seviyeleri de oldukça tatmin edici yani daha doğru bir tabirle çıkış güçleri yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Harman Kardon Go+Play
    Bowers and wilkins zeppelin
    Bose Sounddock 10
    Jbl OnBeat Extreme

Bunlar piyasadaki iyi docking stationlardan bazıları.. Volume seviyeleri de oldukça tatmin edici yani daha doğru bir tabirle çıkış güçleri yüksek.
    Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama sesi gidin deneyin hepsini denedim woburn gibi bass verenini görmedim woburn iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tourgod

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama sesi gidin deneyin hepsini denedim woburn gibi bass verenini görmedim woburn iyidir.

Alıntıları Göster

Hortlatıyorum ancak, arkadaş haklı. Woburn ve Woburn 2 kullanmış biri olarak piyasadaki bluetooth içerikli en iyi hoparlörlerden diyebilirim. Tabi parası da iyi ama, cihazın ses kalitesi, tokluğu harika. Lütfen Mediamarkt'ta falan dinleyip kendi kulağınızla şahit olun. İnsanları yanlış yönlendirmeyi de bırakın berbat vs. diyerek.

• Not: yaklaşık 4 yıldır Woburn kullanıyorum hala aynı kalitede hala aynı netlikte. 1500 tl ye aldığım woburn şu anda 29 binden satılıyor ülkemizin hali hayret verici.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.