Şimdi Ara

Marshall kulaklık 25 $ -- Aliexpress

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
2.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk alıcılar tavsiye ediyor. Özellikle bass lar cok iyiymis. Genel referanslar da çok iyi. Aramızdan alıp kullanan var mi ? Kalitesi nasildir ?

http://www.aliexpress.com/item/Original-Marshall-Major-Leather-Noise-Cancelling-Deep-Bass-Stereo-Monitor-DJ-Hi-Fi-Headphones-Headset-W/32267561315.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abbet -- 5 Eylül 2015; 14:19:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Hocam görünüş olarak çok kaliteli duruyor. Fakat mikrofon yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Hocam görünüş olarak çok kaliteli duruyor. Fakat mikrofon yok sanırım.

Orijinalinde mikrofon var.Bundada vardır tahminen .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikrofon var yazıyor.
  • Sanırım ben dayanamayıp yapistiracagim bir tane. Zaafim var. Ucuz kulaklık görünce dayanamıyorum...
  • burda 300tl fiyatı var. neden bu kadar uygun ki, normal fiyat mı bu
  • Orijinal mi bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orjinalsa çok uygun fiyat ben de düşünüyorum almayı
  • Orjinal değildir birebir replikadır ama pişman etmez. Ben de razer hammerhead aldım 15 dolara . Birebir replika
  • Ben sipariş ettim. Geldiğinde detaylı inceleme ve foto paylasirim. Alıcı yorumları ve fotoğraflarına bakılırsa çok kaliteli bir urun. Replika olduğunu düşünüyorum. Orijinaliyle replika arasındaki fark nasıl anlaşılır bilenimiz var mi ?

• abbet kullanıcısına yanıt
    fiziksel olarak farkedemezsin genelde eğer orjinalini kullandıysan ve kulağın hassassa ses kalitesinden fark edebilirsin. ürün gelsin de incele ben de alıcam sanırım
  • Ürün geleli çok oldu. Kusura bakmayın işten güçten foruma bakamıyorum pek. Malzeme kalitesi 10 üzerinden 9,5 veririm. Kulağımın hassaslığı konusunda bir fikrim yok ama D&R da orijinaliyle karşılaştırdım bir fark göremedim. Almak isteyen varsa önce teknoloji marketlerde bir ses kalitesine baksın sonra alsın. Benim fikrim fiyatını çok fazlasıyla karşılayan bir ürün.

Saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.