Şimdi Ara

MARMARA İŞLETME TOPLAŞIN DOLUŞUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okul nasıl beyler kampüs hakkında iyi şeyler duymadım ama marmara olmasının bi ayrıcalığı var mıdır ? Bilen birileri bize özet geçebilir mi ? Kampüs bahçelievlerdeymiş. Ortamı zengin diyorlar. Kampüs binası lise binalarından küçük deniyor. İyi tarafı neresi bu okulun. Ege'ye gidecektim üste bunu yazınca bu geldi pişman olur muyum ? Ege mi marmara mı sizce ?

Öyle kafamdaki beyin fırtınasından bir kaç soru sordum beyler yardım etmeye çalışırsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek adına burası iyi ama emin ol filmlerdeki üniversite hayatını bahçelievlerde hiç bulamayacaksın.Göztepeye taşınma söylemleri var bu aralar yat kalk dua et.Kariyer açısından bakarsan burasıyla egeyi kıyaslama bile ama üniversite hayatı açısından Ege tur bindirir

• vona-52 V kullanıcısına yanıt
    Seneye göztepeye taşıyorlarmış hocam.

• göztepeye gelirse 10 numara , hayır evime yakında bu arada marmara işletme kazandım dememe gerek yok sanırım öhöm
  • İnşallah taşınır yoksa Anadolu yakasında gelip gitmesi zulüm 1 sene daha çekicez ama hayırlısıyla bir taşınsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikinci ogretim olarak aranizdayim. Kesin seneye goztepeye tasiniyor mu ?

• Ben konusunu acmistim ama burdan devam edelim, insallah goztepeye tasinir cunku ev taner boregin yani bakkala gider gibi okula giderdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sawyer258

Ikinci ogretim olarak aranizdayim. Kesin seneye goztepeye tasiniyor mu ?

Karar çıkmış hocam. Hatta tüm kampüsleri maltepede toplanacak yeni binalar yapılıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başay

quote:

Karar çıkmış hocam. Hatta tüm kampüsleri maltepede toplanacak yeni binalar yapılıyormuş.

Siz nereden duydunuz cunku bayadir varmis sanirim tasinma muhabbeti

• quote:

quote:

quote:

Rekrörlükte çalışan tanıdığımız var onla konuştum.

• quote:

quote:

quote:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26304279.asp

Proje 2010 da baslatilmis hocam, haberde 2014 yilina ait.

• Maltepe'ye kesin geçiş yapılacakta artık görür müsünüz görmez misiniz bilemem.Şunu söyleyebilirim Göztepe kâfi yeter de artar bile

• Arkadaslar bugun yetkili biriyle konustum, maltepe insaatlari durdurulmus.

• Maltepe ye 10 yıldan aşagı taşınmayacak. Bahçelievler kampüsü göztepe ye neden taşınsın o da yanlıs bilgi. Kampüsü o kadar abartmayın, göztepe de olup bahçelievlerde olanla pek bi fark yok. Ortam İsteyen heryerde yapar.

• gencler kampus goztepedeki osym burosunun da bulundugu binalarin yikildigi yere yapilacak yani oralar yikilacak bina yapilacak ve egitime hazirlanacak rahat 2 senesi var 3 sinifta ancak biterse biter bu arada maltepe olayi ise oradaki kenan evren kislasinin yerine uninin tasinamasi planlaniyordu maltepeye tasinmayi cocuklariniz belki gorur

bu arada viva ikinci ogretim

• ya ben hep goztepe diye biliyordum acılandıgı saat ogrendm ki bahcelievlerdeymis ben uskudardayım gecen gittik yol 1saat surdu en fazla 1.5 saat surer ama iste İÖ bunu donusu zor
  • Marmara diş bölümü kesinlikle maltepeye geçiyor %100 kesin bilgi gençler ve bildiğim kadarıyla tüm kampüsler orada toplanacak.

• NedenAllahım kullanıcısına yanıt
    dişin geçtiği yer başıbüyük ,marmarayı taşımayı düşündükleri yer ise başıbüyük kampüsünün karşısı kenan evren kışlası ama şunu diyeyim oraya taşınması 15 sene sürer çocuklarınız belki görür daha hala askeriye var çünkü.
  • Arkadaşlar 7 eylülde ders seçimi var okuyan arkadaşlar hocalar hakkında fikir verebilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.