Şimdi Ara

Marmara'da olacak deprem ve istanbul'a etkisi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
33
Favori
53.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
369 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • @hashus1099 Bunlar bana abartılı geliyor en iyisi bir keyif çayı içmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collossus -- 9 Kasım 2020; 0:1:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balliba

Depremden sonra parasız, işsiz, evsiz ve belki de Allah korusun aile ferdi kaybı yaşayıp göç etmektense şimdi deprem olmuş gibi farz edip İstanbul'dan gitmeyi düşünüyoruz ciddi ciddi ve yer aramaya başladık. Sinop, Samsun, Ankara, Muğla, Denizli, Aydın.. Her türlü tavsiyeye açığız şu durumda. En yaşanabilir yeri, önyargı olmadan seçmeye çalışacağız.

Deprem açısından durum nedir bilmiyorum ama Çanakkale bence güzel yer yaşamak için. Bir de Sinop ve Samsun yazmışsınız, Samsun tavsiye etmem. Sinop coğrafi olarak çok güzel bir yer ama insanını bilemiyorum.

• up

• Marmaranın son 20yılı kaldı geçmiş olsun olası felakette 30k 100binlerce yaralı ne daha ne diyelim uzmanlar zamanında bas bas bağırdı antalya bile tehlike altıda hepsinın yolu rant a çıkıyor üç kuruş para için yapılanlar islamcı kafası olursa olacağı bu sonrada kader derler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • antalya ne alaka lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karstik yapısından dolayı yuksek bina inşa edilmesi doğru değil toprak yapısı nedeniyle kanalizasyon borusu döşünemiyor bildiğin toprağın altına yuvalandırıyorsun Marmara Antalya gibi çoğu illerimiz tehlike altında karadeniz konyanın bülinçsiz su tüketimi sonucu obruk olusumu dere yataklrına ev inşaası Ankara gibi bir yerde bile çarpık kentleşme var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İslamcı kafa ne demek ne alakası var?

• ulan siz yine iyisiniz, ibb tahminlerinde beylikdüzünde en çok ölümü adnan kahveciden bekliyorlar;

Marmara'da olacak deprem ve istanbul'a etkisi

Marmara'da olacak deprem ve istanbul'a etkisi

ölürsem helvam fındıklı olsunMarmara'da olacak deprem ve istanbul'a etkisi 

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.