Şimdi Ara

Markapark tan yapılacak 150 tl ve üzeri alışverişe 3 aylık macfit üyliği hediye (İş bankası maximum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Markapark tan yapılacak 150 tl ve üzeri alışverişe 3 aylık macfit üyliği hediye (iş bankası maximum)
    Markapark tan yapılacak 150 tl ve üzeri alışverişe 3 aylık macfit üyliği hediye (İş bankası maximum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrollSlayer -- 13 Nisan 2018; 12:19:12 >

• medya park mı, marka park mı, media markt mı?

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Medellin -- 13 Nisan 2018; 12:20:31 >
  • Medellin kullanıcısına yanıt
    Düzeltildi
  • Macfit 3 aylık ücret en az 300 TL

Güzel fırsat ama ben faydalanamıyorum :( çünkü kartım aidatsız maksimum kart

Mağazadan mı alışveriş yapmak gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 13 Nisan 2018; 12:33:23 >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    evet mağazadan yapmak gerekiyor online olmuyor.

Mağazada alınabilicek ortalam ayakkabı tutarı 250-300 arası geziyor :D

Ben anneme hediye aldım + benim gittiğim salonun aylık üyeliği 270 tl :)
  • hala gelmedi kod
  • Macfit'e ücretsiz üye olurken sakın kart bilgisi falan vermeyin 3 ay sonunda cart diye yapıştırırlar yeni üyeliği. Şimdiden uyarayım.
  • Ziraat maximum oluyor mu??
  • illa kart sahibi mi almali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: runeterra

evet mağazadan yapmak gerekiyor online olmuyor.

Mağazada alınabilicek ortalam ayakkabı tutarı 250-300 arası geziyor :D

Ben anneme hediye aldım + benim gittiğim salonun aylık üyeliği 270 tl :)
    Ben 105 TL ye gidiyordum .

Acaba bu macfit promosyon kodu tüm macfitlerde mi geçiyor ?
  • adam gibi bir siteden olsaydı macfit için hemen yapıştırırdım ama bu ismi hiç duymadım...

detaylı bilgiyi göremedim hala..stesinde oyle birşey yazmıyor...

edit: maksimum sitesinde yeterince bilgi var fakat en önemli nokta olan kartım olmamasını unutmuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 13 Nisan 2018; 14:39:38 >
    Ormanada hariç hepsinde.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı bilgisi vermeden üye yapmıyorlar 1 yıl önce gittiğimde öyleysi değişmemişse.Ozaman ilk üyelik için ayrıyetten kayıt ücreti olarak 90 tl almışlardı böylede garip bir firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Kredi kartı bilgisi vermeden üye yapmıyorlar 1 yıl önce gittiğimde öyleysi değişmemişse.Ozaman ilk üyelik için ayrıyetten kayıt ücreti olarak 90 tl almışlardı böylede garip bir firma.
    Ben sanal kart tanımlamıştım. Para felan çekemiyorlardı
    O zaman hiç aklıma gelmedi doğrusu 😀
  • bu macfitin ne özelliği var da herkes yanıp tutuşuyor? özel antrenör falan mı veriyorlar? bu paraya ekstrası olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

eger 90 tl kayıt ucretı alıyorlarsa zaten hic bir numarasi yok...
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    3 ay gidiyorsun hocanın umrunda değilsin ezbere hareket ettiriyor kişisel program yok herkese aynı.3 ay sonunda hoca diyor benden bu kadar daha seninle muhattap olmam bana soru sorma özel ders veriyorum ücreti bu kadar hocaya ayrıyetten para veriyorsun seninle ilgilenmesi için böyle bir yer😀
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    1 yıl önce 90 dı şimdi kaç olmuştur Allah bilir😀
  • Acaba 1 yıllık üye olursan 3 ay üyelik hediye olabilir mi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.