Şimdi Ara

markafoni kapanıyor 30 haziran............ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
7
Favori
18.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güvenilir bir firma markafoni, zizigo olayından sonra kimseyi mağdur etmemişlerdi yazık olmuş satış grafikleri sıkıntılıysa kapatmalari normal calisan fabrika kapanmaz devredilir demekki fabrikada carklar dönmüyordu..
  • markafoniciğim, önümüz bayram, şöyle gider ayak kombolar yaptırsan bize ne güzel olur. Hem sevaba girersin bu mübarek ayda
  • Suan depolarinin onunden gectim bakindim soyle kepenkler kapali :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh ve ekşi sözlük ölücüleri bir firmayı daha kapattırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N*?*N

Beleşçilerin başı sağ olsun. Önce şehir fırsatı sonra limango şimdiden Markafoni. Sağ olsunlar daha onların ücretsizlerini kullanıyorum
    http://www.evimister.com Sharp buzdolapları o kadar uyguna geliyorduki ana bayisi bile burdan almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 1 Haziran 2017; 16:15:50 >

• Bunlar küçük e- ticareti yapan yerli firmalara tedarikçileri tarafından mal verdirtmediler. Küçük yerli firmalarla haksız rekabetın kıralını yaptılar. Bunlar tedarikçi (yani üreticilere) dedilerki sakın yerli küçük firmalara ucuz ucuz sattırmayın. Sanal alemde birtek biz ucuz mal satarız. Yoksa sizden mal almayız. Canlı şahidi olarak yazıyorum. Simdi yaptıkları birsürü haksızlığa ramen yedikleri içtikleri kâr kaldı gidiyorlar. Bilinizkiiii birgün bu ülkede yerli sermaye hakim olacak. Bilinizki size paralarını yedirenler akıllanacak ve yerli sermayeden alışveriş yapacak. Nezaman mı şemsiye...
  • Avantajixler umarım ödenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 defa falan alışverişim oldu hiçbirinde sorun yaşamadım hakkım helal olsun.
  • eticaret ölüyor n11 gibi pazar yerlerinden başkası kalmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucoyaho

Bunlar küçük e- ticareti yapan yerli firmalara tedarikçileri tarafından mal verdirtmediler. Küçük yerli firmalarla haksız rekabetın kıralını yaptılar. Bunlar tedarikçi (yani üreticilere) dedilerki sakın yerli küçük firmalara ucuz ucuz sattırmayın. Sanal alemde birtek biz ucuz mal satarız. Yoksa sizden mal almayız. Canlı şahidi olarak yazıyorum. Simdi yaptıkları birsürü haksızlığa ramen yedikleri içtikleri kâr kaldı gidiyorlar. Bilinizkiiii birgün bu ülkede yerli sermaye hakim olacak. Bilinizki size paralarını yedirenler akıllanacak ve yerli sermayeden alışveriş yapacak. Nezaman mı şemsiye...

Kâr kalmamış demek ki adamlar dükkanı kapattiklarina göre?

• Rüz_gaR R kullanıcısına yanıt
    Reklamını yerler

• Rodiyi yediniz, limangoyu batırdınız, markafoniyi yedirtmeyiz
  • adamlar acayip oturtmuştu abicim sistemi gerçekten kusursuz işliyordu ama harcadı ölücüler herifleri ah markafoni ah 100ü geçik alışverişim olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsipik

son elde kalan ürünleri flaş indirimlerle satabilirler takip etmek lazım.

adamlar batmış yüreği yanıyor senin düşündüğün şeye bak
  • Giyim alışverişi yaptığım tek internet sitesiydi. Yine mağazalara kaldık. Trendyol, morhipo bir markafoni değil.
  • Pusuda beklemek lazim belki kapanis indirimi yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Vay üzüldüm bir dev daha aramızdan ayrılıyor. %50 sepetleri, %20 kodları, cepteteb ve beru y iadeleri... Yazık oluyor sadece n11 ve gittigidiyora kalacaz en sonunda.

Egonomi çoh eyi ver mehteri ver.

siz nasıl bir değişiksiniz ya üstteki cümleye bak alttaki cümleye bak, rezil.

• 7 ay önce söylemiştim ama takan olmamıştı, tek sebebi ekonomik krizdir. Daha sırada çok firma var.
  • 1 dolar euro rabia olursa normal
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.