Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.284
Cevap
11
Favori
67.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VLX

castlevania ve dantes inferno fiyatı iyi Sabri kaçırma :)

kaptım bitane kardeşim.
  • Bu sefer uygun birsey bulamadim ne yazik ki..
    Onumuzdeki maclara bakacagiz artik..
  • Bu arada kredi kartım gelmedi ve almak istediğim oyunlar var Markafoni'de. Bana güzellik yapıp, taksit seçeneği de olduğu için, altı taksit açacak arkadaş var mı acaba?
  • band hero super bundle ve rockband 3 aldım, saat 7'de bakmama rağmen metal gear solid 4'te tükendi yazıyordu.
  • SPIDERMAN SHATTERED DIMENSIONS nasıl arkadaşlar? 10 tl kupon var 30 tl ye gelecek.
    Borderlands 20 tl ye geliyor. Bioshock 15 tl. Çok kararsız kaldım valla. Bu arada yine Borderlands:GOTY yok. Türkiyeye gelmedi sanırım.

Borderlands aldım. Beğenirsem dlcler için bir kardeşlik düzenleriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geoxid -- 26 Ağustos 2011; 8:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Bu arada kredi kartım gelmedi ve almak istediğim oyunlar var Markafoni'de. Bana güzellik yapıp, taksit seçeneği de olduğu için, altı taksit açacak arkadaş var mı acaba?

Yok mu yardım edecek arkadaşlar?
  • 180 Liraya Band Hero 'yu aldım. 30 Liralık kodu kullanmadım.Sizce hata mı ettim.Şimdi elimde 30 lira var ne yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

180 Liraya Band Hero 'yu aldım. 30 Liralık kodu kullanmadım.Sizce hata mı ettim.Şimdi elimde 30 lira var ne yapayım

Bize yolla dostum Neden kullanamadın ya? Bundan iyi fırsat mı olur ?
  • quote:

quote:

Bu arada kredi kartım gelmedi ve almak istediğim oyunlar var Markafoni'de. Bana güzellik yapıp, taksit seçeneği de olduğu için, altı taksit açacak arkadaş var mı acaba?

Tek çekim olsa sorun değil de taksitle uğraşmak istemem ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

quote:

quote:

Tek çekim olsa sorun değil de taksitle uğraşmak istemem ya.

Kredi kartım gelseydi ben de uğraştırmak istemezdim ama, tek ödeyecek durumum yok şuan. Bayrama da güvenmiyorum pek. Bu nedenle altı taksit çok daha uygun olur gibi geldi. (Bir hafta geçti ama, iki hafta sürer demişti bankadaki bayan.)

Gene de teşekkür ederim.

• @PlayForFun rica ederim. Keşke yardım edebilseydim inşallah çıkar biri yardımcı olacak. Valla para olsa almak istediğim bir çok oyun var. En az 5 tane daha toplarım.
  • ohohohoho... hepsiburadadan killzone 3 siparişi iptal edilir... markafoniden killzone 3, biosshock, bioshock 2 ve king of fighters alınır :))
    ayrıca starcraft 2 collectors edition 140tl... alsammı diye içim gidiyo...
  • Üyelik ücretsiz ve davetiyeye gerek yok arkadaşlar. "Üye olmak isteyenlere davetiye gönderilir" gibi mesajlara inanmayın

Hayır açık açık söyleyin bari, 10 TL kazanmak için davetiye gönderiyorum diye. Tanıdığınız üyeler yardımcı olsun. Kimseyi kandırmayalım

• sole bi handikap soz konusu dikkatli olun, cumartesi ve pazar bunlarin mesai leri yok. sitelerinde yaziyor bugun siparis verseniz eger bugun hemen kargoya vermezlerse ki sanmiyorum, yarin ve pazar veremicekler kargoya. e onumuzdeki haftada tatil, oyunlarin size ulasmasi 8 9 gunu bulabilir ..
  • Aslında ikinci ve üçüncüyü alabilirsin. Hatta üçüncüyü alıp, içerisinden çıkan oyunla Super Street Fighter IV oyununu değiştirirsin süper olur.

geoxid teşekkür ederim tekrar.

Altı ay boyunca her ay aksatmadan yatıracağım arkadaşlar. Kredi kartım gelmediği için alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Üyelik ücretsiz ve davetiyeye gerek yok arkadaşlar. "Üye olmak isteyenlere davetiye gönderilir" gibi mesajlara inanmayın

Hayır açık açık söyleyin bari, 10 TL kazanmak için davetiye gönderiyorum diye. Tanıdığınız üyeler yardımcı olsun. Kimseyi kandırmayalım

Biri daha geldi.Abi siz okuma yazma bilmiyor musunuz? Keşke konuyu baştan aşağı okuyup yorum yazsanız.Kimse seni hayatın boyunca birşeye davet etmedi diye bu ne kindarlık böyle

• Geçen sefer kulaklıklı oyun vardı, onu aradım bulamadım.
    Sırf kulaklık için alacaktım ama şimdikinde yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

sole bi handikap soz konusu dikkatli olun, cumartesi ve pazar bunlarin mesai leri yok. sitelerinde yaziyor bugun siparis verseniz eger bugun hemen kargoya vermezlerse ki sanmiyorum, yarin ve pazar veremicekler kargoya. e onumuzdeki haftada tatil, oyunlarin size ulasmasi 8 9 gunu bulabilir ..

Bu ürün 06.09.11 Salı - 08.09.11 Perşembe tarihleri arasında kargoya teslim edilecektir.
  • almak istedigim oyunlari gidip kendi sitelerinde baktim, burada var gorunen oyun onlarin sitelerinde stokta yok diye aldirmiyor, biraz suphelendim acikcasi bu durumdan, aralin telefonu bilen varmi ariyip sormak istiyorm kac gune gelir ve stoklarinda varmi diye
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.