Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
67.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • STREET FİGHTHER COLLECTOR EDİTİON ALDIM . 15 TL GELDİ. Yav Şu CALL OF DUTY MODERN WARFARE OYNAMAK BİR NASİP OLMADI YA.

Bİr iki güne para bulursam onuda alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

sole bi handikap soz konusu dikkatli olun, cumartesi ve pazar bunlarin mesai leri yok. sitelerinde yaziyor bugun siparis verseniz eger bugun hemen kargoya vermezlerse ki sanmiyorum, yarin ve pazar veremicekler kargoya. e onumuzdeki haftada tatil, oyunlarin size ulasmasi 8 9 gunu bulabilir ..

Bu ürün 06.09.11 Salı - 08.09.11 Perşembe tarihleri arasında kargoya teslim edilecektir.

bugun alipta bayramda oynama sansimiz yok o halde :\
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Beyler ; Şunlardan hangisini alayım çabuk söyleyin

http://www.markafoni.com/product/1073108/

http://www.markafoni.com/product/1073086/

http://www.markafoni.com/product/1073160/

Tony hawktan ziyade Stret fighter(ama eski versiyon ne yazık ki gerçi sırf ryu ve viper modeli için alınır fiyat çok uygun) yada mw2 (koleksiyonunda olmazsa olmaz bence) alabilirsin.

• tozparcasi, maalesef Markafoni gibi sitelerde sistem böyle işliyor. Kampanya bittikten bir hafta sonra kargoya veriliyor, bir hafta içerisinde de kargo eline geçmiş oluyor.
  • quote:

STREET FİGHTHER COLLECTOR EDİTİON ALDIM . 15 TL GELDİ. Yav Şu CALL OF DUTY MODERN WARFARE OYNAMAK BİR NASİP OLMADI YA.

Bİr iki güne para bulursam onuda alacağım

Ben koleksiyon için alıyorsun sandım. Alınıp oynanmaz mı dostum MW2.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Üyelik ücretsiz ve davetiyeye gerek yok arkadaşlar. "Üye olmak isteyenlere davetiye gönderilir" gibi mesajlara inanmayın

Hayır açık açık söyleyin bari, 10 TL kazanmak için davetiye gönderiyorum diye. Tanıdığınız üyeler yardımcı olsun. Kimseyi kandırmayalım

Biri daha geldi.Abi siz okuma yazma bilmiyor musunuz? Keşke konuyu baştan aşağı okuyup yorum yazsanız.Kimse seni hayatın boyunca birşeye davet etmedi diye bu ne kindarlık böyle

Her konuya giren ilk sayfayı okumaz. Özellikle böyle kampanya konularında hep son sayfaya bakılır. Bu arada, yorum yapacaksan saygılı ol. Olamıyorsan da, alıntı yapma mesajlarımı.

ÜYE OLMAK İSTEYENLER PM ATSIN. ÜYE OLMAK İSTENLERE DAVETİYE GÖNDERİLİR.

Bu tip mesajlara inanmasın kimse. Üye olmak için davetiyeye gerek yok.

• arkadaslar GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY ek paket mi?? birde GTA 4 COMPLETE EDITION var hangisini almam gerekiyor acaba??
  • Castlevania aldım, 10 lira çek kullandım. 25TL / 6 Taksit
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

arkadaslar GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY ek paket mi?? birde GTA 4 COMPLETE EDITION var hangisini almam gerekiyor acaba??

complete edition gta4 ve iki paket oyun, eflc ise iki paket oyun gta4 ün varsa eflcyi al yoksa complete editionu al...
  • quote:

arkadaslar GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY ek paket mi?? birde GTA 4 COMPLETE EDITION var hangisini almam gerekiyor acaba??

Complete Edition i , al.
    bu paket 3 ayri oyunu iceriyor icinde : )
  • Bende DJ HERO 2 BUNDLE aldım. 1 turntable ve 2 oyun var içerisinde. 80 TL'ye süper oldu, ne zamandır almak istiyordum
  • quote:

quote:

Complete Edition i , al.

olaya bak ya Complete Edition azonce vardı şimdi tükenmiş,

diğer GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY alsam olurmu ? öncesinden GTA4 filan ana oyunu filan istiyormu ??
  • Episodes From Liberty City için GTA IV gerekli değil.
  • quote:

quote:

quote:

Complete Edition i , al.

diğer GTA EPISODES FROM LIBERTY CITY alsam olurmu ? öncesinden GTA4 filan ana oyunu filan istiyormu ??

acikcasi bilmiyorum almadim onu ama complete edition varken onu almaya degmez acikcasi :\ Complete edition arsivlik bir set olmus , icinde gta4 , bunun motor cetesi olan versionu ve gay tony olan version u var, hepside gunlerce oynanarak bitirilcek turden oyunlar. stokta kalmamasina uzuldum acikcasi :\

• quote:

quote:

quote:

Complete Edition i , al.

istemez oynayabilirsin bol aa lı...

• Residen't Evil'ın Wii'deki dört oyununu almak istiyorum arkadaşlar. Kredi kartı olanlar iletişime geçerse sevinirim. Altı taksit düşünüyorum. Özel mesajdan hallederiz isterseniz buraya da yazabilirsiniz. Aksatmadan ödemeyi yaparım. Kredi kartım daha gelmedi, bu nedenle alışveriş yapamıyorum.
  • Arkadaşlar hediye ceki nasıl kullanılıyor markafonide acaba?

Edit: Buldum, adres satırının aşağısına saklamışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 26 Ağustos 2011; 9:13:39 >
  • KILLZONE 3 aldım 50 TL
  • Bana 10TL kazandırmak istiyorsanız,davetiye atabilirim
  • dantes inferno
    UFC 2010
    Enslaved
    aldım gitti
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.