Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.284
Cevap
11
Favori
67.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArdaTuran#10

Kampanya saat kaçta başlar acaba? Ben sabah 6'da yatıp 15'te kalktığım için kaçırmayayım güzel kampanya olursa :)

Saat 8:30'a kadar Liste güncelleniyor.
  • Bana band hero davul lazım.sadece oyun ve gitar isteyen olursa davulu ben alırım ortak alabiliriz
  • Yani şu Aral kampanyaları olmasa gerçekten oyunsuz kalacaz.Teşekkürü bir borç bilirim Aral'cığım
  • Bunlar niye indirim yapıyolar valla Yoksa spot alıp Aral diye mi yediriyolar adama
  • mini ninjas olur kesin 20 tl olur ben alıcam bir tane
  • Uncharted 2
    GTA4 EFLC
    Arkham Asylum bunlar 30 lira olursa çok makbule geçer
  • geçen kampanya 180 liradan satıldı band hero seti bence fazlasıyla eder gitarı çok kaliteli davulda fena değil 180'e satarlarsa yine bence kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

geçen kampanya 180 liradan satıldı band hero seti bence fazlasıyla eder gitarı çok kaliteli davulda fena değil 180'e satarlarsa yine bence kaçırmayın

Davulu güzelde gitarı cok dandikdi hocam.
    Bende rock band gitarı var, yanına koyduğumda oyuncak gibi duruyor çok tel maşa birşey.
    gerçi ikiside oyuncak ama rock band gitarı cok daha guzel.

gerçi 180liraya değer, cok uygun cunku.
  • Satılan oyunlar platinium mu oluyor arkadaşlar alanlar var mı acaba bilgi verirseniz sevinirim özellikle batman'i merak ediyorum
  • sony nin sitesinde uc2 sıfırı 55 tl
  • Eğer Band Hero , 180 ve Civarı olursa 1 tane alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

sony nin sitesinde uc2 sıfırı 55 tl

Konuyla pek alakası yok ama oyunun serverları dolu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackmarsh

quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

sony nin sitesinde uc2 sıfırı 55 tl

Konuyla pek alakası yok ama oyunun serverları dolu mu ?

bilmemben oynamıyorum.burda klan varsa sor
  • yarın sabah arayıp sorucam sony centeri umarım platinyum değildir
  • TheMarjinaLs, hocam çok saol haber için. Önceki kampanyayı biraz geç görmüştüm ama bu sefer kaçırmicam, umarım. Siteye baktım henüz güncellenmemiş, umarım 1-2 saat'e güncellenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

TheMarjinaLs, hocam çok saol haber için. Önceki kampanyayı biraz geç görmüştüm ama bu sefer kaçırmicam, umarım. Siteye baktım henüz güncellenmemiş, umarım 1-2 saat'e güncellenir.

Saat sabah 06:00 ve 08:30 arası güncelleniyor diye biliyorum liste.Her sabah dersane için saat 8:30 civarı kalktığımdan ben sanırım kampanyadan ilk faydalananlardan olacağım . Eğer kampanya ya yetişirsem hemen telefondan konuyu günceller ve detayları yazarım.

GEÇEN KAMPANYADA ; 30 LİRAYA SOCOM + PS3 HEADSET VERDİLER. Gittim 105 liraya Sony'den aldım.Evlat acısı gibi koymuştu

• Hadi yaa, saat 6 gibi kalkmakta çok zor olur. Neyse artık alarm kurarım. Umarım uykuyu bölmeye değer oyunlar ve indirimler olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

TheMarjinaLs, hocam çok saol haber için. Önceki kampanyayı biraz geç görmüştüm ama bu sefer kaçırmicam, umarım. Siteye baktım henüz güncellenmemiş, umarım 1-2 saat'e güncellenir.

Saat sabah 06:00 ve 08:30 arası güncelleniyor diye biliyorum liste.Her sabah dersane için saat 8:30 civarı kalktığımdan ben sanırım kampanyadan ilk faydalananlardan olacağım . Eğer kampanya ya yetişirsem hemen telefondan konuyu günceller ve detayları yazarım.

GEÇEN KAMPANYADA ; 30 LİRAYA SOCOM + PS3 HEADSET VERDİLER. Gittim 105 liraya Sony'den aldım.Evlat acısı gibi koymuştu

+1 headset acısı

• Saatleri kuralım :D
  • Arkadaşlar bakın sonra saat 6'da Kampanya başlamazsa bana sövmeyin BEN SAAT 6:30 VE 8:30 ARASI HER GÜN SİTENİN GÜNCELLENDĞİNİ BİLİYORUM OKADAR. BU İŞ DEĞİŞİRSE FİLAN HİÇ SÖVMEYİN BANA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.