Şimdi Ara

Markafoni de Adidas,Reebok,New Balance %50+ Sepette %15+ Üye olana 10TL İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
2
Favori
21.096
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: root16

Duruma lite m kervanına bende katılım deniz bonusla. Yalnız beden tablosunda bi karışıklık var 42.5 numara tabloda gözükmüyor. 8.5 olmasın lazım normalde ama 8.5 42 numara olarak gözüküyor.

Neden tablosuna bakarak aldım bi sıkıntı olmaz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.markafoni.com/ess-3s-pes-pant-erkek-esofman-alti-2465821

Linkteki adidas eşofmanı 47tl ye aldım. Teşekkürler haber veren arkadaşa
  • oğlana messi mont alayım dedim sanah vardı butik şimdi bi baktım adidas butiği gitmiş yok
  • 8 aldık bakalım 42 giyoruz umarım olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl site ya reebok yazıyorum aramaya çıkmıyor bişey :D adidas yazıyorum çıkmıyor
  • sahtekar bunlar yav.takım elbise aldık yün yazıyordu polyester geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: selamidir

https://www.markafoni.com/ess-3s-pes-pant-erkek-esofman-alti-2465821

Linkteki adidas eşofmanı 47tl ye aldım. Teşekkürler haber veren arkadaşa

ümraniyede 35 lira.çakma ama orjinalden daha güzel

• Markafoni Adidas Reebok butiği aynı koşullarla yeniden açıldı. Sanırım kalan ürünler için stok düzeltmesi yapılıp yeniden açıldı almak istediği ürün olup alamayanlar bakabilir.

https://www.markafoni.com/kampanya/adidas-reebok-2815

• 42 giyiyorum 8 numara söyledim stokta yok diye iptal edip 8.5 alsam mı?
  • fiyat mükemmel suanda butun numaralarin stokta var ürünlerden 1-2 tane kalmis buyuk ihtimal birazdan biter.

lazim olsa asla kacirmazdim ama daha adidas ayakkabi alali yeni oldu o da cloudfoam di tabani 150tl ye almistim memnunum

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Eğer kargolanmadı ise değişim yaptırabilirsiniz veya yeni ürün alıp gelen kargoyu geri de çektirebilirsiniz.

• messi ceketi alacaktım oğlana 93 liraya geliyordu indirimlerle o yokj bu sefer. napalım paramız cebimizde kaldı diye düşünüelim
  • ürünleri gelen var mı? numarası, bedeni tam oldum mu?
  • us 8.5 satın alırken gitti hanginiz aldı çıksın ortaya
  • mustafa2790 M kullanıcısına yanıt
    Misafir üyeler de çok hocam kampanyanın devam ettiğini bugün duyurduğumda tüm numaralar mevcuttu şimdi 2 numara kalmış tekrar stok yenilenir mi bilmiyorum ama 8 numarayı alıp deneyebilirsiniz.

• Markafoni de Adidas,Reebok,New Balance %50+ Sepette %15+ Üye olana 10TL İndirim

Geldi ayakkabılar ve orjinal. Faturada da kod vs yazmıyor direkt duramo adidas vs yazıyor. Ayakkabı aşırı rahat ben 9 numara aldım ve tam oldu. Normalde 42-42,5 giyiyorum ama adidasın kalıpları biraz daha dar olduğu için büyük sipariş ettim. Ayakta kaba da durmuyor valla 82₺ ye ben bayağı memnun oldum. İçine de not koymuşlar markafoni yeniden doğuyor diye umarım eski markafoni olma yolunda ilerlerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Markafoni de Adidas,Reebok,New Balance %50+ Sepette %15+ Üye olana 10TL İndirim

Geldi ayakkabılar ve orjinal. Faturada da kod vs yazmıyor direkt duramo adidas vs yazıyor. Ayakkabı aşırı rahat ben 9 numara aldım ve tam oldu. Normalde 42-42,5 giyiyorum ama adidasın kalıpları biraz daha dar olduğu için büyük sipariş ettim. Ayakta kaba da durmuyor valla 82₺ ye ben bayağı memnun oldum. İçine de not koymuşlar markafoni yeniden doğuyor diye umarım eski markafoni olma yolunda ilerlerler.

Hocam ben de bu ayakkabının 44.5'unu alacaktım sağolsun arkadaş bugün yeniden stokta olduğunu söylediğinde. Girip alayım dedim bir baktım saniyesinde aldı birileri. 44'ünü alayım dedim sepete bir atayım dedim yine alamadım birisi almış. Artık forum misafirlere kısıtlama getirmeli. Yeter yani. Baya doldum ben Bu arada bir soru soracağım izniniz olursa. Ben normalde Duramo 7 giyerken 44 kullanıyordum acaba bunda hangi numara olur 44 veya 44.5 almakta kararsız kalmıştım. Eğer gelirse stoklara hangisini almamı önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 11 Ekim 2017; 18:37:42 >

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    O konuda size katılıyorum 4 sene oldu sanırım forumda olalı ve sıcakfırsatlar forumun bel kemiğinden biri. Buradaki arkadaşlar sayesinde çok indirimli ürünler aldım , elimden geldiği denk geldiğim kadar ben de konu açtım. Buraya sırf üye olan değil belli bir mesaj sayısı ya da online olma süresi vs gibi kısıtlama getirilirse bana kalırsa daha faydalı olur.

44 alın hocam pek fark olcağını sanmıyorum. Nike da 42-42.5 giyiyorum hiç şaşmadı en fazla yarım numara oynadı adidas için buradan 9 sipariş ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anoniimm -- 11 Ekim 2017; 18:39:56 >
  • Anoniimm kullanıcısına yanıt
    Benim ayakkabı da kargoda ayakkabı sitedeki resimden daha iyi duruyor böyle olması benim de hoşuma gitti. Güzel günlerde kullanın hocam:) Ayakkabı da EU cinsinden bir numara veya cm hesabından bir ölçü var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 11 Ekim 2017; 18:46:35 >
  • arkadaşlar denizbank kampanyası kullandıracak arkadaş var mı acaba
    son 8kalmış 41.5 almak istiyorum ama 82 tlye gelirse
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.