Şimdi Ara

Markafoni Aral Game Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
6.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lego game hobbit ve jurassıc word varmı ıdı 360 icin alan varmı
  • diablo 3 battlechest 66 lira 3 taksit iyi geldi haber verene teşekkürler
  • aksesuarların fiyatı güzel ama oyunlar gereksiz ücretlendirme olmuş
  • Sana özel75 tl'ye 15 tl indirimle klavye 85 tl'ye geliyor. Alıcaktım fakat çok olumsuz yorum var karar veremedim.
  • belki legion collector vardır diye baktım ama hüsran :/ :( pek bir şey yokmuş yada kalmamış geç fark edince...
  • şu direksiyon seti bana lazımdı ne çabuk tükendi ya alamadık
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    biten ürünler siliniyor markafoni sistemi değiştirince marifet gibi birde bunu çıkardı , ilk açtığımda baya çeşit vardı ama şu an bakıyorum çoğu tükenmiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

biten ürünler siliniyor markafoni sistemi değiştirince marifet gibi birde bunu çıkardı , ilk açtığımda baya çeşit vardı ama şu an bakıyorum çoğu tükenmiş .

keşke silinmesede bari en azından ne satıldığını görebilsek bu arada buraayı okuyorlarmıdır ne :D :D ben biirde division sleeper agent version varsa alacağım dün burya yazdıktan sonra bu gun baktım legion ce gelmişti...
  • elfen_lied kullanıcısına yanıt
    Bi yonden iyi hocam. Super firsatlari kacirinca gorup uzulmuyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    Hocam eskiden adamlar Garaj sale felan yapardı şimdi oda yok . ürünler siliniyor ne satılıyor indirimli belli değil mesela markafoni sepet sisteminide tam anlayamadım alışveriş yaparken 115 tl olarak belirlediğim sepet alımdan hemen sonra 80 tl düşmüş bir ürün alım sırasında silinmiş, yeni sistemini hiç beğenmedim insan 10 dakika süre verir , eskiden 30 dakikaydı
  • Warcraft 3 gold oyununu fazladan alan bir arkadaş varsa yada alıpta satmak isteyen birisi varsa özel mesaj atabilir.
  • Elimde mafia 3 ve farcry primal var sifir guvenlik bantli ps4 icin. Uyguna elden cikaricam arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 116 tl ye assansis creid ezio serisini aldım avantajix ile 105 tl ye geldi. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

• 360 için diablo 3 ultimate ,darksiders darksiders 2 ve murderer mi ne bi oyun aldım mg solid i de alıcaktım nedense almadım sonra bayağı pişman oldum

• Gene kaçırdık

• Kulaklığı iptal ettiler
  • Ahh ahh direksyona içim gitti
  • Siparişi kargoya verilen var mı? Dün için kargo tarihi vardı ama benimkiler hala tedarik ediliyor.

• Benim 4 nisan diyodu geçen hafta geldi 4 xbox 360 oyunu

• Bana geldi aldığım oyunlar geçen hafta
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.