Şimdi Ara

MARIIO128 (YENİ UCUZ OYUN SATIŞ SİTENİZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.085
Cevap
36
Favori
77.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malumunuz pound ve euro arttı derken Shoptoda fiyatları şişirdi ve artık 90-100 liraya oyun alamaz olduk. Thehut gibi sitelerde takipsiz gönderiyor. Kaybolma riski var. Tronix en iyi çözüm o da minumum 2 oyun alınca karlı. Neyse uzun lafın kısası. Yeni bir site buldum.

http://mariio128.com/

Denedim test ettim onaylıyorum.

Batman Arkham City'i 3.Bölge Posta dahil net 100 liraya aldım.

Fiyatlar aşağı yukarı Play-Asia ayarında ama güzel yanı kargo sadece 6 dolar ve takipli. 2. ve sonraki oyunlar için +3 dolar ödüyorsunuz. Yani 2 oyun kargosu toplam 9 dolar.

3-4 gün içerisinde Hong Kong'dan İstanbul'a giriş yapıyor. 1-2 gün içerisinde de evinize imza karşılığı geliyor. PTT'den takip edebiliyorsunuz.

Sitede aynı zamanda 2. bölge oyunlar ve Collectors Edition oyunlarda mevcut.

Ucuz oyun dönemi yeniden başlasın diyorum ve hiç bitmesin diyorum.

Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

http://mariio128.com/

Batman Arkham City

(Güvenlik Şeritli)

Güncel oyunlar;
    Uncharted 3 Metal Kapaklı Versiyon (53 dolar) 103 TL
    http://mariio128.com/ps3/uncharted-3-drakes-deception-steelbook-edition-ps3-as.html

AC: Revelations (48 dolar) 93 TL
    http://mariio128.com/ps3/assassins-creed-revelations-ps3-as.html

SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPANLAR;

- DXM06
    - NeCRiS
    - vector x-31
    - T_AnAFoR
    - bloodmoney09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 8 Şubat 2012; 21:51:36 >

• Teşekkürler
  • Harikasın , deniyorum ve yorum yapıcam en kısa zamanda

şimdi bende maximum var , mastercard destekliyor. Modern Warfare 3 alıcam hemen fakat nasıl alıcağımı göremedim. Sepete ekledim ordan nereye basıcam, nereye gircem kredi kartını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 11 Kasım 2011; 20:55:43 >
  • 3. bölge oyunlar pal aletlerde çalışıyomu?ben trden aldım ps3ü çalışır mı?
  • Catwoman dlc'sinde sorun çıktı mı ben de onu merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

3. bölge oyunlar pal aletlerde çalışıyomu?ben trden aldım ps3ü çalışır mı?

Çalışır hocam. Ama dlc ya da online kodu, oyunun bölge kodu ile aynı olan bir psn hesabından yazman gerekir.
  • Fiyatlar iyiymiş bilgilendirme için sağol mw3 bile kargoyla beraber 110 liraya geliyor ve bölge sınırlamasıda yok.Regıon free yazıyor k. kartı olsaydı şimdi almıştım mw3
  • 3. bölge oyunlarda tek sıkıntı eklenti alma derdi. O olmasa düşünmeden alınabilir.
  • Yas benim merak ettigim bir konu var fiyatlar Euro yasa dolar olarak geçiyor benim kredi kartım tl hesabı ben alışverişi yaparken neye göre çekiyor parayı kuru falan kendi ayarlayın mı aliyor
  • cidden ucuz ama c-tranger in dedigi gibi sonradan gelen dlc lerde sikinti oluyor, nereden bulucaz hong kong psn i veya fark cok degilse kim ugrasacak der geceriz.
  • hk psn'i bütün psnlerin en ucuz satış yapanı japonyadan bahsetmiyorum bile. 4 yıldır hk psn'i kullanıyorum. küçük bir örnek vereyim hk psn'inde crysis 1 34 tl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

hk psn'i bütün psnlerin en ucuz satış yapanı japonyadan bahsetmiyorum bile. 4 yıldır hk psn'i kullanıyorum. küçük bir örnek vereyim hk psn'inde crysis 1 34 tl...

Kardes kredi kartım tl tanimli fiyatlarda başka para birimleri ile fiyatlandirilmis ben bu sitelerden tl kartım ile alışveriş yapabilir miyim
  • benim kartım tanımlımı değilmi bilmiyorum ama bende garanti master card var alışverişimi rahatça yapabiliyorum vewww.xe.com sitesinden ( günlük kur) çevirip alıyorum.( karşılığı ne kadar geliyor diye bakıyorum) aldıktan sonra zaten banka o günkü kurdan hk dolarını tl'ye çeviriyor ve sana extre'de yansıtıyor. çok ucuz oyun aldım zamanında ki halada ucuz..
  • quote:

benim kartım tanımlımı değilmi bilmiyorum ama bende garanti master card var alışverişimi rahatça yapabiliyorum vewww.xe.com sitesinden ( günlük kur) çevirip alıyorum.( karşılığı ne kadar geliyor diye bakıyorum) aldıktan sonra zaten banka o günkü kurdan hk dolarını tl'ye çeviriyor ve sana extre'de yansıtıyor. çok ucuz oyun aldım zamanında ki halada ucuz..

Cevap için tekrar teşekkürler
  • ne demek yardımcı olurum her zaman ( adres alımında da )
  • quote:

ne demek yardımcı olurum her zaman ( adres alımında da )

Kutulu oyun almayı seviyorum ama fiyatlar uçtu mecbur yurt disından almayı düşünüyorum ondan sordum kart para birimi olayini :)
  • Paylaşım için teşekkürler. İncelemek lazım.
  • Ben biraz bakımdan siteye sadece 3. Bölge oyunlar yok her bölgenin oyunu var bu sitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

Çalışır hocam. Ama dlc ya da online kodu, oyunun bölge kodu ile aynı olan bir psn hesabından yazman gerekir.

peki dostum 3. bölge psnden aktif etsek kodu sonra turk psnye geçsek çalışır mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

peki dostum 3. bölge psnden aktif etsek kodu sonra turk psnye geçsek çalışır mı?

Hocam zannediyorum çalışıyor forumda bu konuda daha bilgili üyeler var ama bir örnek Amerikadan alınan fifa 12 kodunu us hasabınıza yazıp oyunu turk psn den oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Bu bir örnek olabilir sizin için...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.