Şimdi Ara

Marco Polo (2014-2016) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
19
Favori
21.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daikataNa~

O yaptığı hareket bu sezon fazlasıyla başını ağrıtacak gibi duruyor. yanlış yaptı bence orada.

Bunun gibi imparatorluklar bu yüzden uzun soluklu olmadı çünkü altyapıları yok mesela osmanlı , moğol imparatorluğuna yenildi ama hükmü yüzyıl yaşadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 3 Temmuz 2016; 15:36:16 >
  • ilk sezon ile ilgili geçen mevzuların hiç birini anlamıyorum unutmuşum hepsini kızların yüzleri de hep birbirine benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

O yaptığı hareket bu sezon fazlasıyla başını ağrıtacak gibi duruyor. yanlış yaptı bence orada.

Bunun gibi imparatorluklar bu yüzden uzun soluklu olmadı çünkü altyapıları yok mesela osmanlı , moğol imparatorluğuna yenildi ama hükmü yüzyıl yaşadı.

Aynen hocam dediğiniz gibi sağolsunlar hep başkalarının ekmeğine sürmüşüz tarih boyunca. Kendi içimizde yaptığımız taht kavgaları sonucunda hep.
    Yunus Emre'nin dediği gibi; Birleşirsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Biz hep bölünmeye yol açacak hareketleri yapmaya devam etmişiz. Yüzyıllar boyu.

• Bir günde bitirdim sezonu Önceki sezon daha iyiydi sanki
  • İlk bolumu izledim de ilk sezonun cogu seyini unuttuk

Boyle sey mi olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sezon bence önceki sezona göre çok geride kaldı..çok beğenmedim bu sezonu..

birde bu Marco Polo karakterini oynayan oyuncuyu Daredevile çok benzettim mimikler yüz yapısı vs...
  • 2x5

Ahmet'in geçmişini ve seks hayatını öğrendik resmen bu bölüm. Çok şaşırdım herif enteresan birisi.
    Ailesini Han'ın öldürdüğünden beri intikam alma planıyla büyümüş ve büyük mevkiye gelmiş herif. Karısından ve oğlundan bile daha çok sözlerine itimat ediyor.
    O duvardaki Han'In kafasının elinde olduğu çizim olayı kafamı kurcaladı açıkcası. Herif kaç senedir o sarayda, onun odasını kimse gelmiyor mu veya ziyarete gelen birisi. nasıl olurda orada uzun zaman kalabiliyor anlamış değilim. EN son zaten Mei Lin, Marco yu getirdi o zamana kadar silinmişti zaten.

mei lin, in anlaşma yaptığı kadın sanırım Sifu nun annesi, bunuda öğrenmiş olduk. :)

Bu sezon kurultayla geçecek anlaşılan. Pek birşey olacağı yok.

• 2/7 çok iyiydi sonunda belli bi tempoya girdi got gibi son bölümlerde buyuk şeyler olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 4 Temmuz 2016; 2:12:19 >
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    o kadın annesi değil de flörtü gibi bişi sanırsam. ya da bana öyle geldi
  • 2/9 dediğim gibi butun parayı bu bölüme yatırmışlar film gibi bi bölümdü once game of thrones simdi de bu, sahneler cok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 4 Temmuz 2016; 3:11:27 >
  • Obscenity O kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi tekrar baktım da annesi olamayacak kadar genç, flörtü olamayacak kadar yaşlı gibi geldi bana. :D
  • Yav ikinci sezon ne ara yayınlandı,hepsi birden mi sürüldü piyasaya?
  • Günde bir bölüm çabuk tüketmeyelim şimdilik iyi gidiyor
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Sifu da yaşli diye dusunuyorum. Sonucta jingimi kucuk yasta egitmeye baslamis. One hundred eyes ozel bolumu izlediysen anlarsin demek istedigimi. Aklima gelmisken yarin tekrar izleyeyim

• Sezon finali
    bitirdik bu sezonu da 2yil beklemeyi umarim yeni seznda Moğollar vs hristiyanlarin savasini gorucez marconun babasindan resmen tiksiniyorum arkadaş bi geberip gitmedi marco da salak midir nedir surekli bi serbest birakiyor oh sonun da ahmetle taht icin savaşan diger cekik de geberdi bu mavi prensesle imparatoriçe midir nedir arkadaş ne mal insanlarsınız midem bulandı bunlardan resmen 6.bolume kadar cok vasat gitti dizi sonradan acildi bu sezon en cok yanan atlarin geliş sahnesine bayıldım ilk sezon da tuhaf bi birlik vardı onları goremedik bu sezon sondakiler onlar mıydı acaba bilemedim dizinin ismi marco polo en az gorunen kiside o neyse yeni sezonda gorusmek uzere hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 4 Temmuz 2016; 4:14:27 >

• Dizi Marco Polo'yu mu anlatıyor Arap Ahmad'ı mı belli değil. Marco'dan çok görüyoruz adamı.
  • 2x6

Ahmet, sarayı iyice eline almış. Herif resmen İmparatorluğun sahibi konumunda şu anda. Ahmet şuanda dizi içinde GoT ta Serçeparmak konumunda. Hazine,Ordular,Genelev tamamen Ahmet'in elinde.

Prens Nayan, sübyancı çıktı temiz birine benziyor ama herif saman altında su yürütüyor resmen. Papa ve Marco'nun babasının bakışlarından anladığım kadarıyla Prens Nayan'ın hıristiyan olmasından çok, Han üzerinde bilgi sahibi olmak ve yönlendirebilmek için yakın davranıyorlar gibi geldi bana.

Kaydu, çok sığ düşünüyor. Hükümdarlık ona geçecek diye kendi ordusunun azalmasını göze alıyor. Savaş olursa Kaydu'nun kazanamayacağı belli zaten.

İmparatorluk içinde bir tane bile adam yokmu arkadaş nasıl iş anlamadım. Bir Allahın kuluda Kaydu,annesi,Khutulun,Orus burda ne iş yapıyor demeyecek galiba.

Gezgin Hatun çok fenaydı yav. İlik gibi vicdansız :D

Kokachin, geçen sezon çok iyiydi ancak bu sezon neden bilmiyorum kezbanın teki olup gidiyor anlayamadım bir türlü.Chabi ve Kokachin, Mavi Prensesi hala neden öldürmüyor anlayamadım bi türlü.

• Annesini ve babasını küçükken öldürdü ya hocam. Onunla ilgili birşey sanırım.
  • Dizinin ana karakteri yan karakter gibi durdu 2. sezonda ciddi söylüyorum sadece yandan bakıp 2 kelime söylüyor
  • bu dizinin müziklerini bulamadım hiç bir yerde itunes hariç farklı yerlerde bulan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.