Şimdi Ara

Marco Polo (2014-2016) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
19
Favori
21.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ahmad'ın Gençken Düzdüğü kadının annesi oluşu beni şok etti bunun üzerine kadınları düzmek yerine kendini kadınlara düzdürtmesiniyse garipsedim

Byamba duruma uyanmaya başladı Kubilaya yardıma yetişebilecek mi bakalım?

Khutulun iki arada sıkıştı Babasını mı yoksa Byamba'yı mı seçecek?

Kaidu'nun cadı Annesi de ilginç bir karakter olarak diziye renk katmış

Son olarak Marco'nun düzdüğü Kubilay'a hediye edilen Fahişe de Taştı

• arkadaşlar 2.sezon 4.bölüme geldim fakat çok durağan ve sıkıcı ilerliyor. nerde ilk sezon nerde bu sezon. aksiyon filan daha doğru dürüst görmedik.
  • 2x8

Sonunda Ahmet şerefsizinden kurtulduk gibi. Marco nun babası kaşar.
    Kokachin'in mevzusu amma uzadı yav. Lastik gibi sündürdüler iyice.
    Mei Lin, kalmaya devam eder umarım dizide.
  • Aklıma takılan
    Starz dizilerinde neden arapları hain olarak gösteriyor spartacus'de ashur burda ahmad
  • 2×8 bitti devamını izlememek için kendimi zor tutuyorum

Yaşlı teyze Sifu'nun karısı çıktı

Ahmad'ın hain olduğunu Kubilay Anladı ancak Ahmad Başkente doğru yola çıktı bile orada kendi adamlarıyla güvende

Kubilay Papa ve Kaidu koalisyon birliklerinin üstüne yürümekle akıllı davrandı ancak Barutun gücü ve Adam eksikliği bir zafer kazansa da onun için Pirus zaferi olacak

Mei Lin Ahmad'ı öldürmek için geri döndüyse yazık değmez (Kubilay içinde bence sıradan bir Fahişe değil onu İmparatoriçe bile yapabilirdi ya da Teyzeyle kalıp Mogollarla mücadele için Yeraltına gitmeliydi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2x8 ve sonrası
  • Dizinin ismini degistirseler keske adamla pek alakasi yok. Ortalama gidiyor, bu kadar masrafla 3.sezon cekilir mi bilemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x9

Bütün sezonun parasını bu bölüme aktardıkları çok belli.
    Bu sezonun ilk bölümünde kuşlarla yaptığını, bu bölüm atlarla yaptı Kubilay. Büyük akıllı adam vesselam.
    Orus'un ölmesi iyi oldu. Serseri mayın gibi ortalıkta dolaşıp duruyordu.
    Marco'nun babasının ölmesini bekledim ama kurtuldu herif. Marcoyla olan savaştaki sahnesini Kubilay'ın görmesi kötü oldu. Zaten ondan sonra Marcoyu itin götüne sokup çıkardı resmen.
    Kokachin, Marco'ya Jingimin bebeği olayını söylemese iyiydi. Herif sır küpü olacak nerdeyse yakında.
  • zaten mavi piremses ilk sezon nasıl mavi piremses olduğunu anlatmıştı. yani olayların nasıl geliştiğini
  • Haklisiniz. Ben 2015 eylul-ekim gibi izlemistim, fazla olmasada bi kac hatirladigim sahneler var :-)
    Tavsiyem ilk sezonu tekrar izleyin sonra bu sezonu izleyin. Ben bile konuya hakim olmakta zorlandim ve sezon cok sıkıcıydi

• 2.9
    Görevin tamamlandı sadece kanımdan olanlar kalsın dedi sanırım. o kraliçe varken jingim bile başkasından olmuş olabilir
  • 2x10 Sezon Finali

Kubilay'ın zekasına hayran kaldım atları yakıp Barut Fıçılarının içine göndermek dahiyane bir fikirdi

Sonunda bu sezonu bitirmiş oldum

Daha önce Byamba'nın komutanı da olan Khasar'ı hainlerden zannetmiştim oysa Kağan'a (Kubilay'a) Sadık sadece emirleri sorgulamadan yerine getiren bir generalmiş

Ahmad Jingim tarafından hançerlendikten sonra yaralı kurtulacak zannettim Ama Mei Lin onun hakkından iyi geldi

Kaidu şansını çok zorladı gene de Marco olmasa Kubilay'ı alt ediyordu

Çocukların Jingim'dan olmadığını bilen bir Khutulun kaldı o da ilginç biçimde kayboldu Orus'dan sonra Babası Kaidu'nun ölümünü kabullenecek mi? Dahası çocuğun Jingim'dan olmadığını açıklar mı ?

Haçlılar nasıl bu kadar çabuk güç toplayıp saldırıya geçtiler anlayamadım sanırım Marco'nun babasının söylediği moğollar'ın yok edilmesi planı üzerine Ahmad'ın da bilmediği bir başka ordu daha hazırlanmıştı bir yandan bu haçlı saldırısı Kubilay'ın Kaidu ciayetinin arada kaynamasına neden oldu

Kubilay ve beraberindekiler Kurultay alanını savaşmadan haçlılara terk edip gitti mi? Eğer savaş yapmış olsalardı alanda cesetler ve yanan çadırlar olurdu yok savaş olmadıysa bile Haçlılar nerede

Kokachin sümüklü kız çocuklarına bağlamıştı ölmesi iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

2x5

Yine hiçbir şeyin olmadığı durgun bir bölümdü. Tek somut gelisme
    mavi prensesin aslında mavi prenses olmadığıydı bildiğin kimlik hırsızlığı yapmış

Yine Marco'dan çok Ahmad'ı izledik

Hocam diziyi marco polo nun gözünden izliyoruz. Kendisinin çok fazla yer almaması normal bence. İzleyici sürekli Marco nun olduğu bölümleri izlese sıkar bence.
    Mei Lin - Byamba - Khutulun - Nayan - Li Jinbao - Mavi Prenses vs. hepsine yer vermeye çalııyorlar bence güzel. bir tek mavi prenses olayı sıkmaya başladı o kadar.

• mükemmel bir sezondu. geçen sezonu pek hatırlamadığımdan kıyaslama yapamıyorum ama ben baya sevdimbu sezonu. sürekli aksiyon bekleyenler diziden ne anlıyor anlamıyorum. asıl dizi böyle olur. aksiyon isteyenler gitsin the expendables falan izlesin ne biliyim.

ahmad nerden öğrendi çocuğun seyisten olduğunu anlamadım. acaba bu sezondan sonra marco polonun diğer maceralarına mı geçicek derken sanırım bir dahaki sezonda moğollarla geçicek.

şimdi 1 yıl daha beklicez vay arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

mükemmel bir sezondu. geçen sezonu pek hatırlamadığımdan kıyaslama yapamıyorum ama ben baya sevdimbu sezonu. sürekli aksiyon bekleyenler diziden ne anlıyor anlamıyorum. asıl dizi böyle olur. aksiyon isteyenler gitsin the expendables falan izlesin ne biliyim.

ahmad nerden öğrendi çocuğun seyisten olduğunu anlamadım. acaba bu sezondan sonra marco polonun diğer maceralarına mı geçicek derken sanırım bir dahaki sezonda moğollarla geçicek.

şimdi 1 yıl daha beklicez vay arkadaş

1. Sezon ile 2. Sezon arasi 1 yil 6 ay idi

• seyisi, mavi piremsesin odasina goturmustu bir eleman.
    Sonra o elamanla, Ahmadin yanindaki psikomanyak beraber ahmadin odaya girmislerdi hatta. Valla acikcasi g*tumle izledim ama boyle ayrintilar aklimda kalmis

• Fınal:
    Son 15 dk kadar beklentilerimin altında kaldı yinede takıldığım bir durum her sezon finali marco kendini ispatlamak zorundamı kalacak, başka şeyler yazsalar daha iyi olur.
  • Shinku kullanıcısına yanıt

Prensesin çadırının önündeki muhafızlardan biri Ahmad'ın yanına gelmişti hatta Ahmad Çok Prenses var hangisi diye muhafıza sormuştu
  • 2.Sezon ilk sezona göre birqz daha durağandı ama yine de güzeldi.
    3.Sezon için umarım yine 2 yıl beklemeyiz.

• 2.10
    başlardayım hanların hanı kubilay han bile kurultay a gidiyor bizim devlet bahçeli gibi paralel maralel bunlar diye ayak yapmıyor işte liderlik bu.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.