Şimdi Ara

Marco Polo (2014-2016) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
19
Favori
21.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölümü bitirdim şu ana kadar altyazı kalitesiz gibi geldi bana. emeğe saygı tabii uzun zamandır bekliyorum izlemezsem olmaz :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

Onlinedizi adlı sitede var altyazı haberiniz olsun

çeviri düzgün mü kardeş? yoksa amatör mü?
  • Şimdi twitterda gezerken gördüm Dizilab sitesinde de ilk bölüm altyazılı yayınlanmış onun çeviri nasıl bir bakabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    İzlemedim henüz bilmiyorum
  • Kötü görüntü eksik altyazıya rağmen izledim.

Cast sanırım yeoh eklenmiş sesi onu hatırlattı bana bu durumunda çinliler direnecek moğollar kendi aralarında savaşacak vs. Cengiz Han sahnesine çok takıldım lakin benim bildiğim çin kültüründe çatılar taş'dan yapılır gerçi pek de önemli değil fikir güzel.
  • OnlineDizi.co'da bütün bölümler var arkadaşlar. Nasıl anlamadım 8 bölüm mevut
  • Dizibox'ta ilk 7 bölüm altyazılı eklenmiş altyazılar aynı mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

OnlineDizi.co'da bütün bölümler var arkadaşlar. Nasıl anlamadım 8 bölüm mevut

netflix tüm bölümleri aynı gün çıkartıyor. hemen çevirmişler demek ki

edit: ilk 2 bölümü izledim de olaylardan baya kopmuşum 1.5 yıl geçmiş ilk sezonu izleyeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 2 Temmuz 2016; 13:14:49 >
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    O da kötü biliyor musunuz. Hemen izliyor insan tüm bölümleri. Sonra bekle anam bekle

• İlk bolumden hic bisey anlamadım sonraki bolumleri izleye izleye biseyler oturmaya basladi 2 yıldır izlemiyoruz sonucta

• gelmiş sonunda orange is the new black'ten 4 bölümüm kaldı o bitsin başlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

İlk bolumden hic bisey anlamadım sonraki bolumleri izleye izleye biseyler oturmaya basladi 2 yıldır izlemiyoruz sonucta

Nereyi anlamadın hocam?

Ben ilk şu kuşların muhabbetini anlamadım. Özellikle o ateş sahnesinde dedim şerrolar hayvanları yakıyolar dedim ama niyetleri farklıymış :D
  • Beğenmedim bu sezonu.

• 5.bolumdeyim doğru düzgün bisey gormedim suana kadar ins got gibi yapip son iki bölüme harcamışlardır parayi 5.bolumde cinselliğe doyduk bölümün 3/2 cinsellik resmen

• quote:

5.bolumdeyim doğru düzgün bisey gormedim suana kadar ins got gibi yapip son iki bölüme harcamışlardır parayi 5.bolumde cinselliğe doyduk bölümün 3/2 cinsellik resmen

İngilizce mi izliyorsunuz hocam yoksa Türkçe mi acaba?

• 2. bölüm üzdü.

• Şu Ahmad denen herife ayarım. Mevzu çıkarabilirim. Yusuf reis hain sanmıştım. Hakkını helal etsin Yusuf Reis. Umarım cennet köşklerindesindir. Insanın p.cine kaldık sen gittin gideli.

• Am@deus A kullanıcısına yanıt

O yaptığı hareket bu sezon fazlasıyla başını ağrıtacak gibi duruyor. yanlış yaptı bence orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

5.bolumdeyim doğru düzgün bisey gormedim suana kadar ins got gibi yapip son iki bölüme harcamışlardır parayi 5.bolumde cinselliğe doyduk bölümün 3/2 cinsellik resmen

İngilizce mi izliyorsunuz hocam yoksa Türkçe mi acaba?

Diziboxta butun bolumlerin çevirisini koymuslar ordan bakıyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 3 Temmuz 2016; 17:00:45 >

• 5.bolumde Ahmedin sex hayatını izledik

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.