Şimdi Ara

Marco Polo (2014-2016) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
19
Favori
21.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shaggy öldü bu dizi hala 2. sezonu gelmedi
  • Listeye aldım. En kısa sürede başlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz mı ohoo
  • İlk bölüm indirildi. Akşam izlenmeye hazır. Bakalım ne bekliyor bizi
  • Dizi dehşet sardı beni. Son zamanlarda Peaky Blinders ve Black Mirrorla seyrettiğim en iyi dizi. Tarihe meraklı olanlar muhakkak izlesin.

Bu arada dizinin sonunda Cengiz han filminin müziğini çalması süper olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boris234 -- 21 Mart 2016; 17:55:54 >
  • 1 temmuz'da başlıyor.

• Sonunda net bir tarih
  • Marco Polo ayrıca Türk beyliklerinden Artuklular'ı da ziyaret etmiş. Dizi de ona da yer verirlerse süper olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 21 Nisan 2016; 14:33:22 >
  • Çok özledim be diziyi.
  • Muhteşem bir diziydi cidden. İzlediğim en iyi tarihi dizi olabilir. Oldukça başarılı bir atmosfer yaratmışlar dizinin yaratıcıları. İkinci sezon temmuzda geliyormuş, hayırlı olsun.
  • ikinci sezondan fotoğraflar;

• 2.sezondan bir fotoğraf yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 25 Mayıs 2016; 21:36:44 >
  • 1 ay kalmıs...
  • Trailer geldi

• Fragman gelmiş valla çok hoşuma gitti temmuz 1 olması ayrı bir güzellik sınavlardan sonra rahat rahat.
  • Trailer çok iyi be Az kaldı artık bekliyoruz
  • Şu an piyasadaki en kaliteli iki ortaçağ temalı diziden biri.(diğeri The Last Kingdom)

Bide Moğollar hakkında sanırım Cengiz filminden sonra en sağlam prodüksiyon bu dizi. Bu bile izlemek için bir sebep.

İlk sezonun bir-iki eksiği vardı, bu sezon onları düzelttilerse efsane olacaktır. Merakla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 10 Haziran 2016; 4:01:50 >
  • Film tadında güzel yapım sanırım hafta sonu final yapabilirim.
  • 1 yıl daha bekleselermiş, çoluk çocuğa karışcaz nerdeyse hala gelmedi.

İlk sezonun özeti şeklide bir video var mı, 2. ye başlamadan bir izleseydik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Bu abiler yazın Konya'ya gelmişti, kendilerini orada dinleme fırsatı buldum. Gerçekten çok güzel parçaları var. Diziylede uyumlu epey, hoşunuza gider umarım.

Diziyle ilgli yorumlarımı sezonu bitirince yaparım daha 6 bölüm var :)

Tek diyeceğim şey, Khutulun bir yerden tanıdık geliyordu Avengers'da oynayan Doktor Helen miş :D

Hun Huur Tu'nun tüm eserleri güzel yav,

Shameless'e ara verip bu diziye yeniden başlayacağım,izliyordum yarı bırakmıştım bunu..

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.