Şimdi Ara

Maraşlı (Atv) Burak Deniz-Alina Boz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur' karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 14 Şubat 2021; 3:40:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağlamak istiyorum.Çook iyi çekilmiş. Karanlık bir atmosfer yakalamışlar. Cidden Türk dizi tarihinde bu kategoride çekilmiş en iyi dizi olabilir. Kullandıkları kamera açılarından tut diyaloglara kadar. Umarım klişe Türk dizilerinin düştüğü hatalara düşmezler.

Ana karaktere kro diyen olmuş, yok kadınları böyle adamlara özendiriyorlar sonra kadın cinayetleri oluyor diyen olmuş.
    Ana karakter bayan diyormuşş falan. Ülkede ne kadar sjwci varsa nefret kusmuşlar. Halbu ki ana karakterin bunlarla hiçbir ilgisi yok. Punisherı ağzı açık izleyen, Joker gibi bir manyağın tişörtünü bastırıp giyen , Tarantino filmlerine methiyeler düzen tipler benzer şeyleri yerli yapımlarda az biraz görse hemen kadın hakları savunuculuğuna geçiyor.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak Deniz ve Alina Boz yakışmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel dizi.

• Ağlamak istiyorum.Çook iyi çekilmiş. Karanlık bir atmosfer yakalamışlar. Cidden Türk dizi tarihinde bu kategoride çekilmiş en iyi dizi olabilir. Kullandıkları kamera açılarından tut diyaloglara kadar. Umarım klişe Türk dizilerinin düştüğü hatalara düşmezler.

Ana karaktere kro diyen olmuş, yok kadınları böyle adamlara özendiriyorlar sonra kadın cinayetleri oluyor diyen olmuş.
    Ana karakter bayan diyormuşş falan. Ülkede ne kadar sjwci varsa nefret kusmuşlar. Halbu ki ana karakterin bunlarla hiçbir ilgisi yok. Punisherı ağzı açık izleyen, Joker gibi bir manyağın tişörtünü bastırıp giyen , Tarantino filmlerine methiyeler düzen tipler benzer şeyleri yerli yapımlarda az biraz görse hemen kadın hakları savunuculuğuna geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 27 Ocak 2021; 15:3:44 >
  • Ara sıra izlediğim güzel dizi.

• Bazı mantık hataları çok göze batsa da hoşuma gitti izliyorum ama çok uzun süreceğini düşünmüyorum. Finali yakın gibi duruyor.

• Çok övdüler bir şans vereyim dedim. Çok klişe senaryo hatta Yeni bir hayat(geçen sene çekilen) senaryosunu kopyalayıp, biraz maraşlı eklemişler ama bu dizi kesinlikle daha iyi.

Burak Deniz, Arastan sonra gördüğüm en iyi yerli oyuncu genç klasmanında. Yaz dizilerinde boşa harcamışlar herifi. Geçtiğimiz aylarda final yapan Yarım kalan aşkları da tavsiye ederim, ordada harika oyunculuğu var.

İzlenilir dizi, bu çöplükte izlenilecek yegane şeylerden.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maraşlıyı sorgulayanlar kimler derin devlet mi ?

• Ezel gibi intikamı derinden hissedebileceğimiz bir dizi geliyor sanırım. Daha ilk bölümünün fragmanını gördüğümde ilgimi çekmişti, hislerim beni yine yanıltmadı. Her bölüm gittikçe üzerine koyuyor, şu anlık harika ilerliyor. Rating uğruna Maraşlı-Mahur sahnelerine ağırlık vermezlerse eğer (boş bakışmalar, uzatılmış diyaloglar vs) yıllaaaaaaar sonra bile hatırlanacak bir dizi olacaktır.

Savaş rolünü canlandıran Saygın Soysal yakın zamanda Çukur'da da psikopat birisini canlandırmıştı. Kötü adam rolü için biçilmiş kaftan gerçekten. İrili ufaklı dizide rol alan herkes çok güzel oynuyor, sırıtan, göze batan bir rol yok. Konu klişe değil, ilgi çekiyor. Dediğim gibi aşk üzerine yoğunlaşırlarsa dizi albenisini kaybeder, ama aksiyona devam edip klişelerden uzak dururlarsa dizi tarihimize bir yenisini ekleriz.

Sorgu odası sahneleri çok ilgimi çekiyor. Başta Maraşlı'nın istihbarat ajanı olmak istediğini, kendisini sınamak için sorulan sorulara olayları tekrardan hatırlayarak cevap verdiğini, böylece flashback sahneleriyle diziyi izlediğimizi sanmıştım. Ama anlaşılan o ki olay öyle değilmiş. Son sahnede sorgu odasındaki hanımefendiyi görünce şaşırdım. Bakalım dizi nasıl ilerleyecek.

• İstihbarat olayına ışık tuttukları iyi oldu. Şimdi her şey biraz daha netleşti. Çok güzel bölümdü.

• Mahur gerçekten şu an gitti mi yoksa uçaktan geri dönme ihtimali olacak mı acaba üzücüydü yani maraşlı cidden sevmiş onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Vio35

Mahur gerçekten şu an gitti mi yoksa uçaktan geri dönme ihtimali olacak mı acaba üzücüydü yani maraşlı cidden sevmiş onu

Maraşlı için büyük zaaf oldu. Asıl bomba necati

• Sonu itibariyle yine güzel bir bölümdü ama bir önceki postumda belirttiğim aşk meşk duygusal bakışma olaylarına çok girmeye başladılar. Bu şekilde devam etmez umarım. 2 saat 18 dakika bir dizi için çok uzun bir süre. Kısa ve öz. Şu mantığı bir oturtamadık bizim dizilerimizde. İlla 3 saat olacak yani reklamlarla birlikte. İlla boş bakışmalar, ağır çekim sahneler olacak. İlla klişelere değinecekler.  

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

Maraşlı için büyük zaaf oldu. Asıl bomba necati

Alıntıları Göster

Dizi başından beri necatiden bir olay çıkacağı belliydi Mahur'un öldürülmesinden vazgeçme gibi özellikle son bölümde Maraşlı'yı ölümden alma gibi vesaire.

Ama şu Mahur'la ikisinin bi bi araya gelip ayrılma havaları çok uzatılıyor gibi geldi bana.

Bu bölüm yine tekrar araya gelip kalacaklar gibi çünkü aklı onda.

• Evet bu bölüm itibariyle monotonlaşmaya, klasik türk dizisi tarzına evrilmeye başladı dizi. İlk bölümlerde youtube yorumlarında bile kaliteli yorumlara rastlarken, bu bölümün altındaki yorumlar "Maraşlı'nın Mahur'a olan aşkı"ndan başka bir şey içermiyor. Farklı bir senaryoyu klasik bir döngüye çevirmeye başladılar, sıkıldım açıkçası izlerken.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.