Şimdi Ara

MANTISTEK GK 2 MEKANİK KLAVYE - 95 TL - NORMAL FİYAT 55 DOLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
8.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim ürün istanbulda olduğu için 3 gün daha sürer malatyaya gelmesi =) ptt nin haftasonu çalışmaması yüzünden sanırım gecikme oldu
  • millet alıp eskitecek bizimki 15 ekimde sokta oalcak. hesapta 24 eylülde gönderim planlanıyordu :)

3 hafta da gelişi sürse yılbaşında klavyeyi şakırdatırız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

millet alıp eskitecek bizimki 15 ekimde sokta oalcak. hesapta 24 eylülde gönderim planlanıyordu :)

3 hafta da gelişi sürse yılbaşında klavyeyi şakırdatırız artık :)

ben şuan şakırdatarak yazıyorum hocam :) klavyenin kalitesi gercekten cok iyi 90 liraya + aliminyum mousepad ile gercekten muazzam 7 günde gelmeside ayrı güzel.
  • Ürünü gelenlere hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • Şu anda 195 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Şu anda 195 lira

Çok sıcaktı hocam fiyatı.
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş hocam kaçırdım ama takibe aldım benim de klavyeye ihtiyacım var Brown switchli mekanik rgb klavye arıyorum ama çok uçmak istemiyorum fiyat olarak birden fazla alacağım için fiyat tirmandikca katlanarak artıyor maliyet.hocam siz biliyorsunuzdur belki bir şey danışmak istiyorum size: bu yurtdışından alınan klavyelerde Türkçe karakter olayı nasıl oluyor? Ağırlıklı olarak yazı amaçlı kullanacağım için en az biri Türkçe konusunda sorunsuz olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Öyleymiş hocam kaçırdım ama takibe aldım benim de klavyeye ihtiyacım var Brown switchli mekanik rgb klavye arıyorum ama çok uçmak istemiyorum fiyat olarak birden fazla alacağım için fiyat tirmandikca katlanarak artıyor maliyet.hocam siz biliyorsunuzdur belki bir şey danışmak istiyorum size: bu yurtdışından alınan klavyelerde Türkçe karakter olayı nasıl oluyor? Ağırlıklı olarak yazı amaçlı kullanacağım için en az biri Türkçe konusunda sorunsuz olmalı.

Klavyenin üstünde türkçe karakter olan yerlerde noktalama işaretleri var fakat pc türkçe olduğu için siz ; tuşuna bassanızda Ş harfi yazıyor . ben bakmadan yazdığım için çok sorun yaşamadım eğer sorun olursa üstüne minik bantlarla harf yapıştırın.
    Peki teşekkürler hocam indirim kovalayayim bu klavye takibimde size hayırlı olsun

• ürün bu gün elime ulaştı blueswitch modelini almıştım ürün beklentilerimin çok üstünde geldi açıkcası cherry mx yada romer g yada kailh switchli klavyede kullanmış birisi olarak ha birde razer green switch var bunları kullanmış biri olarak (yanlış hatırlamıyorsam outemu kullanıyordu bu klavye) klavyedeki switchlerin sesi ve hissiyatı gerçekten tatmin edici şahsen benim gibi tabiri caizse daktilo sesini seviyorsanız f/p ürünü bir klavye diyebilirim ben ve benimle birlikte alanlar 100 liraya yakın bir fiyata aldılar şu anda 200 filan olması lazım ama indirim beklenebilir.Rgb aydınlatması olarak ise modları reng geçişleri ve parlaklığı gayet yeterli.klavyenin malzeme kalitesi ise switchlerin bulunduğu üst kısım alüminyum alt kısım ise abs plastik olması gerekiyor bunun haricinde söylenecek birşey varsa birde ürün bir çok çin menşei ürüne göre arayüz yazılımı ile birlikte geliyor banggood da ürünün kendi sayfasında w8 ve w10 linkleri mevcut makro ataması ışık modlaması v.s yapabiliyorsunuz.

• Hoaydaa, mail geldi, stoklar ayın 10 unda yenileniyormuş. Red veya black isterseniz hemen gönderelim diyor. Blue da gönderebiliyor olsalar siparişi değiştirecektim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargo gümrüğe takılmış. DHL'e sipariş ekranını gönderdim, ürünün gümrük sınırının altında olduğunu göstermek için. Dün yollamıştım hala ses çıkmadı. Normalde bugün teslim edilecek diyordu ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meliodas

ürün bu gün elime ulaştı blueswitch modelini almıştım ürün beklentilerimin çok üstünde geldi açıkcası cherry mx yada romer g yada kailh switchli klavyede kullanmış birisi olarak ha birde razer green switch var bunları kullanmış biri olarak (yanlış hatırlamıyorsam outemu kullanıyordu bu klavye) klavyedeki switchlerin sesi ve hissiyatı gerçekten tatmin edici şahsen benim gibi tabiri caizse daktilo sesini seviyorsanız f/p ürünü bir klavye diyebilirim ben ve benimle birlikte alanlar 100 liraya yakın bir fiyata aldılar şu anda 200 filan olması lazım ama indirim beklenebilir.Rgb aydınlatması olarak ise modları reng geçişleri ve parlaklığı gayet yeterli.klavyenin malzeme kalitesi ise switchlerin bulunduğu üst kısım alüminyum alt kısım ise abs plastik olması gerekiyor bunun haricinde söylenecek birşey varsa birde ürün bir çok çin menşei ürüne göre arayüz yazılımı ile birlikte geliyor banggood da ürünün kendi sayfasında w8 ve w10 linkleri mevcut makro ataması ışık modlaması v.s yapabiliyorsunuz.

arkadaşlar makro konusunda neler yapabiliriz fikirleriniz varsa paylaşın makro ne işimize yarayabilir.

Bu arada dostum klavye gerçekten çok iyi sesi dediğin gibi çok tatmin edici bende blue stich + mouse pad aldım 100 liraya geldi fiyatının çok üstünde bir ürün oldu iyiki almışım laptop klavyesinden kurtulmuş oldum.

• eline gelen arkadaşlar kullananlar yorum atabilir mi
    en uygun fiyatlı klavye bu sanırım
    indirim olursa ben 2 tane alacağım
    el iş bi tanede destek yaptıkmı tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

eline gelen arkadaşlar kullananlar yorum atabilir mi
    en uygun fiyatlı klavye bu sanırım
    indirim olursa ben 2 tane alacağım
    el iş bi tanede destek yaptıkmı tamamdır

hocam fiyat şuan pek iyi değil 100 liraya düşmesini bekleyin.

Klavyeden en ufak şüphe duymayın. Harika cidden ben mavi aldım hiçbir sorun yok.
    Aynen fiyat takip yine 95 olsa keske süper o fiyata

saolun hocam bekliyorum işte eski fiyatı kasım yazıları gördüm ama doğrumudur bilmem konuyu takip ediyorum arkadaşlara haber verdim
  • bana da mail gelmişti, red yada black diye, mavi olursa olur dedim. onlar da olur demiş.

ama şimdi sesten ve mavi rengin cıvık durmasından rahatsız oldum. yeniden mail atıp kahverengi istiyorum dicem de kızmazlar dimi
  • Benim maviyi göndermişler, kahve ile takas yapmak isteyen var mı :D belki bu daha çok hoşuma gidecek bilmiyorum ama aşırı derecede olumsuz bakıyorum şu anda :)

• Düşermi tekrar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.