Şimdi Ara

Mansur Yavaş Yargı Dağıtıyor! Fetö'ye Destekten Melih Gökçek'e Suç Duyurusu! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
13.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
612 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size göre öyle ama normalde öyle değil. Kürtçü laz müteahhiti istemeyen, chp’de kürtçülük yapacaksa ne işimiz var diyen herkes aktroll.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kamerluna kullanıcısına yanıt
    Kaftancıoğlu'yu 7-8 sene önceki tweetleri nedeniyle içeri alanlar, şayet adaletliyse melih gökçek hakkında işlem yapar.

yoksa bunun adı "çifte standart" olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 24 Mayıs 2020; 6:23:51 >
  • Akp bunu yapamadı çünkü Melih'te hepsinin sırları var , adam Erdoğan'a bile alenen seni siyasi tarih müzesine gömerim tehditini yapabildi.
    https://www.milliyet.com.tr/siyaset/kulliyedeki-kritik-gorusmenin-ardindan-melih-gokcekten-ilk-aciklama-2531930
    quote:

“Sayın Cumhurbaşkanıma Külliye'nin karşısına yapılacak müze ile ilgili projenin tüm detaylarını sundum. Ayrıca Büyükşehirin devam eden projeleri konusunda çeşitli bilgiler verdim” dedi.

Bu adamla sadece temiz bir insan mücadele edebilir , o da Mansur baskan.

• Kral adamsın Mansur yavaş

• Fedoncu ya bak sen. Vatandaşı bank asyada çalıştı diye mimle iş kendilerine gelince omurgasızlıkla üste çıkanlara hep destek tam destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP'li Sinan Aygün'den, CHP'li Mansur Yavaş hakkında şok suçlama: Benden 25 milyon TL rüşvet istedi
    Yerel seçim öncesi ‘sahte senet’ skandalıyla davalık olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında bir suç duyurusu daha... Bu kez CHP eski Milletvekili Sinan Aygün, Mansur Yavaş’ın kendisinden 25 milyon TL rüşvet istediği iddiasıyla savcılığa başvurdu
  • Abi CHP de biraz akıl var ise başkanlık seçimlerinde mansur yavaş ı aday gösterir çünkü ben CHP de bu adamdan başkasına güvenmiyorum.
  • Yakında gazetelerde görürüz mansur yavaş melih gökçek'e açtığı fetö davası sebebiyle fetöden tutuklanıp silivriye gönderildi diye
  • Ya bazıları var ya inanın hayal görüyor. Siyasetin, siyasi partilerin aslında ne olduğunu ya bilmiyorsunuz ya işinize gelmiyor. Sisteme karşı çıkacağınıza sistemi elinde tutanlarla onlara muhalifmiş gibi görünenlerin yer kapma savaşına cephane taşıyorsunuz. Bu ülkede yiyen içen malı götüren ya götürmesine eşlik edenler ortaya çıkarılır mı zannediyorsunuz? Kaç tanesi ortaya çıktı ki? İktidara kim geldiyse ne yaptı milletin iç edilen, yanlış kullanılan paraları için? Yapanın yanına kar kalmadı mı? Neyse fazla uzatmayayım...
  • ılla suc duyurusumu lazım kamu davası acılması gerekmezmıydı coktan
  • Melih gökçek i tutuklamak için itiraf bekleniyor resmen :) belge kanıt geçersiz. Şaka gibi bir hukuk sistemi yeni türkiye 🤣

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt
    15 temmuz mu

• Şükürler olsun... Bunlar beklenen gelişmeler. Söz konusu muhalif bir isim olduğunda ışık hızı ile hareket eden kişilerin şimdiden Allah yardımcısı olsun ..
  • Ağlayarak cemaatten oy isteyende kendisiydi.17 25den 4 ay sonra

• Büyüksün başkan

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimrt27

Şu ekremi sevemedim bu türlü ama Mansur başkana kanım kaynıyor
    Demokrasi budur işte, halkın kaderi birilerinin keyfine kalmıştır

• Başkanlık yolunda adım adım...

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Görevden alındığında tam olarak benzer düşünce oluşmuştu.Aha şimdi konuşer falan diye ama olmadı..
    Yani pek bir şey beklememek lazım.

Ayrıca Mansur başkan yapıyor ama asıl İmamoğlu’nun bu işlere başlaması lazım.Ama yapmıyor.Bu açıdan İmamaoğlu daha 5-6 ay önce eksi aldıı benden.Umarım hesap sorar (pek sanmıyorum)

• 17 25 ten sonra da fetö yü finanse etmeye devam etmiş. neden azledildiği şimdi daha iyi anlaşılıyor jeep çocuğunun..
  • aslanmestan A kullanıcısına yanıt
    yok artık o kadar da abartma olmaz. ama şu bir gerçek, herkese eşit muamele edeceksin. buna adaletin tecelli etmesi denir. adil olmak lazım. şimdi o kadar çok şey oldu bitti ki dışarıdan bakıldığında, adaletin uygulanmasında sorunların olduğu izlenimi edinilebiliyor. bunu aşmanın yolu, gerçekleri daha açık bir şekilde millete anlatmaktır. kıyaslama yapmak mesela bir yöntem olabilir. tabi bu yazdıkalrımdan ben o veya bu suçludur demiyorum. suç var ise zaten cezası da vardır. ama bir de atılı suçlar da var bu memleketde. yani adına iftira denebilir. at iftirayı hoop içeridesin. ondan sonra çıkmak için uğraş dur. sen bunu demek istedin galiba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.