Şimdi Ara

Mansur Yavaş Yargı Dağıtıyor! Fetö'ye Destekten Melih Gökçek'e Suç Duyurusu! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
13.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
612 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun Mansur başkanıma milletin vatandaşın hakkını savunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

mecburen.

melih konusursa hepsi yanar. benim bildigim melih tek basina kendisini yakmaz. birilerini de yaninda goturur.
    Mansur Yavaş Yargı Dağıtıyor! Fetö'ye Destekten Melih Gökçek'e Suç Duyurusu!

• Mansur başkanla bu yüzden uğraşıyorlar. Uğraşacakları varsa görecekleri de var millet neyin ne olduğunu görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 30 kupona alınmadı bu vatan

Arkadaşlar önce istanbul bb ye kayyum sonrada ankaraya kayyum arayacaklarmış bu iş en fazla 3 4 ay içinde olacakmış. Istanbul ve ankara bb rının muazzam bütçesi ve bu bütçelerden türçev ok culuk ensar vb gibi vakıf ve islam dinimizi ve insanlarımızı istismar ederek çıkar elde eden vakıf ve derneklere para , arazi ve yapıların çok düşük kira yada bedava verilememesi deniyor. Selam ve dua ile cehenneme giderler insallah bunu yapacak olanlar
    Degil 4000 polis degil%45 secmen degil soylu bakan, soysuz damat kimse kurtaramaz o kayyumu atayinin gozunu bu milletten ;) aha buraya yaziyorum ic savas cikar tarihe "ampulcu soykirimi" olarak gecer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 23 Mayıs 2020; 19:43:0 >
  • Muhalefetin içinde kürtçü olmayan ve “aklı başında” olan tek adam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Muhalefetin içinde kürtçü olmayan ve “aklı başında” olan tek adam.
    Hocam sen aktroll değil miydin normalde eleştirmen gerekiyordu Mansur başkanı
  • Türkiyedeki davalara mesela amerikadaki hakimler baksa
  • Zaten bir araştırılmaya başlanırsa, tepede kimse kalmaz. Bu yüzden hiç birşey olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Hocam sen aktroll değil miydin normalde eleştirmen gerekiyordu Mansur başkanı

Alıntıları Göster
    Yavaş yavas hepsi yola gelecek. Zamanında iftiracı, pedofili bi adamı baş tacı yapıp Mansur başkana çamur atıyordu bu tayfa

• Suçun istinad edildiği tarih 2013-2014 boşa kürek çekiyorsunuz çamur at izi kalsın adaleti iyakanaktan başka bişey değil

• Melih Gökçek'i uzun zamandır twitter'da takip ederim ama konu sahibi troll cevabı merak ettiği için birşey yazmayacağım.
  • Devamında neler olacak merakla bekliyoruz
  • Akp ye yakinim. Yillardir secimlerde oy kullanmasam da. ama helal olsun mansura, cok konusmadan sadece eylemleriyle gundem oluyor. Severim boyle adamları. Yaptiklarini da gercekten vicdanen onayliyorum. İmamoğlundan da ayni siyasi karakteri beklerdim ama malesef sisirilmis balon olma yolunda kendileri. Allah bu ülkenin önünü acik etsin.

• Şu ekremi sevemedim bu türlü ama Mansur başkana kanım kaynıyor

• Hiç bir şey olmaz, adalete güvenmiyorum.

• Başkanı tebrik ediyorum. Ama benim başından beri dikkat ettiğim bir şey var. Arınç’ın açıklayacağım dediği şeyleri açıklayamaması, Topbaş ve Gökçek’i kimseye rezil etmeden sessizce kenara çekmesi normal değil. Herkesin bu yolda sırdaşı veya sırdaşları muhakkak vardır. Gökçek’in elinde güçlü kozları olmasa Erdoğan onu çok rahat harcardı ama sadece Belediye Başkanlığı’ndan istifa ettirdi. Bülent’i konuşturtmadı mesela. Parsel parsel sattı mı ? Satmadı mı ? Bunların cevaplarını alamadık. Belki konuşsaydı ortalık ciddi karışacaktı. Arınç’ı kim susturdu ? Tabiki Erdoğan. Neler neler dönüyor kim bilir ama bizim ruhumuz bile duymuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Sadece bank asya da hesabı olan memur vs. soruşturma geçirip açığa alınırken şu durumda melihin müebbet yemesi lazım bakalım sonucu ne olacak.
    Aksine Bakanlık bile verirler.

• Günümüz şartlarında fetocuya fetocu dersen fetocu olursun.

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Ben anti kürtçüyüm. Mansur Yavaş’a tek 1 kere laf yaptığımı kanıtlayamazsın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.