Şimdi Ara

Manavgat mı daha güzel montreal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Manavgat mı daha güzel montreal mi?

(En Son Oy Tarihi: 18.1.2023)
Giriş
  • sizce antalyanın ve türkiyenin incisi doğal güzellikleriyle meşhur manavgat mı yoksa kanadanın fransası doğallığı ve parklarıyla ünlü montreal mi daha güzel? ben manavgat diyorum.çünkü yazın denizede girebiliyorsun.denize girmek için başka bir yere gitmene gerek kalmıyor.

• bir keresinde ruhi çenet hakkariye gitmişti ve hakkari için dünyanın en tehlikeli şehirlerinden birisi demişti.güneydoğu anadolu ve doğu anadolu bence hiç güzel değil.hatta 5 para etmez.

• Montreal de yasanmaz dunyanin en irkci ve pis insanlari olmalari muhtemel... hele son birkac yilda cetelesme, gasp, adam oldurme baya cogaldi... Manavgat 10 basar 20yle carpar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • antalyadaki en iyi arkdaşım kanadada lise okumuş gitme imkanı var gitmiyor soğuk diyor sevmiyorum diyor vs

kanada parası pulu olmasa gerçekten berbat bir yer rusya gibi omg doğal güzellik tamam eyvallah da iklim önemli 2 gün yağmur yağsa modu düşüyor insanın

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

hamza sen zaten antalyada yaşadığın için biliyorsundur manavgat doğal güzellik olarak kanada şehirlerine çok benziyor.hatta amsterdamada benzerliği var ırmağından dolayı.eğer amerika ben gitmeden önce işgal edilirse ya da nükleer saldırıyla yok olursa hiç düşünmeden manavgata yerleşicem.çoğu avrupa şehirlerinden bile daha güzel doğallık olarak.

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Knk Hollanda ve kanada antalyanin herhangi bir yerinin yaninda solda 0

Bataklik soguk çöp yerler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt

zaten bence antalya ilinin yani sadece merkez ilçesi değil bütün ilçeleri ve bütün yerleri dünyanın en güzel yerleri arasına girebilir.bence antalyanın dünyadaki tek rakibi los angeles miami ve new yorktur.eğer amerika anakarası keşfedilmeseydi belkide şu an günümüzdeki los angelesın yerini antalya almıştı.

• Kardeş böyle saçma anket mi olur ? Hayatımda bir defa Manavgat'ta bulunan İslami otel SERGE Beach & Resort SPA'ya ailecek gittim ve otelden hiç çıkmadım, sadece Manavgatın merkezini gördüm, meşhur Manavgat şelalesini bile görmedim, ayrıca o bahsettiğiniz MONTREAL şehrini ilk defa sizden duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkari'nin güzel olduğunu hiç düşünmüyorum, ama Doğu illerimizden Şanlıurfa, Gaziantep ve Mardin'i merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.