Şimdi Ara

Güzellik salonuna isim önerisi ÖDÜLLÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
5.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler yeni açacağımız salonumuzda isim Önerilerinizi bekliyorum.

Yaratıcı, dikkat çekici akılda kalır olmalı

Türkçe olmalı tdkda geçmesi gerekiyor

Tek yada 2 kelimelik

Salonumuz 4 katlı ve temalı bir salon. Bulunduğumuz şehirin en büyüğü. İçeri girildiğinde verdiği hava çiçekler böcekler büyük peluş doğa hayvanları ve dekorlar. Bunu göz önünde bulundurarak isim önerinizi bekliyorum...

Ödül olarakta arkadaşa 100 TL göndereceğim..

• Yüzellik Salonu

100 liraya bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mantarın Başı

Yüzellik Salonu

100 liraya bu kadar

Kardeşim parayı gerçekten vericem yardımcı olun lütfen bursada olan varsa gelsin elden vereyim  

• Moonstarr kullanıcısına yanıt

Kötü mü ya? Sloganı bile hazır;

"Güzelliğin yüz lira etmez, bu bendeki aşk olmasa"

• ÖDÜLLÜ Güzellik Salonu

100 TL GÜZELLİK SALONU
  • Şatafat veya İhtişam kelimelerini kullanabilirsin. Güzellik salonu için yakışır.

Anlamı:
    “Göz alıcı ve gösterişli olma durumu, gösteriş, debdebe, ihtişam, tantana, haşmet, şatafat, şaşaa.”
  • Ulan hepiniz mi trollsünüz be
  • Güzellik salonuna isim önerisi ÖDÜLLÜ
  • 100tl para değil hocam 13 dolar yapıyor. Yani trol yapan biz değil sensin aslında. Bu paraya kimse ciddiye almaz malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trigeminalis

100tl para değil hocam 13 dolar yapıyor. Yani trol yapan biz değil sensin aslında. Bu paraya kimse ciddiye almaz malesef

Doğru düzgün öneriler için ne kadar vermem gerekiyor. Ben ciddiyim yeterki isim bulalım biraz daha yükseltebilirim fiyatı

• Salon-u güzellik
  • Hocam yanlış anlamayında 100 TL ye kimse isim vermez ben mağazamızın logosunu yaptırmaya çalıştığımda bi site mevcut ordan nasıl bisey istediğini ve ödülünü açıklıyorsun ona göre oradaki üye tasarımcılar tasarım yapıp paylaşıyorlar kısacası 100 TL falan ödül verenlere iyi tasarımcılar hiç bakmıyordu bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladicius

Hocam yanlış anlamayında 100 TL ye kimse isim vermez ben mağazamızın logosunu yaptırmaya çalıştığımda bi site mevcut ordan nasıl bisey istediğini ve ödülünü açıklıyorsun ona göre oradaki üye tasarımcılar tasarım yapıp paylaşıyorlar kısacası 100 TL falan ödül verenlere iyi tasarımcılar hiç bakmıyordu bile

Hangi site özelden yazar mısın

• Yüz yüze güzellik salonu
  • Kaş-Bıyık-Makas
    Benim bir rakam söylemem doğru olmaz. Bu işin uzmanı değilim sonuçta. Kendimce şöyle bir tavsiyede bulunayım.
    Bu isimle inşallah uzun seneler anılacaksın. Kendini tanıtırken bile o ismi söyleyeceksin. Yani düşünsece tarax gibi saçmasapan isimle dükkan açanlar var. O tarz yerler baştan kaybediyor benim gözümde. Ben şahsen o mekanlara gitmeyi bırak dalga geçiyorum. Yani demem o ki isim önemli içine sinen marjinal bir şey olsun.
    Fiyat olarak da böyle önemli bir şeyi içine sinderecek biri olursa bence bütçene göre iyi bir şey vermelisin. Bunu şimdiden söylemen de insanları motive eder.
  • BEN GÖZEL GARIYAM
  • Asena güzellik salonu. Bence anlamı da güzel. Dişi kurt demek. Bir de böyle bilgi köşesi yaparsın. İsimle alakalı. İnsanlar kendini özel hisseder. Hadi ödülü ver be reis öğrenciyim.
  • Bu anka kuşu varya hani küllerinde yeniden doğuyo falan ordan yürüyebilirsiniz hani geleni küllerinden yeniden doğuruyoz hesabı ANKA GÜZELLİK SOLONU mesela

Güzellik salonuna isim önerisi ÖDÜLLÜ
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.