Şimdi Ara

Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
15
Favori
7.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dc sinematik işi eline yüzüne bulaştırmıştı. herhalde herşeyi sil baştan çekerler ileri ki yıllarda.
  • Yanlış anlamadiysan wb cavill i shazam da cameo olarak olarak göstermek istiyor ama kontratta anlaşılamıyor ve ipler kopuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu role daha fazla kim yakışır bilemiyorum. adam tam anlamıyla supermandi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
  • Bence tüm oyuncularla kontratlar feshedilip evren sonlandırılmalı. Bi b*ka benzemiyor zaten.
  • Rolden ayrılma durumu ne kadar doğru bir haber bilmiyorum ama doğruysada belkide linç yiyeceğim ama çokta büyük bir kayıp olacağını düşünmüyorum dc için.
  • Cavill yerine Michael B. Jordan düşünülüyormuş.
    Ayrıca duruma göre Supergirl'e de odaklanılabilirmiş.
  • Çöp evrenin sonu

Mevcut filmleri tamamlayıp parayı cukkalarlar ve dceu rafa kalkar

Bi 5 -6 sene sonra yeni bir dc evreni kurmayı deneyebilirler

zaten marvel bu kadar sinemada ipleri eline almışken dc nin de çöp dizileri ortadayken yeni evren macerasına atılmasınlar.

• Warner Bros'un Batman v Superman filminden sonra aldığı kararlar ve yaptığı hiçbir harekette DC hayranlarının yüzü gülmedi.
    Bir DC fanboyunu WB'nin başına oturtsan ancak bu kadar zarar verebilirdi sanırım evrene, bu adam da gittiyse ne halleri varsa görsünler artık Supergirl filmi mi çekiyorlar Birds of Prey mi çekiyorlar, inşallah hiçbir işleri yaver gitmez.
  • Allah belanı versin WB

•  Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Şakamı bu?

Dc senin yapacağın işede sanada.Bildiğin süperman e cuk diye oturmuştu karakter.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
     Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams
  • Henry'nin menajerinden ;

''Sakin olun, pelerin hala onun dolabında.Warner Bros, DC evreni içinde hala ortağımız.''

Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams

Kafamda deli sorular
  • Cavill'in ayrılma sebebi için Witcher dizisindeki rolünden dolayı diyorlar. Ulan o kadar sevinmiştim ki hem Geralt'ı hem Superman'i , Henry Cavill oynayacaktı. :/ :/

Ulan Warner Bros her şeyi hakkettin. Çıkardığın filmlere bak. Çıkaracağın filmlere bak. Batman, Superman çekmeyip Birds of Prey çekersen olacağı bu.

Bitmiştir DCEU benim için. Umarım şu evren sıfırlanır. Yoksa izlemeyi düşünmüyorum.

• DC'deki en iyi cast seçimiydi bu adam üzüldüm açıkçası, zira Witcher için de bir o kadar kötü bir tercih oldu.
  •  Man of Steel 2 (201?) | Henry Cavill - Amy Adams
  • Ağlamayacağım kendime söz verdim. Bundan böyle kalbim WONDER Ğarıya aittir ; (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 12 Eylül 2018; 20:51:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam bence Superman rolü için en ideal kişiydi. Ki rolünün hakkını da fazlasıyla veren bir kişiydi. DC zaten yarım yamalak götürüyordu ama bu saçmalıklardan sonra (Affleck'in de gitme ihtimalini düşünürsek) bari sıfırdan düzgün bir evren oluştursunlar böyle kadroyu değiştirmek yerine

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.